Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga wielki update!

 

Dołączona grafika

 

Nie przejmujcie się brakiem nieba i w ogóle detalami to taki screen tylko żeby pokazać, że mulitplayer już działa! Zarówno LAN jak i Internet.

 

Niedługo ma wyjść grywalna beta :)

 

Dowiedziałem się również, że CAŁA mapa Mafii będzie dostępna (wraz ze wsiami dookoła) podczas gry w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo ma wyjść grywalna beta :)

 

Dowiedziałem się również, że CAŁA mapa Mafii będzie dostępna (wraz ze wsiami dookoła) podczas gry w sieci.

Z tego wynika, że już pora wygrzebać MAFIĘ z szafki i trochę potrenować, bo potem w multi będzie cienko, niemniej nie mogę się doczekać aż sklepię KAERESA bajsbolem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuje wyzwanie :)

Bedzie jazda panowie !!!

Ostatnio przy grach mnie trzyma wlasnie mod MP do MAFII i wiadomosci o wyjsciu Stalkera. Ta druga wiadomosc jest juz faktem wiec czekam na multi mojej najlepszej gry w jaka gralem.

Czkamy nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja pod publike będzie w kwietniu/maju trudno powiedzieć :P

 

też jestem chętny do spałowania kogoś, albo mogę kogoś powozić (tak, tak jeżdżenie nawet w czwórkę)

 

edit:

a to studio co zrobiło mafię jeszcze dycha? bo oni tylko to chyba wypuścili...

te studio to Illusion Softworks (gry takie jak np. SWAT4, Tribes Vengeance, Hidden And Dangerous, Vietcong 2, Flying Heroes i kilka innych, w tej chwili nie pamiętam :P)

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ciekawe jak to multi bedzie wygladac.

 

Jezeli bedzie tak jak z GTA to ja podziekuje. Kazdy biega z UZI/Kałchaem i strzela do kazdego. Zupelnie jak w prawdziwych stanach :lol:.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Jeżeli znajdzie się czas to możecie i mnie dopisać do listy - nie jestem dobry w te klocki ale co tam, spróbować można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafira FOREVER ;] Kurcze, dlaczego do dzisiaj żadna gra jej nawet nie dorównała? GTA-fajne, ale to jednak inne klimaty! Just Cause-fajne, znów inny klimat... Ojciec Chrzestny - chała roku 2006 jak dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh gdyby tylko komuś chciało się przenieść Mafie na jakiś nowoczesny silnik z ładną grafiką.. IMO to po prostu byłaby orgia dla fanów tej gry ;)

 

Jak dla mnie starczyło by gdyby zmieniono wszystkie tekstury na takie odpowiadające dzisiejszym standardom no i gdyby woda wyglądała tak jak trzeba. Więcej tej grze nie potrzeba, zresztą i tak jest cudna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padł im serwer gadałem z nimi i mają już w połowie gotowe synchro pojazdów i potrzebują więcej czasu. kupili już domenę w necie (nie wiem jaką narazie) i będzie też nowy serwer ;)

 

i jeszcze do "bobson37"

 

nie da się ot tak sobie wsadzic do mafii nowych (a za razem w wiekszej rozdzielczosci) tekstur, bo silnik gry się wysypuje, co do wody to nie wiem, ale też w to wątpie, ale tak w ogóle jak będzie na mapce ze 30 osób to grafika nie gra tu roli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze do "bobson37"

 

nie da się ot tak sobie wsadzic do mafii nowych (a za razem w wiekszej rozdzielczosci) tekstur, bo silnik gry się wysypuje, co do wody to nie wiem, ale też w to wątpie, ale tak w ogóle jak będzie na mapce ze 30 osób to grafika nie gra tu roli ;)

 

Jak by to napisać... chodziło mi o to gdy lansuje się po mieście to miło było by popatrzeć na ładniejsze teksturki. A co do multi to czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no rozumiem ale z teksturami jest problem, kiedys byl taki mod nawet ale kto by go nie zainstalowal to kazdemu sie gra muliła niesamowicie niezależnie od sprzętu, ten silnik jest zbyt stary chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja You Lucky Bastard!

Moment w którym musimy gonić Sergio i tu mam pytanie jest sposób żeby zabić go zanim dojedzie do tego portu ?

Udalo sie komuś ? :)

Mnie sie udalo i niestety "Mission failed" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sergio na tym przerywniku filmowym od razu wchodzi do restauracji i zostaje tylko obstawa, więc jak ją zabił to nic dziwnego, że miał wrócić do baru bo trzeba było im tylko uciec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega po tym filmiku jak mu zaciol karabin wyszedl z auta i zastrzelil wszystkich i pokazalo mu sie return to saleri's bar xd (Tak twierdzi.)

Twoj kolega ma bujna wyobraznie.

A jezeli uzyl moda to chetnie poznam go (moda oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj kolega ma bujna wyobraznie.

A jezeli uzyl moda to chetnie poznam go (moda oczywiscie).

Przecież mógł tak zrobić i nic w tym nadzwyczajnego. Jak pisałem wyżej, Sergio zaraz po przerywniku wchodzi do restauracji, a nam pokazuje się informacja "Zgub ogon!" czyli można zastrzelić obstawe i spokojnie wrócić do baru bo Sergia i tak nie załatwi. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, wczesniej na szybko czytalem.

Myslalem, ze przeszedl w ten sposob misje (czyli zabil Sergio).

Oczywiscie mozemy wybic zbirow ale nastepna czesc misji bedzie taka sama jakbysmy tego nie zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży mam problem z tą ostatnią misją.

Zaczynam z tym pistolecikiem z 6 nabojami i zawsze gdzies mnie zalatwią w tym muzeum.

Dasz radę. :) A misja jest naprawdę świetna i sycąca - zresztą jak cała gra. :)

 

 

Czy ktoś na tym forum przeszedł kiedyś całe FRE

Ja dwa razy. :)

Ale szczegołów już nie pamiętam - jak masz problemy, to zajrzyj do jakichś solucji lub poszukaj mapki z rozstawieniem "pracodawców".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie mo.że jak odblokować Silver Fletcher'a? :unsure:

Można go ukraść podczas misji "Visiting Rich People", gdy do niego podejdziemy, Tommy zawoła Salvatore'a żeby go otworzył. A we Free Ride stoi jeden otwarty przy latarni morskiej :)

 

EDIT: Zapomniałem jeszcze dodać, że stoi też jeden otwarty podczas pobocznej misji dla Lucas'a Bertone gdzie mamy ukraść Lassiter'a V16 Appolyon z dzielnicy Oak Hill (stoi tam jeszcze Bruno Speedster 851).

Edytowane przez Niko442

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...