Skocz do zawartości
pentliczek

Mafia

Rekomendowane odpowiedzi

MAFIA: THE CITY OF LOST HEAVEN

F.A.Q.



Dołączona grafika






Podstawowe informacje o grze:

Oficjalna recenzja wydawcy:

Tommy Angelo był zwykłym taksówkarzem. Przeznaczenie sprawiło, że stał się człowiekiem mafii, znienawidzony przez wrogów i zdecydowany, aby w każdej sytuacji postawić na swoim. Przeżyj gangsterską przygodę, wspinając się po drabinie mafijnej hierarchii. Wkrocz do półświatka Ameryki lat 30. XX wieku i przeżyj intrygującą historię zbrodni, miłości oraz zdrady.

Screeny:
Dołączona grafika



Dołączona grafika



Dołączona grafika



Dołączona grafika



Dołączona grafika



Dołączona grafika




Wymagania sprzętowe:

Minimalne:
Procesor: Pentium III 500 MHz
Pamięć: 128 MB
Grafika: Zgodna z DirectX 16 MB

Komfortowe:
Procesor: Pentium IV 2.0 GHz
Pamięć: 512 MB
Grafika: 64 MB

Najlepsze strony z informacjami do Mafii:

Dla początkujących graczy, jak i fanom Mafii polecam wg. mnie (jak i dla wielu innych graczy) najlepszą polską stronę:

http://www.mafiapage.com/

Inne strony warte uwagi (niekoniecznie polskie):

http://mafia-game.com/ (oficjalna strona w jęz. ang.)
http://mafia.bonusweb.cz/ (b. dobra strona - czeska)
http://mafia.x.rzeszow.pl/ (polska strona, raczej uboga, ale można zajrzeć)
http://www.mafiaheaven.yoyo.pl/ (również polska strona, zawiera dużo informacji)
http://www.mafiamatch.com/ (świetna stronka z duża ilością modów)
http://mafia.scorpions.cz/ (kolejna dobra czeska strona)

Najczęściej zadawane pytania o grze:

Jaka jest ilość misji?

W grze mamy do wykonania ponad 20 misji.

Jaka jest ilość samochodów?

Ponad 60 prawdziwych marek samochodów z lat 30, XX wieku! Mamy do dyspozycji między innymi samochody osobowe, ciężarówki, kabriolety a nawet auta wyścigowe.

Jaki mamy arsenał do dyspozycji?

W grze mamy do czynienia z wieloma typami broni.

Pełna lista:

Thompson 1920
Colt 1911
Colt Detective Special
Pump Action Shotgun
S&W M27 Magnum
M10 Revolver
S&W Police
Sawnoff Shotgun
Springfield US Rifl
Mosin-Nagant
Baseball Bat
Knife
Knuckleduster
Grenade
Molotov Coctails
Explosives


Czy gra jest po polsku i ile kosztuje?

Tak, Mafia jest po polsku (tj. napisy kinowe). Ponatdo została niedawno wydana w Kolekcji Klasyki Cenegi i grę możemy kupić po naprawdę atrakcyjnej cenie: 24.90 zł.

Jak wygląda miasto w tej grze i czy jest duże?

Akcja gry odbywa się w amerykańskim fikcyjnym mieście, które nazywa się Lost Heaven. Miasto jest naprawdę duże i ma swój niepowtarzalny klimat! Pozatym możemy wyjeżdzać za jego granice.

Miasto wygląda tak: (zrzut z gry - część miasta)

Dołączona grafika




Pełna mapa miasta:

Dołączona grafika





Jakie są tryby w tej grze?

Single Player (wykonywanie misji), Samouczek (trening), Free Ride (wolna jazda), Free Ride Extreme (wolna jazda + dodatkowe misje, odblokowane po ukończeniu gry).


Czy policja w grze jest realistyczna?

Tak! Policja goni nas m.in. za przekraczanie prędkości, strzelaniny itd. Pozatym możemy otrzymywać ostrzeżenia, mandaty itd.

Słyszałem, że do gry stworzono wiele modów. Czy to prawda?

Tak! Powstało bardzo wiele i zarazem bardzo dużo ciekawych modów. Podam kilka modów wartych uwagi:
Bodyguard mod
Snow Mod
Sky Mod
Boxing Mod

To tylko kilka przykładów, wyszło ich o wiele więcej. Polecam zabawe z modami po ukończeniu gry. Mody można ściągnać na wielu stronach (linki wyżej)



© pentliczek
Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona gry: http://mafia.godgames.com/

 

Gra ma bardzo duze mozliwosci konfiguracji detali wiec jest szansa ze wiele osob sobie w nia pogra. Pozatym jest lepiej napisana niz GTA3. Wymienie tutaj pare zalet gry zeby narobic smaku ;) ale i nie popsuc zabawy. Sa kierunkowskazy, dzieki czemu wiemy czy gosc skreca czy jedzie prosto a moze zmienia pas. Samochody zostaja na ulicach, nie pojawiaja sie znikad jak w GTA, najgorsze w GTA to bylo to znikanie. Przerywniki miedzy misjami sa zawodowe, mozna naprawde wczuc sie w postac ktora gramy, graficznie piekna sprawa szczegolnie twarze i animacja calych postaci. Fizyka jazdy ciekawa ale hamulec reczny to pomylka, przy minimalnej predkosci mozna zrobic 180 stopni. Sporo osob pewnie bedzie narzekac na predkosc poruszania sie pojazdow, ale coz to lata 30'te. Zdarzaja sie sytuacje gdzie pod gore gramolimy sie z predkosci 30km/h :) Bardzo dobra mapa w grze jest oraz oznaczenia jak bardzo narazilismy sie policji i jak dlugo beda nas jeszcze szukac. Misje sa naprawde ciekawe nie to co w GTA (ktore swoja droga jest bardzo dobra gra imo). Misje sa nie tylko "samochodowe" tzn jedziemy tu bierzemy kogos wracamy. Sporo jest takich ze z buta sobie zasuwamy i uczestniczymy w jakims ciekawym wydarzeniu :) Dodatkowo przedluza gre to ze od poczatku nie mozemy "pozyczac" sobie dowolnego samochodu. Musimy sie nauczyc otwierac kazdy z modeli. Mozna przestrzeliwac kola. Sporo jeszcze mozna by pisac ale jestem odciagany na film wiec spadam :) Acha brak multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gierka zapowiada się ciekawie ale ja i tak będe po stronie gta 3 .Gta ma swoją historie, pamiętam jak wyszła pierwsza część wtedy to była rewelacja później durga no i wreszcie trzecia cząść naszego ukochanego gta 3 a teraz ma pojawić się Vice City oto kilka nowoćci które mają się pojawić w Gta 3 :VC "Jak widać na jednym z nowszych trailerów zapowiadających oczywiście Vice City można zauważyć następny model motoru tym razem jest to super bike taki, taki starszy model ścigacza. Zastanawia mnie czy to będzie najszybszy środek transportu i czy będzie się równać w szybkości do ferrari. " albo to "Co, jak co ale tego w Vice City się nie spodziewałem no, ale w końcu cieple klimaty to, dlaczego nie maja sobie w wodzie pływać rekiny ? Można tylko spekulować że jak już są rekiny, jest przezroczysta woda to można także w niej pływać a zresztą" nowe tekstury ,miasto otwarte cały czas ,nasz bohater będzie wreszcie coś mówł 40 nowych broni to tylko kawałek tego co ma się pojawić w gta 3 vc. Może się myle że "Mafia" nie ma histori ale ja przynajmniej jaj nie znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie blagam powiedzcie, ze w polsce mozna kupic orginalna - angielska wersje. Ja nie chce grac w s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lona przez play-it wersje. Znajac szczescie bedzie pelno bledow i problemow. Przez tych idiotow nie pogralem sobie w Ghost Recon przez internet. Nigdy w zyciu od tych dupkow nic nigdy nie kupie. JAAA CHCEEE ORGINAAAL POOOOOO ANGIELSKUUUU. Powiedzcie gdzie taki kupic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam ta gierke od paru dni ale wlasciwie dopiero teraz mialem czas ja zainstalowac. pytacie o wymagania... otoz u mnie na P2 350@400, 128MB, GF2MX 32MB przy rozdzielczosci 640x480 i ustawieniach grafiki na low :( chodzi plynnie (zero zaciec). akurat mam obciazony system, wiec mysle ze jak sie zwolni to na medium albo full :wink: tez pochodzi plynnie. co do realnosci - hmm odpalilem sobie free ride jako taksiarz, jechalem sobie troszke za szybko i juz policja mnie gonila (2 minuta gry :P) potem gonily mnie juz 4 radiowozy strzelajac do mnie z okien samochodow! przestrzelili przednie oponki, wiec postanowilem im sie odwdzieczyc - wysiadlem z autka, zastrzelilem 2 kolesi z karabinu i ukradlem im ich policyjna bryczke. dlugo sie nia nie nacieszylem bo po rozjechaniu jednego policjanta, drugi wysadzil mi samochod w powietrze jakas armata ;) (shotgun, a przynajmniej taki dzwiek byl). realizm na wysokim poziomie, zapowiada sie niezly hicior. polecam sciagniecie tych 3 plytek.

a tak btw to jak ludzi na chodnikach slysza strzaly to sie klada na ziemi! albo np jak sie jedzie na czolowke to koles zaczyna migac swiatlami zeby zjechac. wypasik 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIERA WYPAS!!!!!!! detonatory mam 40.41 winde xp pro ang. i sprzet taki jak w cfg. giera chodzi zay....cie na najwyzszych detalach tylko troche zwalnia jak ma do wyswietlenia troche wiecej niz zwykle. na medium nie ma tego problemu i wszystko chodzi cacy nic nie przycina nic nie zwalnia. formolka roxx!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem juz co jest u mnie grane i okazalo sie ze przyczyna byly dentki 40.41 ktorych uzywalem, zainstalowalem 30.30 i na max detalach praktycznie nie schodzi ponizej 30FPS :D , a te dentki i tak u mnie jakos kijowo chodzily - co chwile cos mrugalo na ekranie bez wzgledu na taktowanie karty i grafa jakby sie pogorszyla szkoda tylko ze te 700 pkt w 3d marku mam mniej ale wole plynniej grac niz fascynowac sie liczbami no nnie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wyscigiem mecze sie juz 3,5 godziny i nie mam zielonego pojecia jak to przejsc... Ktos ma jakies pomysly?

Podstawa to start, ruszasz ten stojacy samochod mijasz z prawej, zjezdzasz na lewa strone na maxa i do przodu powinienes byc 3 w tym momencie przed pierwszym zakretem, na 1/3 zakretu wchodzac poslizgiem w niego stukasz goscia w czerwonej furze (byle samemu nie wyleciec) i but do przodu. Teraz juz tylko sie utrzymac 1. Wazne zeby na zakrecie przed gorka nie wytracic za duzo predkosci bo pod gore bedziesz sie strasznie wlekl, przeciwnik nigdy nie robi tego bledu. Na gorce powinno byc z 120km/h. Za gorka masz zakret w lewo i potem taki zygzak, tam ladnie mozna sciac tylko trzeba uwazac zeby nie wybilo w gore samochodu.

 

Gra mnie ciagle zaskakuje :) nie to co gta gdzie z gory wiadomo bylo co sie stanie. Dobry przyklad takiej ciekawej misji to "The Whore" :) (Hint: Jesli ktos bedzie mial problem z zalozeniem ladunku wybuchowego tzn. ze zabil goscia w bialym garniaku nie na oczach ludzi tylko gdzies tam w wyludnionym korytarzu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak przejsc ta misja bodajrze 11-03 co trzeba tego kolesia przeprowadzic przez ogródek ??

3 kolesi rozwalasz baseballem tych z zewnątrz następnym problemem jest pokojówka jeżeli Cię nakryje to leżysz w takich małych pomieszczeniach nie masz żadnych szans z shotgunem przeciwnika jeden strzał i po tobie jak dotąd mój rekord to rozwalenie 7 gości ale ta pokojówka ciągle mnie nakrywa i rozpoczyna się jatka z której ciągle nie mogę wyjsć cało :( i czuję się juz trochu zniechęcony :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w misji 14-3 - na lodce (bols) ;)

dla tych co maja problem z tym domkiem - 1 kolesia tego co chodzi z lewej bejsbolikiem od tylu walnac, potem drugiego co stoi tylem oparty, potem ten co chodzi przy wejciu zejdzie na dol i go bach... poczekac az pokojowka zapali swiatlo, potem je zgasi i wyjdzie z pokoju do kuchni i tam ja kijem bach w lepek :) potem juz tylko na gore do sejfu... jak bedziecie uciekac to po prostu biegnijcie przed siebie ta sama droga co przyszliscie bo nie warto wdawac sie w strzelanine. powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to zrobilem tak ze pierwszego kolesia co chodzi killym bejsbolem potem tego co na altance stoi tez killym. pozniej ten co lazil kolo basenu, zgasilem swiatlo na podworq wybiłem dwoch kolesi co stali i gadali i jednego co wyskoczyl z nienacka pozniej wlazlem do domu zabilem pokojuffke niggasa :D zaprowadzilem zlodzieja do pokouju i czym predzej w nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja z wiaderkiem jest prosta - jak juz masz wiaderko to idziesz do kolesia co tak sobie chodzi w ta i spowrotem - gadasz z nim 2 razy i prosi cie zebys mu kibel posprzatal - oczywiscie wczesniej musisz isc do kibla i sie przekonac ze jest zamkniety. dostajesz klucze, idziesz do kibla, bierzesz bron, gadasz z ochroniarzem i zaczyna sie przemowienie. bam bam i ucieczka do lodki (tez bols ;) ). fajna jest tez misja w porcie, albo akcja z samolotem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja z wiaderkiem jest prosta - jak juz masz wiaderko to idziesz do kolesia co tak sobie chodzi w ta i spowrotem - gadasz z nim 2 razy i prosi cie zebys mu kibel posprzatal - oczywiscie wczesniej musisz isc do kibla i sie przekonac ze jest zamkniety. dostajesz klucze, idziesz do kibla, bierzesz bron, gadasz z ochroniarzem i zaczyna sie przemowienie. bam bam i ucieczka do lodki (tez bols ;) ). fajna jest tez misja w porcie, albo akcja z samolotem  8)

Przed sprzątaniem proponuje skoczyć na pięterko do baru na "trzy głębsze". Na barku po lewej stronie stoi kieliszek... smacznego panowie... ale kto ma słabą głowę niech się potem za żadną poważną robotę nie bierze.

"...bo nie zna życia kto nie służył w marynarce..."

hiehiehiehiehie....

 

Coil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz po wiaderko, albo od razu do kibla i na kiblu jest napisane ze klucz jest u jakiegos tam goscia - wtedy twoj bohater cos powie w stylu "extra ;) " , mozesz je jeszcze dla pewnosci sprobowac otworzyc. potem schodzisz na dol i rozmawiasz z marynarzem siedzacym na krzesle - on ci mowi ze klucz ma ten w pasiaku - rozmawiasz 2 razy z tym w pasiaku i zgadzasz sie na sprzatanie kibla :) .

ja teraz sie mecze z misja w galerii - do przejscia zostalo mi tylko zabicie 2 kolesi i mnie ubili :/ a mialem 40% zycia - jakies archiwum X :x

ps. zapomnialem dodac ze musisz miec wiadro w reku jak rozmawiasz z kolesiem w koszulce w paski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z grajacych w tryb Freeride extreme wie jak zabić potwora z głebin który wcina jakaś laske ? bo strzelam w niego wszyskim co mam a on wogule nie reaguje :(

Potworka nie zabijesz :) strzel w klodke ktora przypieta jest panna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mam problem z jedna misja: Ta w ktorej chodzi o jakas gorzale.

Jestem na farmie w nocy, pada deszcz rozwalam gosci i co dalej.

Niech ktos mi pomorze bo sie zniechece do tej gry.

Piszcie na forum albo wyslijcie mejla na studzi@wp.pl

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mam problem z jedna misja: Ta w ktorej chodzi o jakas gorzale.

Jestem na farmie w nocy, pada deszcz rozwalam gosci i co dalej.

Niech ktos mi pomorze bo sie zniechece do tej gry.

Piszcie na forum albo wyslijcie mejla na studzi@wp.pl

Dzieki

gdy zabijesz wszystkich to wracasz do poliego i gadasz z nim a on cie poprowadzi dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi calkiem calkiem, z tym ze gram w 640, ale detale na full i w dzien pomyka ok 30fps, w nocy troche gorzej, czasami w przerywnikach tez zwalnia. Co ciekawe roznicy miedzy low a high nie widze u siebie golym okiem (gralem pol gry tak i pol gry tak), nawet znaczne zwiekszenie Draw Distance nie spowodowalo specjalnych zwolnien.

 

BTW dzisiaj przeszedlem gre i z tej perspektywy moge powiedziec, ze naprawde dawno nie widzialem gry z tak dobrym scenariuszem. Fabula tej gry po prostu miazdzy :D No i jeszcze ta zaskakujaca koncowka...

Misje bardzo zroznicowane, nie ma tego co w gta, czyli praktycznie same jezdzenie, tu przynajmniej mozna sobie pochodzic i to sporo, fajna misja z wyscigiem, potem z hotelem i ucieczka po dachach, w zasadzie kazda misja to cos nowego, gra nie pozwala sie nudzic, czego nie moge powiedziec o gta, ktore przeszedlem lekko z przymusu, pod koniec juz wialo nuda, a tu ciagle bylem mile zaskakiwany, zdecydowanie jedna z lepszych ostatnio gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Mafię !!! :D ... ostatnia misja jest dziwna bo pakuje do gościa z thompsona cały magazynek a on sobie dalej chodzi !?! :? aaa...miałem 13 życia w tej misji ale udało mi się go udupić !!! :D :twisted: ... szkoda że to już koniec :( ktoś wie kiedy Mafia 2 :D :wink: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Mafię !!!  :D ... ostatnia misja jest dziwna bo pakuje do gościa z thompsona cały magazynek a on sobie dalej chodzi !?!  :?  aaa...miałem 13 życia w tej misji ale udało mi się go udupić !!!  :D  :twisted: ... szkoda że to już koniec  :(  ktoś wie kiedy Mafia 2  :D  :wink:  ???

A tryb Extreme masz juz za soba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tryb Extreme masz juz za soba?

A Ty masz? :)

 

Ja na poczatku nie wiedzialem kompletnie o co w nim lata :o Zauwazylem tylko wyskocznie w kilku miejscach, ale moj samochod mi nie pozwalal na poskakanie sobie :/ Dopiero pozniej zupelnie przypadkiem wcisnelem USE kolo kolesia wyma<span style="color:red;">[ciach!]</span>acego rekoma i sie zaczela jazda :twisted: Przeszedlem dopiero 2 misje, a podchodzilem w sumie do 5 i musze powiedziec, ze one sa boskie 8) Speedy gonzales rox :D Albo ta "mala" bomba pod koniec jednej z misji :)

BTW jak przejsc to z ciezarowka, ktora jest napakowana nitrogliceryna?

Mimo, ze jade bez stluczek, praktycznie caly czas trzymajac gaz braknie mi z 15-20 sekund :/ Blisko konca jest dosc duzy skrot, ale nawet jak go wykorzystalem to niebardzo mi sie udalo :( Albo to z wybuchowym samochodem :x Rozumiem, ze czym szybciej sie jedzie tym wolniej on sie psuje, ale ciezko troche po zakrecie 90 stopniowym jechac szybko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tryb Extreme masz juz za soba?

A Ty masz? :)

 

BTW jak przejsc to z ciezarowka, ktora jest napakowana nitrogliceryna?

Mimo, ze jade bez stluczek, praktycznie caly czas trzymajac gaz braknie mi z 15-20 sekund :/ Blisko konca jest dosc duzy skrot, ale nawet jak go wykorzystalem to niebardzo mi sie udalo :( Albo to z wybuchowym samochodem :x Rozumiem, ze czym szybciej sie jedzie tym wolniej on sie psuje, ale ciezko troche po zakrecie 90 stopniowym jechac szybko :/

Mam jakies 12 z 19 misji zrobionych. Ostatnio gram co 3 dni. Musisz opracowac dobra trase przejazdu i jechac szybko, tylko uwazac na zakretach, wyczuc na ktorym ile mozna jechac (oczywiscie zawsze jest ryzyko ze bedzie ktos z naprzeciwka jechal). Samochod sie nie psuje tylko wybuch przy wiekszym zderzeniu, ale mozliwe ze mowisz o misji gdzie nie wolno jechac ponizej pewnego predkosci , chyba to masz na mysli skad ruszasz? z placu blisko zachodniej czesci mapy? Jesli tak to nie mozesz poprostu jechac wolniej niz iles tam bo wtedy bomby wybuchajace za toba niszcza fure, jedno wieksze uderzenie i masz juz wolny samochod i mozna sobie nie poradzic. Jedz okrezna droga ale caly czas najwiekszymi prostymi i najszerszymi drogami nie baw sie w male drozki bo tam ciezko utrzymac predkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie moze o co chodzi w takiej misji, gdzie koles stoi obok mostu na parkingu i ma paczke cygar przed soba, kaze mi biegac kolo bloku a potem jakies przysiady. Nastepnie ide z nim gdzies daleko i potem po schodkach na dol. Pisze zebym odstawil paczke, zabral auto i uciekal. Tak tez robie ale mi sie nie udaje.

 

To ostatnia misja z free ride extreme jak dla mnie.

 

Przeszedl ja ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze zebym odstawil paczke, zabral auto i uciekal. Tak tez robie ale mi sie nie udaje. 

A odstawiles na ta skrzynke co stoi w rogu? Nie obok. Acha i jak bedziesz na miejscu szybciej niz on to poczekaj na niego i dopiero odstawiaj. Bardzo przyjemny samochod w nagrode jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji 14-02 (tej ze statkiem parowym). Dojezdzam do tego statku i nie moge wejsc, bo goryl mnie prosi o zaproszenie na statek, ktorego oczywiscie nie mam. Naprzeciwko parowca jest budynek, do ktorego moge wejsc, sa tam schody i pare pomieszczen (jakby szatni) ale nic tam nie ma. Co robic? Skad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> zaproszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...