Skocz do zawartości
Śmieszny

ATI 9500@9700 VS. 9600XT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam straszny problem. Mam na oku dwie grafiki ale nie wiem którą wybrać. Dokładniej pisząc jest to Radeon 9500 256-bit (@9700) 128MB DVI/tv z systemem Zalman ZM80A-HP i HIS ATI Radeon 9600XT 256DDR 128bit Turbo TV/DVI BOX. Są prawie w równych cenach. Nie wiem która jest lepsza bo nie miałem okazji jeszcze na takich nic robić :D . Proszę o pilną pomoc. Poniżej linki do obu kart

http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=9345&sid=1

http://sklep.benchmark.pl/pelny_7814.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego, bo ten radoslaw 9500@9700 ma 8 potokow i 256 megabitowe pamieci a radoslaw 9600 xt ma 4 potoki i pamieci 128 bitow czyli bedzie duzo wolniejszy mimo iz radek 9600 xt ma niezle wyzylowane zegary gpu i pamieci, a tak btw radze zmienic zasilke bo 300 to nie za bardzo szczegolnie dla radka 9500@9700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, nie kupuj zadnej z tych kart, za ta cene masz juz radeona 9800 bez pro albo wewentualnie radeona 9800se@pro !!!

tylko że na benchmarku piszą iż jest to już zmodowany 9500 na 9700 czyli masz już pewnośc a z tymi 9800se to cięzko trafić a jak już to właśnie z allegro gdybym miał kasę to bym brał tego radka 9500 choć cena nie powiem trochę przewalona. Swoją drogą ciekawe skąd oni teraz wzieli radki 9500? miesiąc temu obleciałem wszystkie sklepy internetowe i nigdzie nie mieli w komputroniku powiedzieli że już ich nie będzie bo magazyny już od dawna puste coś kręcą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...