Skocz do zawartości
@demax@

jak oceniacie RADEONA 9500 PRO? chce kupić

Rekomendowane odpowiedzi

9500pro z 256bit szyna mem?<wow> toz to jakis cud , skad ty wziales taka karte? :|

tylko 9500 dalo sie przerobic , 9500pro ma 8 potokow i 128bit mem.

w grach 9500pro jest troche wolniejszy od 9700 , zalezy za ile to mozesz kupic. poza tym teraz za 730 mozesz kupic 9800se@pro co IMO jest teraz najlepszym rozwiazaniem [cena/wydajnosc]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to znajdz mi 9800pro nowe za nawet 850zl?? 9800se@pro kosztuje np w pcserwis 750zł(allegro).

SE@Pro rózniu się biosem od orginalnego i karty powercolor byly troche wolniejsze od orginalnego pro.

Może tez sie różnic taktowaniami czasami 9800se ma troche zanizone taktowania.

 

PO CO ZAŁOŻYŁES 2 TEMATY O RADKU 9500PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz za ile mozesz ja miec. Za 9500pro to max 650zeta z mem 3,0ns. Kazda gra Ci na niej pojdzie, NFSU max detale, na moim procu i ramach FarCry chodzi na medium, a mysle za przy 2,5ghz i 1024 ramu pojdzie na max detalach w1024 x 768. Karta porownywalna jest z 9600xt, od 9700 troszku gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak go oceniacie w grach i programachnp 3ds max? itp itd....?????????????/

wyżej masz przyklejony topic jaką karte graficzną kupić... tam mozesz zapytac, po co robić nowy topic - to tak na przyszłość... A co do 9500 pro to fajna karta :wink:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienajgorzej zwąłszcza jk trafisz model z ukałdem pamięci w kdształćie litery L to możesz zwiekszyć szyne danych na pamieci do 256 bit :D

normalnie lol :) nie da się przerobić 128bit na 256bit jak potraisz to jestś guru :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienajgorzej zwąłszcza jk trafisz model z ukałdem pamięci w kdształćie litery L to możesz zwiekszyć szyne danych na pamieci do 256 bit :D

hmmmm widac ze poczatkujacy :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

 

Kolego radki 9500pro były z 128 bit i 8x1 a 9500 były 128 i 256bit 4x1 (potoki) jak nie ORT: ORT: ORT: kturym sie udalo to mieli 9500@(4x1@8x1)9500pro(128bit) albo 9500@9700(256bit )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to musiało mi sie pomylić bo mi kolega kidyś móił że lepiej sobie kupić 9500 pro bo można go tak przerobić że będzie 256 bit pamięć. A o tym L to gdzieś na forum przeczytałem. Tylko moja wada cąłych topiców niechce mi sie czytac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...