Skocz do zawartości
WirMaX

[ Golden Dragon 1.0 ] Ukończony... Crashed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Projekt dopiero w toku, sprawdzam obecnie szczelność WC ;)

 

 

Zakładam topic teraz bo mam pytanie.

Obudowa (chiftec Big tower) w środku pomalowana jest zieloną farbą fluorescencyjną. Kolor obudowy jest w temacie :). Teraz pytanie.

 

Zastanawiam się jakie wentylatory wrzucić a rozważam:

Revoltec UV Orange cz Cooler Master Orange NEON LED FAN ]

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=78&gg=76&id=467 Revoltec

http://www.4max.com.pl/produkt.asp?g=78&gg=76&id=113 CM NEON LED FAN ORANGE. Potrzebuje ich trzy lub 4 końecznie pomarańczowe (żółte o ile są) Jak będzie to CM to diodom zrobie oddzielne zasilanko aby je puścić na niższe napięcie.

Jak macie je gdzieś taniej to dajćie linka.

 

W obudowie będzie 6 lub 5 katod uv(revoltec) (zależy czy przyjmą jedną na gwarancji)

 

Pozdrawiam !

 

PS

Zdjęcia obudowy wrzuce mniej więcej za tydzień. WARTO POCZEKAĆ ;)

Edytowane przez WirMaX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie oświetlał ciemna stronę księżyca, bo chce się przekonać, jakie tam szare ludziki bazy pobudowąły w tym tygodniu. Czy ładna nazwa oznacza, ze bedzie ładne, śliczne i pozbawione kiczu? Bo jeśli przegniesz, to przepowiem Ci takie tortury, że... ;)

Nazwa ładna i jednyne co mnie zastanawia to zieleń fluorescencyjna wewnątrz. Szybko te zdjęcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej...

Chlopaki spokojnie.

Chlopak moze nie wie jak daje to po oczach. ;)

Przestancie go juz mieszac z blotem za te katody. Troche sie przeliczyl i tyle. ;) :P

Niech pokaze tego moda to go ocenicie wtedy a nie bedziecie "dzielic komentarze na szkicach". :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a zazdrościcie mu tak tych katodek że tyle o to szumu... chce to ma... pozatym sam pisze że są to uv więc praktycznie nie świecące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś wyskakuje z motywem zazdrości. To naprawdę nie jest takie proste - krzywią się, ergo zazdrośnicy obleśni.

6 katod UV? Oczęta nie wypłyną-li? Acz muchy i komary na pewno unicestwi :>

 

Plebs w mej nieskromnej osobie żąda zdjęć i to bynajmniej nie majtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a zazdrościcie mu tak tych katodek że tyle o to szumu... chce to ma... pozatym sam pisze że są to uv więc praktycznie nie świecące...

no właśnie - praktycznie nie świecące widzialnym światłem więc po co tyle - dla elementów UV? max 3 katody UV i masz full wypas w budzie - wiem co mówie. Niedługo pokaże.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety mikołaj pwiedz mi prosze gdzie takiec cos moge dostac mam pewien pomysł :D:D:D:D,a i jakie to ma wymiary cos jak przecietna bombka choinkowa?? :D

poszukaj na allegro.. nieraz cos takiego mozna tam znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może od razu poszukać stosownej bombki choinkowej? Taniej i szybciej.

 

"Solarium mod" rulezi :>

Ech, cóż. W pewnych kręgach opalenizna jest zawsze w modzie.

 

Cóż, ja się nieczepiam, tylko na zdjęcia czekam. I poproszę o strzałki----> tu jest katoda #1...6, bo inaczej mogę się nie doliczyć...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na takiego mod'a:

http://republika.pl/big77/kula_17/01150018.JPG

:D  :D  :D 

Pozdr,

mam cos takiego nad biurkiem :) tyle ze podluzne ;)

a w kompie moze i ladnie to wyglada ale jak widze byle idiotow na metku ktorzy wstawiaja takie cos we frontpanel i sie ciesza to mi sie rzygac chce

w modingu nie chodzi tylko o to zeby powstawiac swiecidelka i duperele ale o to zeby zrobic to z glowa i zeby wszystko razem wygladalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swiety mikołaj pwiedz mi prosze gdzie takiec cos moge dostac mam pewien pomysł :D:D:D:D,a i jakie to ma wymiary cos jak przecietna bombka choinkowa?? :D

a prosze cie bardzo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27293325 tyle ze ma 12 cm srednicy a to chyba wiecej niz przecietna bombka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no po co sie tak wyśmiewacie z chłopaka? Jak ktoś napisał troche sie przeliczył ale czy to jest powód z naśmiewania sie? Chcecie tym udowodnić swoją wyższość? Nie rozumiem takiego postępowania...

 

Co do świecenia katod uv to one wcale tak mało nie dają :] Ja niedlugo pokaze fotki swojego wc jak tylko je skoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...