Skocz do zawartości
LiSoQuan

Kilka pytan odnośnie sprzetu

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem se płyte abita ic7 (nie ic7-g).

Czy dzwike jest lepszy na tej płycie niż sb live 5.1, wiem że już sie pytali ale odpowiedź znalazłem tylko od jednej osoby wiec chce aby wiecej osoób sie wypowiedziało.

Gdy windows sie instaluje itp. w systemiem mam zainstalowaną karte sieciową, która podobno jest na płycie ale wiadomo że w ic7 jej niema wiec dlaczego sie instaluje ? i gdzie w biosie mogę wyłaczyć ją. T samo tyczy się karty dźwiekowej bo jeśli zintegrowana jest gorsza niż sb live to gdzie ja wyłaczyć aby nie isntalowała mi sie w windowsie ponieważ moze sie "gryźć" z sb.

Mam pamięci kingstone 2x512 , wiem że diząłaja w dual channel ale w taktowaniu 200hz, czy to max bo wiem ze ta p.łyta i pamiec obsługuje 400hz. Z tego wynika że aby miec pamiec taktowaną na 400hz to musza one pracowac normalnie tzn nie w dual ?

Mam dyska 120 seagate i podzielony na dwie partycje 20 giga i reszta. Reszta czyli około 98giga moze być tylko w NTFS ? bo na FAT32 niem oge zmienić.

Thx za uwage i saorki jeśli nie zrozumiale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem se płyte abita ic7 (nie ic7-g). 

Czy dzwike jest lepszy na tej płycie niż sb live 5.1, wiem że już sie pytali ale odpowiedź znalazłem tylko od jednej osoby wiec chce aby wiecej osoób sie wypowiedziało. 

Gdy windows sie instaluje itp. w systemiem mam zainstalowaną karte sieciową, która podobno jest na płycie ale wiadomo że w ic7 jej niema wiec dlaczego sie instaluje ? i gdzie w biosie mogę wyłaczyć ją. T samo tyczy się karty dźwiekowej bo jeśli zintegrowana jest gorsza niż sb live to gdzie ja wyłaczyć aby nie isntalowała mi sie w windowsie ponieważ moze sie "gryźć" z sb.

Mam pamięci kingstone 2x512 , wiem że diząłaja w dual channel ale w taktowaniu 200hz, czy to max bo wiem ze ta p.łyta i pamiec obsługuje 400hz. Z tego wynika że aby miec pamiec taktowaną na 400hz to musza one pracowac normalnie tzn nie w dual ?

Mam dyska 120 seagate i podzielony na dwie partycje 20 giga i reszta. Reszta czyli około 98giga moze być tylko w NTFS ? bo na FAT32 niem oge zmienić.

Thx za uwage i saorki jeśli nie zrozumiale :)

1. Realtek AC97 (z mobo) wylaczasz w biosie... SB Live jest 100x lepszy

Sound z mobo po za tym mi sie gryzl z livem (zwicha podczas ladownia win'a)

2. Memorki. Beda dzialac w dualu nie zaleznie przy jakim MHZ.. ale np przy Dual Ch beda sie gozej krecic niz na single(przy jedej kosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za odpowiedzi ale czy pamiec moze chodzić w dualu z taktowaniem 400hz ? jak tak to gdzie to włczyć ? bo mam tylko 200hz.

Przed chwila grałem w Panikillera aby obadać jak to bedzie chodziło i wszystko jest ok ale co kilka sekund zwalnia (nie zależnie od sytuacji na ekranie) i wydaje taki "matrixowy" dźwiek tak jakby zmieniał rozdzielczość.Tak jest na max ustawieniach jak i na mionimum. Jaki tego powód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX za odpowiedzi ale czy pamiec moze chodzić w dualu z taktowaniem 400hz ? jak tak to gdzie to włczyć ? bo mam tylko 200hz.

no przeicez chodzi 200Mhz - co daje DDR400 ;-) wszystko jest ok... a czy chodza w dualu to pisze podczas "postu" Dual ch. enabled na bialo

a jak nie chodza to sprawdz czy masz pamieci wsadzone w 1 i 3 slot...

 

co do painkillera to nie wiem... mi dobrze chodzil chociaz go wywalilem po 10min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jesli chodzi o pamieć :).

Jeszcze kilka pytań jestem głodny wiedzy :)

Czytałęm kiedyś ze Win XP ma problemy z 1giga ram , czy to prawda ?

Czy dysk z partycją 100 giga moze byś w FAT32 ?

I czy lepiej mieć taką dużą prtycje czy podzielić na mniejsze częsci ?

 

Oczywiście wczesniejsze pytania sa dalej aktualne.

Dziekuje wszytkim za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...