Skocz do zawartości
enigma_pl

Gumki Unlock i zmiana mnowznika AMD Palomino!! :?

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was pytanko:

 

czy taka "gumka" da sie odblokowac mnoznik czy to tylko kolejny bubel na allegro.pl??

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=27605417

http://allegro.pl/show_item.php?item=27544920

 

ps. jezeli nie gumka to czy zamiast lakieru srebrnego, dobra bedzie emalia srebrna?? [taka do malowania monet ;-) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty no az tak lewy w tym temacie nie jestem... :?

wiem ze prad musi przewodzic i dlatego sie pytam czy ktos probowal juz z emalia...??

 

ps. BARDZIEJ CHODZI MI O "GUMKI" A NIE O EMALIE DLATEGO NIECH KTOS SIE WYPOWIE KTO TEGO PROBOWAL!! PLZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, sa one takze w klakuratorach np...

ale dla mnie 7 pln to nie jest az tak drogo, a tam jest [powinno byc] wszystko wymierzone ladnie...

 

ponawiam pytanie:

Czy one dzialaja??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa juz chyba wiem...

one wygladaja mniej wiecej tak:

| : | : | : |

gdzie: | - przewodnik, : - izolacja ??

 

mnie [nie wiem czemu] wydawalo sie ze one sa jakos pozaginane... :?

 

dobra szybko skoluje kalkurator i zobaczymy co z tego bedzie... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te gumki sa we wszytkich użądzneiach z wyświelaczami ciekłokrystalicznymi. ta aukcja to niezła sciema duzó łatwiej sobie samemu takie cos zrobić niż kupowac i kase wyżucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dupppa!!

kupilem jak radziliscie kalkulator i gumka z niego niezbyt pasuje, tak mi sie przynajmniej wydaje... :/

oto fotosy i powiedzcie czy cos da sie z tego jeszcze zrobic!!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działają, ale ten wydatek to bezsens, ja ostnio na targu kupiłem kalulator za 2 zeta i tam ci wystarczy na duuużo takich gumek, po co dawać gościowi zarobić ? :twisted:

Te gumki sa we wszytkich użądzneiach z wyświelaczami ciekłokrystalicznymi. ta aukcja to niezła sciema duzó łatwiej sobie samemu takie cos zrobić niż kupowac i kase wyżucać

bezsens, to sa wasze pomoce i tyle...

juz 5 zlotych wydalem na goowniany kalkulator i nie mam zamiaru wiecej wydawac...

kupie na allegro.pl i wyjdzie podobnie z tym ze nie bede musial schodzic psich targow i szukac tego badziewiu na 20 stoiskach... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niepomyśłałeś by przeciąć te gumki wzdłóż tego czarnego bo to to przewodzi prąd. a potem będziesz mieć doś szeroką gumke. Troche pomyóślunku i sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gumek z allegro - Jeden z forumowiczuw sprzedaje takie cos na allegro ---> Giełda/sprzedam (To nie jest post sponsorowany :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta gumka w moim kalulatorze nie widziałem czegoś takiego, zresztą to co ja mam nie nazwałbym gumka, a tasiemką która ma paski na przemian przewodzące i nie przewodzące, a kalkulator coś drogi kupiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że te gumki za 9.99 sztuk 3 są dobre? To se może dziabne.

ja jestem zadowolony, tym bardziej ze są trzy, a to gowienko takie male ze moze sie zgubic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinowalem z takimi gomkami zanim pojawily sie na allegro. Próbowalem odblokowac mnoznik w palomino i po wielu prubach poszlem do sklepu i kupilem klej przewodzacy a po 10 minutach mialem odblokowany mnoznik. Gumka jest do bani ciezko ja zamontowac klej o niebo lepszy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak ją zamontować?bo często lolki na allegro piszą żeby przykleić taśmą izolacyjną :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...