Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

A z Łodzi, z Łodzi.... :lol:

 

Czasem jest jednak tak, ze gra już na samym początku ma tak wiele do zaoferowania i tak przykuwa uwagę, że trudno się oprzeć temu wrażeniu do końca, nawet w obliczu dostzreżonych później jakichś minusów. I tak myślę będzie z Riddickiem choć w sumie "strasznie"dużo w niego jeszce nie pograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jednakl nie zdajesz jescze sobie sprawy co sie potem dzieje a dzieje sie oj dzieje jedynym minusem tej gry jest to ze jak sie juz ja skonczy to jest ogromny zal ze juz sie skonczylo i nie wiadomo co robic z czasem, nie skonczylem hf2 ani dooma bo mi sie nudzi grajac w te gry lepiej zgrac jescze raz w riddica lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest ogolnie CHECKPOINTOW?

38

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

pare cyt z recki gamespot

 

The Chronicles of Riddick

"Find out what makes this the best PC action game of 2004 that you didn't see coming."

 

"Even the menus in The Chronicles of Riddick look impressive"

 

"The audio in the game is not to be outdone and it is, perhaps, even better than the visuals"

 

"Not only does this game look phenomenal on the surface, but also it has tons of great, little details for good measure."

 

"The Chronicles of Riddick offers a wholly satisfying single-player experience that concludes as memorably and as impressively as it begins. Furthermore, it leaves you wanting more, and not because it's short but because it's just so good."

 

"Riddick looks just like Vin Diesel"

 

Gameplay - 9

Graphics - 10

Sound - 10

Value - 7

Tilt - 10

 

9,3/10

 

podsumowujac;)

 

Dołączona grafikaVS Dołączona grafika

 

FATALITY!:P

and

the winner is riddick...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Riddick to klasyk,naprawde panowie,D3 to przy tym zabaweczka dla grzecznych dzieci mimo,ze bardzo mi sie podoba i kazdemu moge ja polecic to i tak do Riddicka mu sporo brakuje,pozatym jest to 1 gra,ktorej jeszcze nie skrytykowala zadna osoba po juz dosyc dlugim czasie bytu.

Gra jest do d'upy!!

Jestem pierwszy!! :wink:

 

A tak powaznie to te towje zachwyty nad kazdym kolejnym tytulem robia sie śmieszne.

I sie lepiej dowiedz co to znaczy klasyk, bo Doom to jest klasyk, a Riddick to gra ktora wyszla 2 tyg. (pewnie niecale) temu (wiec dziene ze jescze nikt nie ktytykowal... nie ?)

 

A ile czasu w to grales?? Doszedles chociaz do momentu gdzie otrzymujesz mozliwosc widzenia w ciemnosciach?? Odrazu mowie - odd tego momentu dopiero sie zaczyna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gamespot "BEST and WORST of 2004"

 

riddick nominowany jest do:

 

Best Original Music

Most Surprisingly Good Game

Best Story

Best Sound Effects

Best Graphics, Technical

Best Voice Acting

Best Game Based on a TV or Film Property

Most Innovative Game

Best Original Game Mechanic

Best Use of a Celebrity

 

http://www.gamespot.com/gamespot/features/...04/day2f_1.html

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile czasu w to grales?? Doszedles chociaz do momentu gdzie otrzymujesz mozliwosc widzenia w ciemnosciach?? Odrazu mowie - odd tego momentu dopiero sie zaczyna gra

widze ze niezorumiales mojich intencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

HEj mam RADA 9600XT. ALe nie wiem czy to cos ma dorzeczy.

W przerywnikach filmowych w tej grze mam jakieś niedoróbki, czarne małe tekstury latające. Takie małe czarne, na ręce albo głowie.

Wiecie o co chodzi.

WIęc, moze chodzic o problem z kartą czy gry albo drivery? NP widać ręke i na kawałku jej miga coś czarnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem wczoraj wieczorem grę i musze szczerze przyznać ze kawał dobrej roboty :D

 

A teraz moze konkrety:

 

POSTACIE - jedne z najlepszych jakie widziałem w grach do tej pory , szczególnie ich twarze robiły wrazenie , kazda z postaci jest inna inaczej się rusza i ma często inny akcent, postacie nie były składane z klocków (tzn jesli to byli więżniowie to postacie nie róxniły sie tylko głowami ale miały inny tułów itp a to sie nieczęsto zdarza) ,głosy postaci tez były perfeksyjnie dobrane. Największą szczegółowośc miały twarze , nieco mniejszą reszta ciała ale i tak generalnie wyglądały bardzo ładnie)

 

LOKACJE - wizualnie moze nie powalające ale ładne, pod względem wizualnym lepsze lokacje miał D3, jednakze tutaj bardziej podobała mi sie architektura lokacji , ich pomysł , po prostu robiły wrazenie czegos co naprawdę funkcjonuje , wrazeznie prawdziwego więzienia a nie gry. Geometria -złozoność obiektów występujących w lokacjach była lepsza w D3 to widać gołym okiem , tekstury w D3 też są bardziej spójne stylistycznie i mają lepszy design , w CoR trafiają sie fajne tekstury na scianach czy drzwiach ale są miejsca ze trafiają się kiepskie (nie chodzi mi o rozdzielczosc tylko o styl)

 

ANIMACJA -tutaj wszystko bardzo fajnie , postacie ruszają się dosyc naturalnie nie sprawiają wrazenia gadających kukieł , praca kamery jest dobra zarówno w grze jak i w cutscenkach-które tez robią spore wrazenie swoim dopracowaniem.

 

DZWIĘKI - zarówno postaci jak i otoczenia bardzo dobrze dopasowane , nie ma sie do czego przyczepić.

 

GAMEPLAY- bardzo wysoki.Gra stopniowo sięrozkręca i nie nudzi atakując gracza coraz to innymi lokacjami czy pomysłami. Duzo fajnych pomysłów typu zastrzelenie straznika jego własną bronią czy 2 momenty w grze gdy mozemy pochodzic sobie mechami ..jednym lzejszym i drugim cięzkim .

 

KLIMAT - tak ta gra ma klimat i to trzeba jej uczciwie przynac ze jesli chodzi o klimat to jest jedną z najlepszych gier FPP (pod względem klimatu) w jakie grałem ( a sporo tego było) ..na klimat w tej grze składa się mnóstwo czynników takich jak swietnie wykonane postacie z ich naturalnymi twarzami i glosami (niezłe z nich typki :wink: ) , dynamiczne oswietlenie, dzwięki , cutscenki itp itd

 

DYNAMICZNE OSWIETLENIE- tak jak w Doomie ..no prawie tak jak w doomie , dynamiczne cienie w tej grze nie są az tak złozone jak w doomie co widać (więc laicy mogą się cieszyć jak to im CoR wspaniale chodzi i jaki to ma cudowny engine) ale bez tych jakie by one nei były dynamicznych cieni gra na pewno duzo y straciła

 

AI PRZECIWNIKÓW (czyli inteligencja )- na duzo wyzszy poziomie niz to co mamy w HL2 - nie jest to moze cos oszałamiającego ale nie razi tak jak w HL2 , postacie czasami sprawiają wrazenie ze trochę myslą i o to chodzi w tego typu grach, Ai przeciwników ma byc sugestywne sprawiające wrazenie myslenia i nie obciązające za mocno proca i takie własnie jes w tej grze , oczywiscie zawsze mozna lepiej ale nie ma się w sumie do czego przyczepic tutaj jesli chodzi o AI (wiezcie mi jakby tak dali parę postaci z prawdziwym AI w grze FPP to y to troszkę nasze procki podgrzało)

 

....na koniec parę minusów takich malutkich :wink:

 

- w zasadzie całkowity brak fizyki jako takiej (przydałoby sie poturlać parę beczułek od czasu do czasu)

- w całej grze przeciwnicy się nie generują non stop ale w kilku miejscach tak jest (lokacje z potworami) to jest spora niekonsekwencja wobec gracza

- interfejs w menu gry (ładny to on jest ale gdy mamy sie troche po nim poruszac to działa na nerwy)

- design strażników troszkę jak dla mnie zbyt kolorowy (niezbyt pasuje do klimatu gry imho)

 

 

jak cos sobie przypomne to napisze ...dla mnie osobiscie ta gra to duze zaskoczenie i jeden z najlepszych FPP-ów w jakie grałem kiedykolwiek , szczerze wszystkim polecam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tryb multi i jak wyglada bo nikt o tym nic nie poweidział a dla mnie to ma duze znaczenie bo lubie po necie siekac a nie kupie gry za 140 zl zeby ja raz przejsc i odlozyc na polke :/

 

Pewnie ze mozesz ja pozniej wykorzystac.

 

Pudelko - doskonale miejsce na trzymanie dlugopisow ew. zeszytow

Instrukcja - hmm, zawsze sie przyda do skrecania skretow ;]

 

Badz powazny troche

 

W tygodniu musze do Empiku skoczyc zeby miec w co pykac w święta.

 

Fizyka? Ktos cos pisal o niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI weź sie pochwal jak ta gierka chodzi na 4ti?;]

tzn czego moge sie spodziewać bo ostatnio coraz gorzej :wink:

Chodzi bardzo dobrze w 800x600 detale na full ..naprawdę płynnie ..jest parę lokacji gdzie troche chaczy ale takie sytuacje trafiają sie sporadycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem raptem pół godziny ale jak narazie mogę się zgodzić z tym co napisał ZATOICHI . Na swoim radku 9550 gram w 800x600 high - fps wacha sie od 30 do 40, sporadycznie zwalnia na chwile do ok 20-25 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ma ktos z was problem z "wystapił problem z aplikacja SbzEngine.exe..." dzieje sie to odrazu po wyswietleniu logów producentow. POMOCY :]

 

EDIT- po zainstalowaniu nowych sterow omegi giera sie odpala ale czesto wystepuje ten sam problem w trakcie gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie mogę ustawić rozdzielczości powyżej 800x600 następna jest 848x480 a potem te najniższe.

:?:  

Nie działa również antyaliasing ustawiony z poziomu sterowników(66.93). :?

 

Nikt mi na to nic nie poradzi?

Szukałem plików konfiguracyjnych ale z rozdzielczością znalazłem jeden "environment.cfg", zmieniłem w nim rozdzielczość i nic się nie zmieniło.Po uruchomieniu gry powróciło do poprzednich ustawień.

Czekam na sugestję.

 

Pozdrawiam.

 

8O

Trzeci i ostatni raz się zapytuję.

Dlaczego nie mogę ustawić rozdzielczości wyższej niż 800x600?

Jeśli nie chcecie odpowiedzieć (bo na to mi wygląda :? )to napiszcie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem wczoraj wieczorem grę i musze szczerze przyznać ze kawał dobrej roboty :D

 

A teraz moze konkrety:

 

POSTACIE - jedne z najlepszych jakie widziałem w grach do tej pory , szczególnie ich twarze robiły wrazenie , kazda z postaci jest inna inaczej się rusza i ma często inny akcent, postacie nie były składane z klocków (tzn jesli to byli więżniowie to postacie nie róxniły sie tylko głowami ale miały inny tułów itp a to sie nieczęsto zdarza) ,głosy postaci tez były perfeksyjnie dobrane. Największą szczegółowośc miały twarze , nieco mniejszą reszta ciała ale i tak generalnie wyglądały bardzo ładnie)

 

 

 

a jak przejsc ta biala sale co cie usypiaja nie wiem o co biega tam mozesz podpowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec jak RidDICK ;) dziala na FX'ach 5500-5700 ? Ja bede niedlugo miał 5700 a znajomy ma 5500 a juz niedlugo gierka bedzie w naszych lapskach :) I zastanawiam sie (czysto z ciekawosci) jak to to bedzie dzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe czy wyjdzie "patch na restarty"...gra juz mi chyba z 5 razy zrestarowala kompa...wiele ludzi ma taki problem z tego co czytalem na gamefaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...