Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sew333

LUkk, ALe migalo ci wszedzie?

 

JA nie mam podkreconej grafy , w ogole nie krecilem.

POza tym w innych grach tak nie mam, 3Dmarki są ok.

Tylko w tym Riddicku mi migają ciach!ienka na teksturach, i nie wiem sam co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak wejdziesz na pierwsza sciane po skrzynkach to po lewej stronie masz drabinke po ktorej przejdziesz na druga strone :) a ja teraz mam problem jak juz zdobylem mecha i jestem w momencie w ktorym wychodze z niego wchodze po skrzynkach po drabince na druga strone i jest jakas winda ktora nie dziala i wszystko pozamykanie i nei wiem co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie skończyłem Riddicka :) - chyba nie przesadze mówiac ze ta gra przewyższa dooma i Hl'a :) - takie pytanie na koniec - kiedy sie miało okazje oddac te seki ziomowiz spacerniaka ?? - i inne rzecz yreszcfie zio0mom ?? - wtedy jak sie przechdzoiło do tower19 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie Riddick bardzo podoba, ale sprawia wrazenie troszeczke nie dopracowanego. Niektore modele przenikaja przez siebie na filmikach, postac zachowuje sie miejscami dziwnie, a przeciwnicy nie wykazuja zbytniej inteligencji i poruszaja sie nie naturalnie (wydaje mi sie, ze ida normalnie, ale przesuwaja sie szybciej, niz powinni) :[ W Doomie i HL animacje byly perfekcyjne, a problemow z dopracowaniem rowniez nie bylo. No coz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalej nei wie mgdzie jest ten tower 19 i bomba doszedlem do miejsca w ktorym tzeba rozwalic jakeis dwa robociki jakies smieszne wyjsc z mecha wejsc na gore przejsc na druga strone otworzyc wlaz wylanczyc wiatrak i dochodze do work pasa :/nie czaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

lepiej powiedzcie mi chlopcy co jest spowodowane w tej grze blue screenem.Tylko i wylacznie w tej grze.Tak sie dzieje po jakichs 25 min grania zawsze.W D3 i HL2 nie mialem takich problemow a to sa gry bardziej wymagajace sprzetowo (przynajmniej ten pierwszy) od Riddicka wiec to chyba nie wina podkreconego procka.Czy to moze byc wina biosu??Chodz to tez troszq dziwne bo mam epoxa kupionego z 3 miechy temu wiec plyta jest calkiem nowa :| nie wiem juz sam.Tak samo zmienialem sterowniki do karty,tym razem mam DNA 4.12 i jest to samo :| a wczesniej mialem omegi 4.10 i zwykle catalisty 4.10,4.11 i 4.12,czyzbym musial 4.9 ?:) Karta jest krecona tak jak w podpisie czyli bardzo slabo jak na radka 9700 pro ale na defaultowych ustawieniach taktowania jest to samo :(.Co jeszcze zostalo-pamiatki??Mam twinmosy puszczone na duala wiec chyba nie ma problemow ze zgodnoscia,pozatym 768 ram mam od 3 dni dopiero i na 512 bylo to samo a nie sadze,ze 512stka jest uszkodzona bo to w koncu twinmos a nie jakies niemarketingowy shit. Jak macie jakas idee to mi powiedzcie tylko pospieszcie sie bo juz powrocilrem poraz drugi do Tower 19 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka calkiem calkiem tylko ze jakos kiepsko mi chodzi :/ na tym co w podpisie w D3 i HL2 gralo sie elegancko a tutaj lipa :/ 800x600 czy 1024x768 prawie nie ma roznicy w fps :/ srednio kolo 35 klatek sie utrzymuje.

Zgadzam sie. Gra jest chyba pisana pod A64 bo na moim sprzecie na najnizszych mozliwych detalach nie dosc ze troche tnie to na dodatek mam artefakty - karta nie krecona. Wie ktos co moze byc ? HL2 na 1024 nie spadal ponizej 20fpsow a srednio bylo 45 a tutaj taki zonk :/ Albo to ma takie wymagania albo mam cos zwalone w kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Już mam dosc tylko w tej grze mam resety kompa w innych grach tego niemam mam czeste resety zawsze tylko przy wczytywaniu nowej lokacji ( takie kropeczki naokolo znikaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie przycialem podziemiach bo wybuchy bomby. Doszedlem do tego swidra i nie wiem jak sie dostac do tego szybu co jest w pomieszczeniu po lewej. Musze znalez jakas Power Cell. Moze jakas mala podpowiedz gdzie szukac baterii i ewentualnie jak tam wlezc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dziwie ze tak malo ludzi rozmawia o tej grze, wczoraj sobie ja zapuscilem tak przez godzinke gra sie wysmienicie, film mi sie podobal wiec klimat w grze rowniez, i ten glos riddicka prosto od van desla (chyba tak sie nazywa), grafika, no kurcze powiedzial bym ze to silnik dooma3 tyle ze jeszcze ulepszony, (ale to chyba nie jest engine dooma3 co?). Gra na moim sprzecie chodzi hmmm jakos sredniawo, tak jak doom gram w 1024x768 detale w grze na maxa anizo x8 fsaa x 0 i jakos tak srednio tzn ponizej 28fps nie widzialem czesto jest ok 50 no ale te spadki do 28 zauwazalne. Czas zmienic grafe kurcze moj ukochany radek 9700pro juz nie wyrabia, jest coraz gorzej ;) tym bardziej ze gram na 21 calach wiec te 1024 no tak srednio wyglada

 

reasumujac gre polecam, ale powiem bo jak czytalem wielu tu ja opisuje jakos lepsza od HL2, osobiscie tak nie uwazam, naraziem wprawdzie gralem godzinke, jednak jak gralem godzinke w HL2 mialem lepsze wrazenia. A jezeli porownujac do dooma3 to riddick jakos bardziej mi sie podoba, tyle ze mi doom3 generalnie sie srednio podobal. Byl dobry owszem ale nie rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

W doma 3 grajac na max detale tekstury byly niskiej rozdzielczosci byly rozmazane w far cry byly bardzo ostre nawet z bliskiej odleglosci np od sciany ridick ma tez tekstury wysokiej rozdzielczosci ale chodzi do 40%wolniej mi niz np farcry grafike stawiam lekko na kozysc ridicka ale mimo tego sadze ze kot gry lepiej mozna bylo zoptymalizowac aby bylo wiecej klatek animacji

xp 3000 ati ,9800 pro, 1 giga ramy ,epox ,chieftec i w didicku po wgraniu patcha a taki juz sie znajduje jest benchmark do wlaczenia i mam srednio 29 klatek w 1280x980 a w far cry mialem 41 w w hl2 mam 51 fps ( we wszystkich grach detale ma max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie elegancko smiga czasem sie przytnie chociaz bardzo zadko ale wkoncu vivendi maczal w tym palcem a gdzie vivendi tam przycinki :) (HL2) a tak apropo byl ktos w ostatniej lokacji w pomieszczeniu gdzie co chwile wjezdzaja jakies trumny , wychodza z nich jacys nacpani kolesie :/ a nasz bochater ginie co tam trzeba zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

a jak uruchomic tzn ruszyc ten swider :?: wsadzilem juz baterie i sie odpalil ale co dalej :?:

Bateryjki trzeba naladowc, a pozniej umiescic w "dupce" swiderka i po lewej stronie miejsca umieszczenia baterii jest przycisk do odpalenia tego statku 8) . Odnosnie pobocznych misji zadanych przez wiezniow na spacerniaku i oddania im rzeczy o ktorych prosili to oddajemy je podczas przedostawania sie do Tower 19 (bo akurat przy drodze do wiezy mijamy drzwi do spacerniaka).

 

Odnośnie gry to trzeba powidziec tak ze powala na kolana bez dwoch zdan.Dla mnie gra roku wyprzedzajaca HL2 i o wlos Far Cry'a. Fabulka perfekcyjna, grafika bardzo dobra, sam miod :)

Dwie wady jakie znalazlem w grze to postac Van Diesiel'a (nietrawie kolesia) wymuszona przez film i to ze gra potrafi sie zawiesic podczas wchodzenia np do menu (zdarzylo mi sie to juz ze 3y razy). Pozatym nic jej nie dolega, zdecydowanie polecam.

 

http://217.75.60.70riddick.jpg

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Niko123

Linka do patcha juz niemam ale szukaj tego na google na zachodzinich stronech jest to

 

the_chronicles_of_riddick_-_escape_from_butcher_bay_gdk_v1.01_anglais_13639 zajmuje okolo 59 mega ale to mi nipomoglo dalej sa restarty w czasie wczytywania poziomow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą gierką. Instaluje się bez problemów ale gdy ją chce odpalić wyskakuje mi błąd typu

 

SbzEngine.exe - Błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002)

 

Czy spotkał się ktoś z was z czymś takim, sytem przeinstalowałem i dalej to samo.

dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem nowy temat bo nie moge znalezc starego a byl utworzony na starym forum, odnosnik w spisie gier tez nie dziala.

 

Generalnie mam pytanko jak ta gra wam chodzi u mnie jest fatalnie, widac od razu bolaczke open gl dla kart ATI. Kurcze gram w 1024 bez aliasingu z 8x anizo i czasami mam spadki do 18 fps w pomieszczeniach zamknietych nie jest tak zle ale na pewno w doom3 bylo lepiej, wiec jestem w szoku w koncu nie mam slabego sprzetu (grafika moze nie super ale jeszcze daje rady). MOze zle stery uzywam mam cat 4.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem nowy temat bo nie moge znalezc starego a byl utworzony na starym forum, odnosnik w spisie gier tez nie dziala.

 

Generalnie mam pytanko jak ta gra wam chodzi u mnie jest fatalnie, widac od razu bolaczke open gl dla kart ATI. Kurcze gram w 1024 bez aliasingu z 8x anizo i czasami mam spadki do 18 fps w pomieszczeniach zamknietych nie jest tak zle ale na pewno w doom3 bylo lepiej, wiec jestem w szoku w koncu nie mam slabego sprzetu (grafika moze nie super ale jeszcze daje rady). MOze zle stery uzywam mam cat 4.12

1204093[/snapback]

 

ja przeszedlem gre w 1024x768 z ustawieniami na maxa w grze (anizo tez max) i AAx4...smigalo bardzo ladnie...w zamknietych pomieszczeniech 50-80fpsow, a na otwartych czasami spadlo do 30...doom3 wedlug mnie chodzi o woele gorzej i gorzej wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy padło forum wiele tematów się zgubiło. Marco & spółka robią wszystko co mogą, aby przywrócić te tematy. Zaginęły m.in: Chronicles of Riddic, POP: WW, MOH:AA, COD:UD i jeszcze sporo innych. Na innych działach też poginęły topici.

 

Zagubione Tematy

 

FORUM JEST W FAZIE TESTÓW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

niestety  mi obecne forum mniej sie podoba ale to moze kwestia przyzwyczajenia stara szata graficzna byla dla mnie bardziej czytelna, ale to temat na inny dzial pewnie ;)

1204382[/snapback]

 

Mi tez tamto sie podobalo zdecydowanie bardziej.Wogole to mialem kilka dzialow w ulubionych i zaden z nich nie dzialal i trza bylo sie domyslac,ze musze wejsc przez główna strone tweaka,bo np nie wszyscy tak jak ja wchodza regularnie na forum i jak ich nie bylo 5 dni i by zawsze wchodzili tak jak ja,to by pomysleli,ze forum out, ale to taki malutki detalik,jest dobrze :),jednak i tak wolalem stare forum.Tu na dziendobry mamy 1 bug:dalem cytuj to nic nie dzialalo,a jak dalem odpisz to wlasnie moglem zacytowac Ciebie.Dobra-wracajac do gry to jesli chodzi o to:

 

"Zrobilem nowy temat bo nie moge znalezc starego a byl utworzony na starym forum, odnosnik w spisie gier tez nie dziala.

Generalnie mam pytanko jak ta gra wam chodzi u mnie jest fatalnie, widac od razu bolaczke open gl dla kart ATI. Kurcze gram w 1024 bez aliasingu z 8x anizo i czasami mam spadki do 18 fps w pomieszczeniach zamknietych nie jest tak zle ale na pewno w doom3 bylo lepiej, wiec jestem w szoku w koncu nie mam slabego sprzetu (grafika moze nie super ale jeszcze daje rady). MOze zle stery uzywam mam cat 4.12}" (Quote by Jordi 23)

 

to mam dokladnie tak jak Ty i tez uzywam 4.12 tylko,ze omegi (na innych jest to samo).Dodatkowo u mnie pojawia sie klopot z blue screenem,chodz teraz przeinstalowywalem system i moze bedzie good,chodz czarno to widze,zreszta dawno nie gralem bo ostatnio wciagnal mnie dobry starutki Evil Twin.Pozdro szejset :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo tematu B)

 

@ Jordi23

ja ta gre przechodzilem na 1024 (ustawienia na max) - wszystko smigalo calkiem, calkiem (nie tyle co lukk'owi ofc).

tylko w pewnych momentach (czyt. najwiekszej chaji) troszke przycinalo :/

 

co do nowego dezajnu - kwestia przyzwyczajenia imho

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...