Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

czesc!! wlasnie dorwalem DvD z tą grą

instalacja Ok

ale nie moge jej odpalic - gdy klikam na ikone exe wyskakuje mi taki okienko :

 

 

SbzEngine.exe-błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002), kliknij przycisk ok aby zamknąć aplikacje

 

??

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

czesc!! wlasnie dorwalem DvD z tą grą

instalacja Ok

ale nie moge jej odpalic - gdy klikam na ikone exe wyskakuje mi taki okienko :

SbzEngine.exe-błąd aplikacji

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0150002), kliknij przycisk ok aby zamknąć aplikacje

 

??

HELP

1205006[/snapback]

jest wyzej - trza zainstalowac servis packa 1 bo masz pewnie windowsa bez SP.Moj kuzyn mial to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że nie jestem sam, ale marna to pociecha... Napalałem się na Riddicka prawie miesiąc a teraz jak już mam go, to nie mogę grać bo co chwilke mam restart kompa :( Krew mnie zaleje :mur:

 

Posiadacze GF - jakie najlepiej dać sterowniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko...Jak ta giera będzie chodziła na moim konfigu? Wiem że to już szmelc no i FX w pudle..ale chciałbym grać przynajmniej w 800x600 w wysokich detalach i przy tym grać płynnie (min 30 FPS). Jest nadzieja? :)

 

PS. Mój komp w ogóle jest magiczny..niskie wyniki w 3dmarkach(np. 2003) chociaż goście z tą samą grafiką w 3dmarkach bez OC mają spoko 3000Pkt a ja..2400 ledwo...Myślicie że to wina ogólnie słabego kompa czy może coś jest nie tak? Stery 66.93. BTW w DOOM3 timedemo 1 miałem 31,2 FPS ale w 640x480 i detale na medium. Zresztą co ja sie dziwie..ram na 266..chipset stary...proc na Palomino i FX..to nie może działać szybko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanko...Jak ta giera będzie chodziła na moim konfigu? Wiem że to już szmelc no i FX w pudle..ale chciałbym grać przynajmniej w 800x600 w wysokich detalach i przy tym grać płynnie (min 30 FPS). Jest nadzieja? :)

 

PS. Mój komp w ogóle jest magiczny..niskie wyniki w 3dmarkach(np. 2003) chociaż goście z tą samą grafiką w 3dmarkach bez OC mają spoko 3000Pkt a ja..2400 ledwo...Myślicie że to wina ogólnie słabego kompa czy może coś jest nie tak? Stery 66.93. BTW w DOOM3 timedemo 1 miałem 31,2 FPS ale w 640x480 i detale na medium. Zresztą co ja sie dziwie..ram na 266..chipset stary...proc na Palomino i FX..to nie może działać szybko:)

1207263[/snapback]

 

Twój proc na odpowiedniej płycie śmiga spoko na 2800+ ! ! miałem tego samego z seri JIUHB i na płycie Epox 8RDA+ śmigał na 2300MHz to jest szybciej niż 3200+ ! ! ! ! , RAMU masz stanowczo za mało ! ! 512MB to dzis standard dla gier , moja rada poszukaj gdzieś uzywki płyty głównej ABIT/EPOX

na chipsecie NForce2 i podkręcisz swego proca do co najmniej 2GHz to jest

2800+ potrzebne tylko odpowiednie chłodzenie 55zł i otwarta buda

Podkręć ile sieda grafe i będziesz miał spoko ponad 3300 pkt w 3DM2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE...mam 767MB ramu ale na szynie 133MHZ(efektywne 266) i o to mi chodziło. A tak w ogóle to jak podkręcę szynę do 150 MHz to komp mi się restartuje w windzie i nie wiem czy to dla tego że proc nie wyrabia czy może już ram(noname niestety). Mnożnik proca zablokowany więc tylko szyną mogę operować ale to wpływa też na magistrale PCI i AGP i tu też jest problem. Mój proc jest na rdzeniu Palomino a nie thoroughbread(czy jakoś tak) a one słabo się podkręcają i nie wycisne z niego chyba za wiele...a przy fsb na 160 komp już nie wstaje :(. Że już nie wspomnę o słabym zasilaczu. 300Wat to już za mało.... Sorka że tak odjechałem od tematu ale chciałem to wyjaśnić.

 

Edit:

 

Postanowiłem uaktualnic sygnaturkę...teraz już chyba nie będzie niedomówień. Pozdro 4 All!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał kilka postów wcześnie co zrobić w komorze kriogenicznej

 

Należy wskoczyć do wolnej kapsuły ,zanim ramie robota umieści

w niej trupa ,wtedy kapsuła z podwujnym ładunkiem zostanie zawieziona do

składu tam Riddick wykopie ową kapsułe i zacznie siękolejna jatka..........

 

Szkoda bo jeszcze 10 -15 minut grania i koniec gry :/

 

Tyle dobrego że producent Riddicka zapowiedział kontynuacje gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak kolego ale ty masz GF 6800 wiec... ja sie pytam jak to biega ludziom z radkami 9700pro/9800pro

1204227[/snapback]

 

Witaj Jordi,

 

Ja przed zmiana sprzetu (ktora to w tym roku odbywala sie bardzo na raty... ;/) mialem na platforemie z a64, radka 9700 wlasnie.

 

W ustawieniach 1024/768/HQ bylo praktycznie ciagle w okolicach 40fpsow i nigdy nie spadalo nizej. Moze to zasluga ramu, sam nie wiem dlaczego u Ciebie tak to wyglada...

 

Teraz wszystko smiga arcyplynnie, takze polecam ci przesiadka na x800xt. Ile mam teraz dokladnie fpsow nie moge powiedziec bo mam cholerne urwanie glowy z sesja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie płynności to na sprzęcie jak w podpisie

+ lekko podkręcony Radek9800Pro chodzi w 1024x768 max detale

Ansio x4 płynnie jakieś 50-60 FPS ,szkoda że nie tak płynnie jak HL-2 ;)

bo w tym drugim z AAx4 mam podobny Framerate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły gry to jest ona osadzona przed wydażeniami

pokazanymi w filmie : The.Chronicles.of.Riddick - Pitch.Black z roku 2000

następne wydażenia ukazano w filmie :

The.Chronicles.of.Riddick ( Pitch.Black 2 )

który na początku października w polskich kinach.

 

Dodam że w lepszych sklepach można kupić grę z dodatkiem

w postaci filmu na DVD :

The.Chronicles.of.Riddick - Pitch.Black , bardzo dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły  gry  to jest ona  osadzona  przed wydażeniami 

pokazanymi  w filmie  : The.Chronicles.of.Riddick - Pitch.Black z roku  2000

następne  wydażenia  ukazano  w  filmie :  The.Chronicles.of.Riddick.Escape.From.Butcher.Bay

 

Dlatego  też polecam:

Zagraćw grę  , potem  oglądnąc  Pitch Black  a następnie  oglądnąć :

The.Chronicles.of.Riddick.Escape.From.Butcher.Bay

1209436[/snapback]

chyba cos ci sie gra z filmem myli :P bo tytuly przekrecasz, Film to poprostu "Pitch Black" no i "The Chronicles of Riddick"

a tytul gry to "The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay" (zreszta podtytul gry mowi o czym jest gra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fabuły  gry  to jest ona  osadzona  przed wydażeniami 

pokazanymi  w filmie  : The.Chronicles.of.Riddick - Pitch.Black z roku  2000

następne  wydażenia  ukazano  w  filmie :

  The.Chronicles.of.Riddick ( Pitch.Black 2 )

który na początku października  w polskich  kinach.

1209436[/snapback]

Pominołeś jeden film. Tak to wygląda jak by ulozyc wydarzenia chronologicznie:

1. The Chronicles of Riddick - Escape From Butcher Bay 2004

2. Pitch Black 2000

3. Dark Fury 2004 (film animowany, tak samo jak w grze Diesel podkładał głos)

4. Chronicles of Riddick 2004

 

Mieszanka wybuchowa, całkiem udana.Mi przypadła do gustu ta seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jordi,

 

Ja przed zmiana sprzetu (ktora to w tym roku odbywala sie bardzo na raty... ;/) mialem na platforemie z a64, radka 9700 wlasnie.

 

W ustawieniach 1024/768/HQ bylo praktycznie ciagle w okolicach 40fpsow i nigdy nie spadalo nizej. Moze to zasluga ramu, sam nie wiem dlaczego u Ciebie tak to wyglada...

 

Teraz wszystko smiga arcyplynnie, takze polecam ci przesiadka na x800xt. Ile mam teraz dokladnie fpsow nie moge powiedziec bo mam cholerne urwanie glowy z sesja :/

1208336[/snapback]

wiesz nie jest az tak zle ale na pewno nie mam caly czas 40fps generalnie tak ale czasami mialem 18 :blink: procek jak widzisz jest bardzo mocny A64 3000+ podkrecony do poziomu 3800+/4000+ i 768 ramu o dobrych parametrach. Osobiscie tez zbieram na X800Xt, zastanawialem sie co kupic pierwsze i kupilem procka i plyte i ram, teraz bedzie kolej na grafe no i domyslam sie ze wtedy wszystko bedzie arcy plynne w wysokich rozdzielczosciach i z AA i Anizo.

A co do gry , to bardzo mi sie podoba szczegolnie te momenty ze gadasz z innymi ludzmi i robisz dla nich misje. cos ala RPG, a do tego w FPS jest walka wrecz na piesci tez super, grafika jest obledna w stylu dooma3 ale dla mnie lepsza dopracowana, kopalnia jest zrobiona oblednie, wiezienie tez. Smuci troche brak zapisywania gdy sie chce ale to z drugiej strony podnosi poziom trudnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie ten patch poprawiajacy resety blue screeny i optymalizacje ? Bo niestety tymczasowo mnie nie stac na cos szybszego niz posiadam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem wczoraj o 22.00 i wyłączyłem o 2.00 w nocy,gra powala...klimat i fabuła są świetne (jak na razie),grafika też,wreszcie nowy shooter który nie jest bezmyślną nawalanką,jest troche dialogów i fabuły,troche skradania i podchodów,

dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła

jeśli chodzi o wymagania to gram na 1024x768 z det. na max i anizo x2 i mam średnio 30fps,czasami spada do 15 (rzadko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udalo sie wam wlaczyc aa w tej grze ? pytanie do uzytkownikow geforcow :)

w panelu mam wymuszony aa ale w grze mam takie wrazenie ze ten aa wogole nie dziala .. :/

1238215[/snapback]

 

ja wlaczalem przez rivetunera AAx4...i dzialalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja włączam normalnie, w panelu Pulpit+Właściwości+Ustawienia+Zaawansowane+GeForce6800GT+reszte znasz..

AAx4 Anizo na max, detali na maks, 1024x768 85Hz wypaśnie chodzi:) około 60-70fps:D

mierzone frapsem, przy wiekszej zadymie jest około 55fps. Miodzio

A gierka konkretna.. ale ktos mówił że grafa jest lepsza niż w doom3.. hmm.. architektonicznie owszem.. ale większy artyzm jest w doom3, ponieważ w doom3 są mniejsze lokacje i bardziej dopracowane. Jednak nie patrzymy na tuneliki... Grafa wymiata i to ładnie!! jestm dopiero na początku gry.. jutro po pracy sesja Riddrick!!! :D

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma zapisu w tej grze !!

 

 

F5 save, F9 load

 

 

Gram na poziomie normal czy wyżej. Są niezłe jazdy w Kopalniach, no żeby ze śrubokrętem na tylu strażników, naszczęscie dostałem Tunq Gun i to mnie uratowało. Skończyłem Doom3, Halflife2.

 

Tak gra po prostu bije wszystko co dotychczas grałem i widziałem. !!!!!!

 

Ja gram w 1024 x 768 w full detalach i nie narzekam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niko2003

 

Przeszedłem tą grę ,widziałem jak "chodzi" na 3 innych kompach

jeden z nich to Athlon XP 2200MHz 1 GBRamu i grafa Radeon 9600Pro

Jeśli ty grasz w max detalach pewnie Ansio x4 to Ja Ci szczerze współczuje

trafnego wyboru konfiguracji gry , czasamai pewniakiem nie wiesz do kogo strzelasz

taką masz klate ,chyba że ściemniasz i cośtam w detalach ujmujesz żeby normalnie pograć ;)

 

>>>>>To szanujące sie forum proszę tu nie kitować poważnych ludzi<<<<<

 

Gra naprawdę Rewelacyjna ,dodać należy że twórcom zajeła jakieś 1,5 roku

budrzet 3-4 x mniejszy niz w DOOM3 , ciekaw jestem jakie mająteraz miny panowie

z ID Software ,robili swojego D3 ponad 3 lata i za ogromniastom kase

wyszła im gra ogólnie moze ciut lepsza niż wspomniany Riddick .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmundo

 

Sterowniki  :)

 

Nowa gra  to i  najnowsze sterowniki  :)

 

Ta  reguła  sprawdza siew  90% gier

1205930[/snapback]

No właśnie, święte słowa. Niepomyślałem o tej złotej regule gier komputerowych i uruchamiałem Riddicka na starych sterach 61.77, które z kolei są jedynymi, na których można grać w Gorky 02 ! Co za czasy że trzeba żąglować sterownikami...

No ale wczoraj wieczorem skończyłem Gorky 02 i zmieniłem stery na najnowsze, odpaliłem Riddicka i normalnie jestem zachwycony ! Grafika ryje beret (mówiąc po młodzieżowemu), grywalność jest świetna a nowatorstwo tej gry zachwyca. Nowatorstwo w tym przypadku polega co prawda na zmixowaniu różnych gatunków gier ale jest to mix perfekcyjny. Tak mnie ta gra wciągnęła że grałem bez przerwy kilka godzin, co żadko mi się zdaża (wiadomo, brak czasu). Dzisiaj pewnie znowu stracę na Riddicka kilka godzin, może go nawet ukończę. Słusznie napisali wszyscy recenzenci Riddicka, przy tej grze upadają wszelkie uprzedzenia do konsolowych konwersji, oraz gier robionych na filmowej licencji. Jak słusznie zauważył któryś z poprzedników, powstała bardzo ciekawa "czworologia" - Gra, film "Pitch Black", film animowany oraz najnowszy film "Chronicles Of Riddick". Od początku wieżyłem w tą serię, pamiętam jak w 2000 roku wyszliśmy ze znajomymi z kina (zachwycił nas Pitch Black) i rozmawialiśmy że fajnie by było jakby nakręcili kontynuację i zrobili z tego grę komputerową, jak widać marzenia się spełniają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie żadne wygładzanie poziome i pionowe nie zostało włączone. Full detale to nie oznacza,że Anizo jest włączone skąd ten termin.

1024x768, wszystkie suwaki na maxa a detale na high czy co tam wyżej jest !!! Pixel Shader wiadomo 2.0 I nie wiem o czym wy tu mówicie. Przeszedłem cała giere i żadnego zająknięcia na najwyższym poziomie !

 

3dmark2001 mam 14 tysiaków a 3dmark2003 mam 4 tysiaki. Nie wiem jaki bierzecie odnośniki. I jak macie mistrzwosko skonfigurowany komp !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe gierka mi sie nie wlacza :) zcrackowalem ja i [gluteus maximus] blad jakis i sie pyta czy a utworzyc log :P

 

stery mam najnowsze samego dx 9.0c bez service packow :P

 

na laptopie mam sp2 i gierka tysz sie sypie :P grafe ma jakas XGI VOLARI XP5 32mb :P i sciaglem nanjowsze stery do niej i lipa :(

 

kto ma radka i jakie ma catalysty lub omegi ???

Edytowane przez RUMUNaThLoNiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej to kupic oryginał?:):):):)

ewentualnie lepszego pirata :D

ofkors bez urazy.. spróbuj na Catalystach 4.7 (wczesniej mialem radka 9200) i gierka poszła:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...