Skocz do zawartości
jester

Chronicles of Riddick

Rekomendowane odpowiedzi

jak ta gra wymiata to bania mala ;) Zagralem pare misji i niemoglem zagryzc zebow, tak mi szczena opadla :D. Miekkie cienie (na szczescie moj gf je obsluguje) naprawde roxuja, grafa poprostu przebajeżona. Gra mam 800x600 (jak ustawic wyzej? u mnie sie nie da ^^') , anizo 0, model shadera 2.0++ . Gra chodzi srednio na 30fps, czasem sa nieprzyjemne spadki ramek do 20, a czasem ich liczba wzrasta do 40. Ani razu nie mialem zwisa, nie wiem czemu tak narzekacie. POLECAM WSZYSTKIM CO JESZCZE W TO NIE POCINALI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś odpalił tą grę na procku bez instrukcji sse ???? Bo ja mam takowy ( zpodpisu) i nie wiem czy sie cos dac zrobić. Richards Burns Rally też nie chodził, ale sciagnałem oficjalnego patcha i zaczał smigac. Jest cos moze do tej gierki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem w grze. Jestem w momencie gdzie trzeba było udać sie do kopalni. Wróciłem z niej, przyniosłem okulary, jakąś liste itp ( poboczne zadania ). Teraz muszę udac się do pokoju "work pass" z niego do "went room", z tamtad mam z kolei udac się do "tower 19" po bombe. Problem mam tego typu, pewnie cześci wyda się śmieszny, ale niemam "went tool". I teraz biegam i szukam go ale nie mogę go znaleźć. Moze ktos wie gdzie go znajde.

Proszę o pomoc bo zaciąłem sie a gra mi się podoba więc chciałbym ja zkończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś odpalił tą grę na procku bez instrukcji sse ???? Bo ja mam takowy ( zpodpisu) i nie wiem czy sie cos dac zrobić. Richards Burns Rally też nie chodził, ale sciagnałem oficjalnego patcha i zaczał smigac. Jest cos moze do tej gierki ??

1465086[/snapback]

co do Richard Burns Rally to nie chodzi on na na twojej plycie glownej, choc bylo na to jakies lekarstwo :) ale to szukaj w temacie o richardzie.

 

co do riddicka to pewnie ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Właśnie zassałem demo i uradowany właczam istalkę. Gra sie rozpakowuje i nagle mi wyskakuje ikoenko że wymagany jest Win XP z SP1 lub więcej :| Można to jakoś ominąć ??

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie (SP1 do XP jest wymagany)

BTW nie wiecie moze czy wyjdzie nastepna czesc Riddicka? Fajnie by bylo gdyby wraz z wypuszczeniem nastepnej czesci filmu wychodzila tez gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra wymiata !!! Nie mogę sie od niej oderwać, szkoda tylko że sesje mam <_<

No ale to akurat jest wadą wielu dobrych gier, są gigantycznymi pożeraczami czasu.

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że zaleta, pod warunkiem, że nie musisz się niczego uczyć.

 

Ale trochę sobie odpuszczę, bo nie chcę jej od razu przejść. A propos, jestem w miejscu gdzie muszę umieścić bombę z w pomieszczeniu z gazem ( oczywiście musze tam wpierw dotrzeć). I mam pytanie, ile mi jeszcze gry zostało? Mam nadzieje, że jeszcze trochę. Nie chodzi mi o to, aby wiedzieć, kiedy koniec, ale czy długo się jeszcze nią nacieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simka. Jestem właśnie w miejscu gdzie rozwaliłem robota i wchodzie na lądowisko. Są tam dwa mechy i trzech koleśi. Kurcze i nie wiem co zrobić. Zabijam tych kolesi ale mechey trudno, szczególnie że są dwa. Powiedzcie tylko czy na pewno mam wdawać się tam w bójke czy co innego robić. Jeśli mam ich zabic to to zrobię, ale nie wiem czy o to akurat chodzi.

 

P.S. sorki za błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ktore te ladowisko, bo byly dwa ;] Jesli chodzi o pierwsze , (troche po wysadzeniu bomby) to poprostu musisz zrobic rozwalke i wejsc do statku. Natomiast w drugim musisz tylko biec przed siebie (wlacza sie po chwili filmik ;]).

 

Ja gre juz przeszedlem (gralem dzis 8 godzinek). Nadlugo ja zapamietam.

 

Pod koncowke gry Riddick mial wypasione ubranko :D

 

ps. jest do tego jakis dodatek ? a bedzie druga czesc? :D

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwsze. Jakis czs po bombie.

 

A co do części to gdzieś obiło mi się o uszy, coś o częsci drugiej, ale żadnych konkretów.

1469440[/snapback]

Mozliwe ze da sie wlesc w jakiegos 'mecha' w okolicy i przy jego pomocy rozwalic tamte...

 

Co do samej gry <- staroc. Giera na pc'ty wyszla miech przed filmem (albo i lepiej) ... wersja 'beta' byla dostepna w sieciach p2p od hohoho jak dawno (tylko nikt nie szukal, bo gra byla niereklamowana) ... Fakt faktem gra byla robiona pod konsole (wersja PCtowa pojawila sie 3 tyg po konsolowej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do samej gry to w sumie giera fajna

(charakterystyczny i specyficzny humor podobny do tego zawartego w filmie)... [to na +]

 

(fabula mocno naciagana) [to na -]

 

(niezla grafika) [+]

 

(ale troszke sztywna) [-]

 

(cena) [-]

 

(gre mozna przejsc w mniej niz 6h) [-]

 

aha i najwiekszy [-] to system uzdrawiania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie skończyłem. Kurcze myslałem że jestem jeszcze trochę od końca.

 

Gra super. Wiem ze główny wątek nie jest szczególnie skąplikowany, ale można się wczuć, szczegolni ze nie ma jak w więkrzości gier że idziesz, zabijasz i zdobywasz coraz to leprze bronie. Tu nie pamiętam dokladnie ale chyba trzy razy zaczyna się od zera, jesli chodzi os wyposażenie. Chodzenie robotami, bardzo mi przypadło do gustu, choc nie wiem jakby to mogło w rzeczywistosci wyglądać, w końcu nie istnieją takie roboty, ale tu podczas poruszania czyje się jego masę i wielkość ( szczególnie ostatni ).

No i taki mały smaczek: jak sie schylisz to widzisz swoje stopy ( HL2 nawet tego nie miał :).

A poza tym to: walki wręcz, skradanie, ciche eliminowanie.

 

Mam tylko jeden problem, w extras jest filmik z gry, ale z tego co rozumiem to z wersji na x-box ( poprawcie mnie jeśli się myle ), a jesli tak jest to cieszę się że gram na PC, bo tam grafa gorsza, i wchodzenie do wentylacji takrze gozej pokazane: riddick nie podciąga sie i nie otwiera a następnie nie robi wymyku aby się dostać,tam poprostu klapa sie otwiera a on z miejsca wskakuje ( wlatuje ) do srodka.

Edytowane przez OS7RY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta... np, ze ta wlasnie beczka (tak wlasnie ta na rogu - ktora nic nie zmienia w scenariuszu - dokladnie ta i zadna inna) to byl pomysl tesciowej kolegi brata antka z pod budki z piwem..... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś przesłać save z gry po levelu "Cargo Transport" , lub "Mining Core" , bo moje mi padły ;(( . A nee mam czasu na zaczynanie jej od nowa pinioo@o2.pl ;] Z góry Thx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...