Skocz do zawartości
fipa

goły canon a70

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem canona a70, ale po pstryknięciu kilku fotek i podłączeniu go do kompa jest napisane ze nia ma zadnych zapisanych zdjęc

 

czy tym aparatem mozna robic zdjecia bez karty pamieci !?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, w takim razie po co jest te 16 mb wbudowane? a jest? bo juz nie wiem nic

chyba Ci się z MediaTechem pomyliło.

Canon nie ma wbudowanej karty, powinieneś dostać 16 MB razem z aparatem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem czy na mojim A70 da się robić zdjęcia bez karty pamięci. I odpowiedź jest: TAK da się!!! Ale jest problem z zgraniem zdjęć do kompa, ponieważ zdjęcie zrobione bez karty ginie w /DEV/NULL (taka komputerowa nicość). Nie denerwuj się i pamietaj ze nie ma głupich odpowiedzi, są tylko głupie pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem czy na mojim A70 da się robić zdjęcia bez karty pamięci.  I odpowiedź jest: TAK da się!!! Ale jest problem z zgraniem zdjęć do kompa,  ponieważ zdjęcie zrobione bez karty ginie w /DEV/NULL  (taka komputerowa nicość).  Nie denerwuj się i pamietaj ze nie ma głupich odpowiedzi, są tylko głupie pytania.

Nie no normalnie zaraz pęknę ze śmiechu, to jak są te zdjęcia czy ich nie ma?

Da się robić, ale się nie da...

Analogiem tez można pstrykać bez kliszy i co z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest taka

mialem wybór: kupić a60 i karte albo a70 i karte gdzies za miesiąc jak skołuję kasę

wybrałem mozliwośc drugą, gdyz doszedłem do wniosku, ze aparatu nie kupuje sie co rok czy dwa a ten 1 megapiksel moze kiedys dopomóc przy robieniu odbitek u fotografa (wielkosc)

 

czyli teraz aparat przez miesiąc bedzie leżał nieuzywany, bo nie dostałem tej karty 16mb a nie mam kasy kupic 128?? nie da rady jakos zrobic zdjecia i zgrac na kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz serio.

Jesli chcesz zrobić i zapisać zdjecie na siłe bez karty pamięci to musisz zrobić tak:

1. Zainstaluj z płytki canona program REMOTE CAPTURE

2. włącz aparat w trybie przeglądania zdjęc i podepnij do kompa

3. Włącz program remote capture

4. Kliknij connect

 

i po kliknieciu na release aparat zrobi zdjecie i zapisze bezposrednio do komputera.

 

To tyle i bez karty inaczej się nieda.

 

Tu masz program:

http://software.canon-europe.com/software/...PowerShot%20A70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Twoim miejscu upomnial bym sie jednak do sprzedawcy o ta karte 16MB (no chyba ze to z 2 reki), ja na takiej jechalem z 2 tygodnie i nie bylo zle.

 

Z remote Capture'm daleko nie zajdziesz, bo ogranicza Cie kabel aparat->komp, wiec zapomnij o zdjeciach poza pokojem :) no chyba ze masz laptopa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go za 949zł bez tej karty. A najtanszy z kartą gdzie widziałem kosztował prawie 1100zł. Pewnie był tak tani, bo bez karty. Jest sprawny, w pudełku było wszystko oprócz karty, ale na stronie zamówienia nie pisało, że karta będzie. Jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda, nie znalazłem ten oferty. Ale uważam, że nawet za 50 zł to nie opłacało mi się karty 16 mb brać. Na allegro 128 sš po 117zł, wiec pooprostu dozbieram troche kasy i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a70 widzialem gdzies w promocji za 999zl bodaj z 16mb pamieci

:arrow:http://sklepdemonstracyjny.abc24.pl/default.asp?kat=35&pro=43

Szkoda tylko że ten sklep nie istnieje :(

Zobaczcie kontakt - cdane fikcyjne :( To chyba tylko atrapa sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...