Skocz do zawartości
$l@ven

MX510 vs IE 4.0

Ktora myszke bys kupil?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora myszke bys kupil?

    • MX510
      21
    • MX310
      4
    • IE 4.0
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Topic moze bezsensowny i nie przemyslony, ale jestem zdesperowany :(

 

6 miesiecy temu sprzedalem swoje IE 3.0, powiedzialem, ze juz nigdy nie zagram w CS. Widac nie udalo mi sie dotrzymac obietnicy :lol:

 

Zalezy mi na sklepach, w ktorych mozna kupic, ktoras z tych myszek. Znalazlem pare sklepow, w ktorych jest jakas z tych myszek, a potem pisze maila / skladam zamowienie i dostaje wiadomosc: "przepraszamy, ale nie mamy obecnego modelu, mozemy zaoferowac nowszy...." :evil:

 

Nie pytajcie mnie dlaczego nie chce MX510 lub IE 4.0 :P

 

Przeszukalem wiekszosc i jezeli nie macie pewnosci, nie piszcie tych znanych adresow ;)

 

UPDATE:

 

Po wielu wojnach - ustapilem, teraz wybor miedzy:

 

MX510

MX310

IE 4.0

 

Glosujcie w ankiecie :)

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam mx500 kolor jest normalny jak na myszke :) (czarno -szara), dlatego zrezygnowalem z zakupu mx510 ( te kolory :? ). A w praktyce w jakosci sensora nie ma roznic, bo jak mozna bylo udoskonalac to co juz bylo idealne ;) . Także polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nieodpowiada MX510, to znajdz sobie MX500 i ja kup. Naprawde polecam! Warto bylo wydac troche kasy. A co do 510, to zeczywiscie jakos nie do konca ladny ten kolorek- kazdy ma swoj gust :) A IE 4.0 niepolecam, jest jakas tak nie do konca fajna i ma ten klik jeszcze jakis taki dziwny- krotki, slaby. Ale to tylko moja opinia :) Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Ci nieodpowiada MX510, to znajdz sobie MX500 i ja kup. Naprawde polecam! Warto bylo wydac troche kasy. A co do 510, to zeczywiscie jakos nie do konca ladny ten kolorek- kazdy ma swoj gust  :)  A IE 4.0 niepolecam, jest jakas tak nie do konca fajna i ma ten klik jeszcze jakis taki dziwny- krotki, slaby. Ale to tylko moja opinia  :)  Pzdr

Wtym problem, ze nie ma nigdzie MX500. Jeszcze jutro sprawdze w Media Markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz MX510 jak znajdziesz.

Jak chcesz koniecznie MX500 to www.pcprojekt.pl, przynajmniej ostatnio jeszcze kilka mieli na stanie.

Pisalem do nich maila - nie odpisali.

 

Ehh procz myszlo trzeba bedzie jeszcze jakiegos pada kupic i plantronicsy Audio 90..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się jeszcze nad A4Tech SWOP-80 bardzo podobna do MX500 a do kupienia jest za ok 50zł. Mam taką tylko że opto-radio i IMHO bardzo dobra myszka mimo głosów że A4Tech to shit. Umnie sprawuje się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz skoro sam nie do konca jestes zdecydowany, ktra Ci sie bardziej podoba, to moze lepszym rozwiazaniem bedzie jednak zakup MX 510, bo tu przynajmniej nie ma problemu z dostepnoscia tej mychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah lol Co Ci mx gubi IE predzej zgubi niz mx... te 5 tysiec migawek to shit... lepiej ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> mxa ktory ma wieksza rodzielczosc.. 800 dpi... co do IE 4.0 to raczej ma duzy wade jak dla mnie... dziala tylko pod Xp... szkoda nie potrzebny blad do tego stare bebechy z IE 3.0 ja mam mx310 z sensorq jestem zadowolony nie mozna sie uczepic niczego ;] tylko ksztal jak ktos ma mala reke to mu pasuje ja niestety do takich nie naleze... Musisz wziac myszke ktora Ci bedzie w dloni dobrze lezala i tyle ;] reszta to chwyty marketingowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze 2 tyg. temu przesiadłem z A4 techa opto-radio 35 na MX 510 i Polecam oba modele. Log ma za dużo przycisków jak dla mnie i jest ciut za ciężki - ale profil i kolorek są okej  :D

W MX500 byl ciezarek, ktory powodowal stabilnosc tej myszce. Mnie sie to podobalo, inni ten ciezarek wyciagali (moj brat np.). Pewnie w MX510 jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Razer w testach sie niepopisal w poruwnaniu z konkurencja z tego co wiem. Cena tej myszki wydaje sie byc dosc wygurowana, jak na taka mala ilosc klaiszy, co sie wiaze z funkcyjnoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...