Skocz do zawartości
Wornek

Wąż igielitowy

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić bloczek z szybkozłączami wtykanymi 12 wiem że są kapryśne na bobrze dopasowane węże aby uniknąć niespodzianek zamierzam dokupić Wąż igielitowy od matea czy będę miał z tym wężem 100% pewność że nic nie pocieknie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam tym wtykanym, ale osobiście nie miałem z nimi odczynienia. Na twoim miejscu poszedł bym na skręcane. W nich średnica zewnętrzna węża nie jest aż tak bardzo istotna, a poza tym szybkozłączki może ładnie wyglądają, ale przecież nie będziesz demontował zestawu codziennie :). Zwykłe króćce i opaski i też będzie dobrze, a jak końcówki są pochromowane to wcale ni wygląda to źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam tym wtykanym, ale osobiście nie miałem z nimi odczynienia. Na twoim miejscu poszedł bym na skręcane. W nich średnica zewnętrzna węża nie jest aż tak bardzo istotna, a poza tym szybkozłączki może ładnie wyglądają, ale przecież nie będziesz demontował zestawu codziennie :). Zwykłe króćce i opaski i też będzie dobrze, a jak końcówki są pochromowane to wcale ni wygląda to źle.

Jezeli to sa takie niebiesko-czarne firmy Festo (czy jakos tak) to mozna spokojnie brac. Trzeba tylko dobre weze dokupic.

Widzialem takie zlaczki wtykane w podnosniku 2,5t na sprezone powietrze.

Jezeli takie cisnienia to wytrzymuje to w WC spokojnie da sobie rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wtykowe w Urielu i wszystko jest ok. Wąż igielitowy jest do złączek wtykowych wystarczejąco twardy.

Pamiętaj tylko, żeby wszystko zmontować poza kompem i przetestować przez kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...