Skocz do zawartości
berkut

Bicie rekordu

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

 

 

W zasadzie nie wiem czy nie powinno to isc na osla ale postawie je tutaj.

 

Sprawa dotyczy bicia rekordow w benchmarkach itd.

 

Zakladajac ze znajdzie sie chlodzenie zdolne do zejscia do -180C (-160C na grafice) i okazja do zebrania sie w 1 miejscu czy byliby ludzie zdolni do aktu poswiecenia i pozyczenia/zalatwienia jakiejs czesci sprzetu w celu pobicia kilku rekordow :mrgreen: ?

 

Cos podobnego robia teraz amerykanie a my chyba nie chcemy byc gorsi ? :>

 

berkut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut - moge pozyczyc moje gf2gts ;) z -160 na gpu moze by sie ladnie krecil i na pewno byloby 1 miejsce w 3dmarkach ;) a tak to ludzie pewnie beda sie bali ze sie cos spali ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moge ze swojego konfigu pożyczyć BH-6 działajace na 250 MHz z CL2 5-2-2 przy 3,5V realnie, ew Abit NF7 full mod działajacy na 250MHz z single ( dual nietestowany) ale do rekordów to chyba prędzej jakaś platforma s478 lub s754 ew jakby ktoś miał to s939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moge ze swojego konfigu pożyczyć BH-6 działajace na 250 MHz z CL2 5-2-2 przy 3,5V realnie, ew Abit NF7 full mod działajacy na 250MHz  z single ( dual nietestowany)  ale do rekordów to chyba prędzej jakaś platforma s478 lub s754 ew jakby ktoś miał to s939

Tyle że z Socket 939 to niewiele co jest :D

kilka mobo i raptem 3 proce >500$ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle ze tu ktos powazniejszy musiał by przyinwestowac w sprzet dla ciebie bo to co na forum pozbierasz .. to ewentualnie bys znalazł jakies pamiatki i zasilacz

jak w bemchmarkach to jakis A64 najlepiej fx :D grafe kuz masz wiec ... tylko chłodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee co wy tacy malo laskawi dla kolezki, ja mam propozycje, cza se zalozyc jakis konkret portal, w stylu, WIEM ... pajacyk;)) tylko ze zamiast pajaca umiescic gebe kolesia ktory zalozyl ten topic, taka jakas smutna fote trzeba wybrac, np. jak sie nachyla nad swoim biednym sprzetem, grzebie w nim srubokretem, obok siedzi jego babcia dzergajaca na drutach, z tylu ojciec wkrecajacy zarowki, a calkiem z prawej mama trzymajaca na dloniach talerz wysmienitej zupy pomidorowej, potem trzeba zadzwonic do radia maryja (wiecie ile ludzi tego gowna slucha???;) i poprosic "ojca prowadzacego co by czasem wspomnial o stronce "www.dajciesprzeta.com.pl") i teraz/// LUDZIE WCHODZA >>> KLIKAJA >>> I TEN .. <span style="color:red;">[ciach!]</span>... zapomnialem ze cza jeszcze zagaic z firmami ktore by chcialy umiescic jakies banery reklamowe, ale to sie zawsze da zalatwic, styknie pochodzic po bazarze mijskim i spytac KTO CHCE MIEC SUPER INTERNETOWA REKLAME CALKEIM prawie ZA FREE???teraz konkluzja,,, pisze tego posta letko upity juz, wiec prosze zrozumiec ze naprawde, NAPRAWDE staralem sie chlopakowi pomoc;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...