Skocz do zawartości
gregus

Samsung 757DFX - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolega kupil monitor wspomniany wyzej i mam nastepujace problemy:

 

1. Przy prawie kazdej rozdzielczosci(oprocz 1024-768) w poprzek ekranu przechodza ciemne zalamane linie.

2. Po dluzszym czasie (0.5 godziny) obraz zaczyna sie zwezac od gory.

3. W serwisie w Krakowie zostalo wykryte migotanie matrycy przy wszystkich rozdzielczosciach i odswiezaniach (szczegolnie w rozdz. 800x600).

 

Serwis w Warszawie nie wykryl tych wad.

 

Monitor byl tez sprawdzany na roznych zestawach i na wszystkich bylo tak samo, wiec dlaczego serwis nie uznal reklamacji?

 

Z gory dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ?

2.To normalne dla DynaFlat. Mialem dwa Samtrony i działo sie dokladnie to samo. Poprostu monitor sie nagrzewa i obraz wraca do standardowych ustawień.

3. :P

 

Ja bym im zwrócił ten monitor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ciemne linie to mogą być zakłucenia pochodzące od karty graficznej (u mnie 9500Pro pcb ATI) spowodowane

kiepskim ekranowaniem wyjścia (pojawiają się też na telewizorze).....Im wyższa rozdzielczość

tym mniej te linie widać. Spróbuj na innej karcie graficznej sprawdzić, jeśli nadal będą to monitor na gwarancję.

 

U mnie też obraz zwęża się od góry, ale to tylko aż do nagrzania monitora.

A tak wogóle to jeszcze u mnie piszczy przy niskich rozdzielczościach. :) (757DXF),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, obecnie produkowane 757DFX to gnioty jakich mało. Pisałem juz o tym na forum jak wyglądają te wyprodukowane na pocz. 2003 roku a jak te z 3 kwartału 2003 i później. w nowszych same najgorsze jakościowo podzespoły... Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...