Skocz do zawartości
TrancEaddict

Jakie zelazko kupic. Nie drozsze niz 130zlotych!

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz musze sobie kupic zelzko, bo te co mam jest stare, ale kompletnie nie orientuje sie co jest nowego na rynku.

Musi miec:

Pare wodna

Gladko jezdzic po ciuchach

Jaka jest dobra firma ktora robi zelzka

 

Takze co sadzicie o zelzkach ktore prasuja na pare, tzn nie dotykaja ciucha tylko pryskasz para i jest zrobioione

 

 

http://www.walmart.com/catalog/product.gsp...3A90433%3A96007

 

czy te bedzie dobre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika yyy co to ma kórwa być?! forum pani domu - dobre rady?! Dołączona grafika czy co?!

 

wiem że to ośla, ale sory, jeszcze dowalmy do forum dział > sprzęt rtv&agd itd. Dołączona grafika buehahehaehea Dołączona grafika eeeh szkoda słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie - wyluzujcie. tez mozecie miec taki problem za jakis czas. albo jeszcze bardziej prozaiczny. i co wtedy ??

w koncu to osla... wrzucicie na luz.

 

a zelazko fajne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL

 

naprawde te topiki sa coraz lepsze :lol: niedlugo bedzie:

Zott Jogobella czy Danone Fantasia?

Bryza czy Ariel?

Atlantic czy no-name? bokserki, slipy

ludzie jakiego koloru skarpetki, pomozcie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz fak, ludzie tak ciezko isc do sklepu agd, tam sprzedawca doradzi co i jak...... no chyba ze chcesz miec zelazko zrobione z procesorow, wtedy to rozumiem.... :>

 

ujme to tak :

Dołączona grafika

e tam, lepiej zamkac w klatce i wystawic na pokaz, by ludzie sie uczyli jak nie nalezy postepować ;-)

 

mamo, kup zelazko, bo juz niemoge, ciagle mam te koszule pogniecione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz fak, ludzie tak ciezko isc do sklepu agd, tam sprzedawca doradzi co i jak...... no chyba ze chcesz miec zelazko zrobione z procesorow, wtedy to rozumiem.... :>

 

ujme to tak :

Dołączona grafika

e tam, lepiej zamkac w klatce i wystawic na pokaz, by ludzie sie uczyli jak nie nalezy postepować ;-)

 

i owoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osz fak, ludzie tak ciezko isc do sklepu agd, tam sprzedawca doradzi co i jak...... no chyba ze chcesz miec zelazko zrobione z procesorow, wtedy to rozumiem.... :>

 

ujme to tak :

Dołączona grafika

e tam, lepiej zamkac w klatce i wystawic na pokaz, by ludzie sie uczyli jak nie nalezy postepować ;-)

 

i owoc :)

karmić bananami :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

 

A tak BTW. to prowokacja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten temat byl w dziale "inne komponenty"

widze, ze niektorzy niedorolsli do dyskutowania.

Naprzyklad jeden user, powiedzial zebym poszedl do sklepu AGD i tam mi sprzedawca doradzi, przeciez to smiechu warte. to tak jakbym poszedl kompa kupowac i bym sie sprzedawcy pytal co kupic. wogole wiesz co za glupote powiedziales.

W poddziale inne komponenty pisze wyraznie

Dyski, napędy, karty rozszerzeń, zasilacze, obudowy, drukarki, wiertarki, skanery, monitory...

skoro wiertarki tak to czemu nie zelazka, ze akurat mialem zamiar kupic to sie zapytalem na co powinienem zwracac uwage.

 

wogole sadzilem ze skoro temat ja juz "zamknalem" mowiac ze juz kupilem, to po co sie do tematu dopisujesz? tak to by po kilku godzinach spadl i nikt by sie juz nim nie przejmowal

ale nie Wunat gangster :brecht: musial powiedziec swoje, rozumiem ze mam sie teraz bac, bo przeklnales 2 razy i jestes macho, pewnie nie jestes taki "cfany" (nie wiem jak to napisac) na podworku, wunat jestes zwyklym napinaczem internetowym, ale to nei o tym mowa...

jezeli kogos temat nie interesuje niech sie nie dopisuje, czy to takie trudne, albo zazdroscicie mi tego zelazka i przez to tak :P

 

i napisze jeszcze jedno POZWOLOCIE MODERATOROM DECYDOWAC CZY ZAMKNAC TEMAT CZY NIE, SKORO KTOS NACISNA PRZYCISK ZGLOS(TAK UWARZAM), I TEMAT ZOSTAL TYLKO PRZENIESIONY WIDOCZNIE UZNALI ZE TEMAT NIE JEST AZ TAKI GLUPI, wiec jezeli chcesz moderowac forum to zaloz swoje.

jeszcze ten tekst BANA MU? co wy jestescie w przedszkolu? bo sie tak zachowujecie, chcesz dac komus bana, to zaluz swoje forum i tam banuj kolegow z piaskownicy

 

tak wogole to EOT, bo zelazko mam i jestem zadowolony :)

 

tazke wpisy wunata i innych o banowaniu sa niezgode z regulaminem, bo sa nie na temat, wiec nastepnym razem przyeczytajcie regulamin..

 

 

to ze wy nic w domu nie pomagacie, to nie znaczy ze ja nie pomagam, ja kiedy moge to cos zalatwiam dla domu, to ze wasza "mama" wszystko kupije i robi sama to nie jest moja wina tylko twoja ( to do tych co nie pomagaja w domu )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...