Skocz do zawartości
Gość

WYGLAD waszego pulpitu - KONKRETNIE........ jakie tapety ???

Rekomendowane odpowiedzi

watek zapoczatkowany zostal w temacie berkuta jak ktos zapytal o jego tapete (ciekawe kto ;) ) wiec postanowilem zalozyc osobny temat . Ja mam obraz biosu na ktorym wyswietla sie P4 2.8 ghz na Asusie .... qrde niestety nie mam linka ani konta wiec nie moge pokazac :(

 

 

c:/tweak.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuuuuuuuuuuuuuuuu co sie smiejesz ? myslalem ze to zadziala ! chlip chlip

Trudno byłoby :P Trzeba umieścic na jakims serwerze :)

jest gdzies napisane jak mozna to zrobic ??? bo ja wymyslilem cos takiego ze zaloze konto pocztowe tam wgram obrazek i podam login i haslo ale pozniej sie rozmyslilem ..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz konto pocztowe w wp to klikasz tam z głównej strony portalu Strony domowe dajesz zaloguj potem wpisujesz swój login i hasło z poczty.Kiikasz potem Edytuj strony i po kilkunastu sekundach przeniesie cię do twojego konta na stronke www dajesz dodaj plik potem wybierasz sobie jaki pliczek chcesz tam zamieścić i dajesz Ok czy zamieśc (nie pamiętem jak tam jest)

Potem link do tego co tam zamieściłeś jest:

www.strony.wp.pl/wp/(twój login)/(nazwa pliku)

Powodzienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupi topic ...

jezu kazdy ma tapete jaka ma i tyle...

najpopularniejsze sa samochody i panienki , chociaz ja wole cos z czego nie robia sie flaki z olejem "czytelnos nad wszytko " dlatego wole cos w rodzaju "krajobrazow" nic z x-files, kolorowych efektow specjalnych itp. przy takiej tapecie to nie mozna normalnie pracowac.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupi topic ...

 

 

nom moze i glupi ale jednak sie wypowiedziales na jego tle hmmmm.......

no ale dzieki za opinie ;] aha no i zarobiles +1 post ;]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne tlo mialem na swoim starym p190 :> Teraz moge sobie pozwolic na jaka tapete...

klik!

Pewnie nie dalej jak za tydzien, moze dwa, lekko sie to zmieni, bo te paski za duzo zajmuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy brak tapety, w chacie na tapecie VW polo tunning, wygaszacz zrobiony z fotek stunnngowanych połowe. Na razie, ale zmieniam dośc często.. :D Akurat jestem na etapie tunningu (w planach) sowjej polowy) więc, jest to mały wstep... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty siedzisz i sie w pulpit gapisz   8O ? Eh no ciekawe zastosowanie komputera :D  :lol:  :lol:

Jak siedzisz w nocy i minimalizujesz okna to raczej meczace sa takie blyski z tapety. Ja rowniez mam czarne tlo bo nie meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...