Skocz do zawartości
Karuzo

Car audio (o ile mozna to tak nazwac) w Warszawie, Siedlcach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupilem sobie poloneza i chcialbym zamontowac w nim jakies naglosnienie. Od razu mowie, ze nie chce byc kolejnym wiesniakiem na swiatlach z wlepa Pioneer na tylnej szybie. Samochod jest w pelni normalny (tzn. nie ma zadnych spoilerow, przyciemnianych szyb czy cos), taki typowy, stary, dobry poldek. Jednakze nie potrafie sie obejsc bez jakiejs muzyczki w srodku. I teraz tak:

Szukam jakiegos zakladu, w ktorym tanio mi zaloza radio, ktore im dostarcze i zeby od razu mieli w ofercie jakies glosniki - najlepiej wlasnej roboty, poniewaz dysponuje stosunkowo malymi funduszami. Na wszystko mam jakies 800 zlotych, ale radio kupie uzywane za 250-300 tak wiec reszte moge przeznaczyc na w/w glosniki. Jezeli ktos zamontowal sobie naglosnienie w jakims prywatnym, niedrogim zakladzie w Warszawie lub Siedlcach i jest zadowolony, to prosze o namiary. Ja osobiscie namierzylem przypadkiem goscia, ktory sam sklada glosniki w okolicach warszawy, ale troche boje sie u niego cos kupowac, bo jak raz wydam te pieniadze, to juz wiecej nie bede mial takiej okazji (nie pozwoli mi na to pensja - jestem zastepca kierownika w Biedronce...), wiec chce, zeby to co kupie pogralo mi pare latek. Audiofilem nie jestem, chce miec po prostu taka instalacje, ze jak wsiadzie jakis kolega i powie "daj troche glosniej, bo to fajny kawalek" rownoczesnie zwiekszajac glosnosc prawie na na maxa, to nie uslysze zadnego trzeszczenia, czy cos. Wiem, ze mozna kupic fajna skrzynie (to chyba lepsze wyjscie niz tuba) zestaw czterech glosnikow i zamknac sie w 500 zlotych (no moze jakies 600 zlotych, jak mi po premii nie pojada), przynajmniej tak jest u tego goscia, ktorego namierzylem. Jednakze tak jak wspomnialem, boje sie, ze wszystko pogra miesiac i siadzie... Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety "wszysko co dobre jest drogie albo tłuczące" tak samo dobre komponenty, które maja pograć dłuższy czas będą drogie :(

Ale proponuje zacząć od radia i jakiś przyzwoitych głośników w przednie drzwi, później jeżeli fundusze pozwolą stopniowo rozbudowywać system. Innej drogi nie ma :/ Zawsze tanio będzie gorzej....

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio kup używane sprzed kilku lat - Modele Clariona, Alpine, nawet stary Pioneer zagra lepiej od w miarę nowego z kolorkami itd... (Mowa o wyższym, ale starym rocznikowo modelu)

 

Co do głośników... Bez wzmacniacza każde będą przy dużej głośności charczeć ;)

 

Polecam kupić na początek Gms-a 2600 :)

 

Zestaw na przód, tani i całkiem niezły.

 

Wstaw tylko te głośniki, żadnych z tyłu.

 

I kup wzmacniacz, nawet 2 kanałowy Blaupunkt za 250 zł da dużo radości

 

 

Radio = 300 zł

Głośniki = 200 zł

Wzmacniacz = 250-300 zł

 

I konieczne wytłumienie przednich drzwi !!! :)

 

To możesz zrobić sam... Maty masz na allegro, w sklepach chemicznych itd.

 

Całość kosztuje poniżej tysiąca ! :)

 

 

Efekty będą bardzo fajne !!!

 

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...