Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

@xpektor - co zdziwiony ? ;-)

 

qbass jeszcze trzeba namowic pirateza i bedzie dobra impreza :D (ale mi sie zrymowalo ;-))) )

piratez musi byc zeby napedzal wszystkich do zabawy :D jak na tiesto hehe ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - nie wiem czy ktos juz tu podawał linka ale generalnie może kogos zainteresuje:

 

http://www.di.fm/

 

Trance, Goa, Progressive i Drum'n'Basss dają radę.

Eurodance --> Vixa :|

House - nawet spoko ;]

 

Lounge i Chillout - też dobre ;]

 

POLECAM ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - no dzięki za info zavader. ten adres każdy zna na pamięć jak paciorek :)

 

PS. Słuchał ktoś ostatnich Globalów by Markus Schulz ? Jeśli nie to na prawdę polecam - 26 styczeń, 02 luty (with guest Steve May) oraz 09 luty. W stosunku do tych nudnawych z grudnia są na prawdę OK.

Edytowane przez Comandos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze sety słuchałem, tego z 9 lutego nie. Ale ten gdzie gości Steve May bardiej mi sie podoba. Ogólnie nie są takie złe ;]

 

PS. Wreszcie nie musze patrzeć na tą głupią czerwoną ramkę przypominającą o niskim ratio po wejściu na TT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gra Prog ale dla mnie kiedys byl owiele lepszy

 

taka mala prosba jakby ktos mial sety z Trance Energy moglby je wrzucic upchnac na jakis serwer bylbym wdzieczny

 

Johan Gielen @ Trance Energy - przynudzał straszne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie na megaupload - ostatnio to jest masakra i teksty w stylu: "All download slots (2000) assigned to your country (Poland) are in use.Please try again later. " mnie rozbrajają :(

 

Rapid nic lepszy nie jest.

 

Send Space i YouSendit wydaja sie odpowiednie.

Edytowane przez Comandos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm co do setów z trance energy to chyba poza Gielen'em narazie nic nie bedzie.....ponoć w najbliższym essential mix ma być Judge Jules z Arminem, a co do reszty nie wiadomo.... ponoć w noc imprezy wszystkie stream'y zostały wyłączone bo niby sety miały byc na sprzedaż.... nie wiem ile w tym prawdy....tyle wyczytałem.....troche chamska zagrywka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem kiedyś z radia DI.FM to: Bitstream Dream feat. Anji Bee - Love Me Leave Me.mp3 . niestety niepełna wersja i tu kieruję pytanie i zarazem prośbę do Was - Ma ktos z Was ten utwór? [ raczej spokojna piosenka]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jon_OBir_-_February_Promo_Mix-Promo_CD-2006-EiTheLMP3 - musicie tego posłuchać, coś pięknego, kwintesencja trance w każdym calu. Każdy kto kocha progressive , zakocha się od razu :D

 

Tracklist:

01 - Supermodels From Paris - Keep On [05:27]

02 - Shiloh - Dream On [03:18]

03 - Noel Sanger - Nuperfect [05:16]

04 - Kyau Vs. Albert - Kiksu [04:53]

05 - Activa Vs. Matt Abbott - Liquefaction [03:56]

06 - Ronski Speed Presents Sun Decade - Breath Of Life [05:54]

07 - Gerrry Cueto - Blue (Activa Re-Edit) [04:51]

08 - Aira Force - Top Side [05:10]

09 - Riley & Durrant - Neon Eyes (Original Mix) [05:58]

10 - Sandra Flyn - Rocking (Stoneface & Terminal Remix) [05:19]

11 - J.K. Walker - Inertia [06:24]

12 - David Forbes & Mallorca Lee - 92 Elements

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole polamane bity - zabawe przestrzenia - cos czego mozna posluchac od strony technicznej a nie wylacznie pod katem imprezy [ale ostatecznie czemu nie;]

 

moje typy:

 

SQUAREPUSHER - "GO PLASTIC!" - moja ulubiona plyta [przynajmniej w czoloowce mojego top10 ;]

APHEX TWIN - "DRUKQS" - aphex przekrojowo...must have

COLDCUT - mistrzowie cietych bitoow i inteligentnej elektroniki - wlascicicele ninja tune

CLIFFORD GILBERTO - "I WAS YOUNG AND I NEEDED THE MONEY" - swietny dnb + jazz + mistrzowskie cut&paste - [of koz jak pozostale wymienione - w mojej czoloowce]

MR V - JUS Dance - Jazzy house z wgniatajacym solo na RHODES'ach .... Swietny vinyl

 

nie bede wymienial nic wiecej bo duzo by sie zebralu - generalnie muzyka to dla mnie szerokie pojecie - uwielbiam jazz, free jazz, dobre niekomercyjne chille, niebanalne housy, polamane bity, drum n bass z pomyslem, funk, nie pogardze oldskoolowym minimalnym techno spod znaku tresora, electro, electroclash [MISS KITTIN rulez;] a nawet wspoolczesnymi kompozycjami STOCKHAUSENA [sprawdzcie to!]...i jeszcze by sie znalazlo

 

unikam tego co mnie nie kreci;] - braku pomyslu w muzyce, monotoni, przewidywalnosci, prostych bitoof robionych dla samych bitoof - kawalkoow ktoore nic nie wnosza do muzyki, prostych chwytliwych melodyjek zagranych jednym palcem, tego co skonczy sie jako hit sezonu...i tyle...

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...