Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy sa tu fani ostrego techno

 

ale jesli sa to napewno wiedza co to LAST FRIDAY w klubie kanty w jaworznie

 

niestety 24 lutego odbedzie sie "ostatni taki piateK"

 

 

Carla Roca (Blackpoint/W82 - Agency/Substanz art.)

 

Gogo (K.O Booking/Substanz art.)

 

Siasia (K.O Booking/Substanz art.)

 

Sick (W82 - Agency/Substanz art.)

 

Vader (W82 - Agency)

 

Wazin (W82 - Agency/Arytmia)

 

Whisper (K.O Booking)

 

Dołączona grafika

 

 

czy ktos sie moze wybiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja:

 

 

Elektrochemie - Pleasure Seeker

 

W jakosci lepszej niz 32kbps posiada ktos?

 

To jeszcze raz ja:

 

 

Elektrochemie - Pleasure Seeker

 

W jakosci lepszej niz 32kbps posiada ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@To_Meks - jeszcze jakbys zalatwil trackliste :!:

 

edit:

 

zamowilem wlasnie bilet na AvB takze juz bede tam panewno. z tego co wiem narazie jedziemy tak :

 

ja

turzol

qbass

 

ktos jeszcze ?

 

widzieliscie ze sa juz dostepne bilety na creamfields ? :D narazie za 66zl

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Oddam 1 zaproszenie na TT - w bardzo dobre i zaufane łapy ;] Podbijac na GG.

 

bilet na AvB zamówiony :)

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rip z orginalu. Sciaglem wszystkie 4 czesci i tylko 1 poszla inne nie sa rozpoznywane przez zadne kodeki i programy nawet vlc, wiec kicha szkoda sciagac ktos cos robi i jescze zle zrobi:/:/

 

PozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, niedlugo organizuje dyskoteke na "pożegnanie" karnawału i totalnie nie wiem co puścić... Jezeli chodzi o muzyke techniczną czy jak kolwiek te wszystkie odmiany nazwać to zatrzymałem sie na poziomie 2003 roku :x Nie chce puścić staroci... Co teraz jest takiego "świeżego" przy czym mozna by potanczyć? Nie podawajcie 400tytułow... 20 takich najlepszych według was... z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :*

Byłemu u kuzyna, lubi imprezowac i pomyslalem ze sie czegoś dowiem... dał mi posluchac pare piosenek i powiedzail "to ci zaora głowe" no i rzeczywiscie :x Nie szukam takiego czegos... Raczej cos pokroju Casteam- I don't (chyba tak sie to zwie...) tylko prosze bez komentarzy, jeden lubi wode gazowana, drugi nie, o gustach sie nie rozmawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maros z przykrością stwierdzam ze topici są z 2002, 2003 lub max. 2004 roku, mamy 2006 nieprawdaż? A ja chce cos "świeżego"! Nie sprawdzalem wszystkich, ale tam gdzie bylo cos w stylu "techno" "house" itd. otworzylem i data troszke nie swieza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem oblukac sobie listy przebojow albo posprawdzac czego ludzie sluchaja np. na forum.deck.pl albo innych..

 

edit:

A tak nawiasem to jest forum komputerowe wiec tutaj nie dostaniesz tylu potrzebnych informacji co na forach muzycznych pomysl czasami. No wlasnie forum komputerowe naszczescie sa ludzie ktorzy znaja sie na muzyce a nie sluchaja c-booli i innych dupereli co przyprawia o mdlosci.

Ombre znasz manieczki?

Edytowane przez To_MeKs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu ale w tym roku sobie poimprezuje

 

love parade wkoncu sie odbedzie:) pozycja obowiazkowa

 

no i creamfields Polska:) z pvd na czele:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu ale w tym roku sobie poimprezuje

 

love parade wkoncu sie odbedzie:) pozycja obowiazkowa

 

no i creamfields Polska:) z pvd na czele:>

love parade to nicccccccccccc niekawego ;-)

 

a cream fields bylo by fajne gdyby nie fakt ze jest to 1 lipiec i mam spora szanse na prace w UK wiec nie wiem czy bede :-( chociaz bym chcial. tak samo chcialbym pojechac na prodigy do katowic ale to malo mozliwe biorad pod uwage ze oni graja 1 maja a AvB 2giego. niestety zostaje sam AvB a szkoda . ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce... na arminka.

 

Kurde, nie wiecie do kieyd tickety mozna kupic?

Bo wpierwy musze jakas ekipe z mojego zascianka zorganizowac i dopiero potem zrobiczajazd na Wroclaw ;)

 

Widze ze z tweak`a ekipa bedzie calkiem ciekawa, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie pojade tak samo jak na Tiesto :| Trudno znaleźć kogoś komu by się chciało jechać tyle km ze mną, wydać kase, a przede wszystkim trudno o osobę która jest tak zapalona isłucha tej muzyki. Sam nie jade, nie chce mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobnie jak Narcyz...

 

Jelsi mialbym prawko, to zero problemu, a tak samemu pociagiem cyz busem jechac, 150 km to sredniociekawa propozycja, ale kto wie. Moze kuzyna wyciagne ;)

Jesli bym tam jechal to napewno bysmy sie jakos spotkali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

love parade to nicccccccccccc niekawego ;-)

 

a cream fields bylo by fajne gdyby nie fakt ze jest to 1 lipiec i mam spora szanse na prace w UK wiec nie wiem czy bede :-( chociaz bym chcial. tak samo chcialbym pojechac na prodigy do katowic ale to malo mozliwe biorad pod uwage ze oni graja 1 maja a AvB 2giego. niestety zostaje sam AvB a szkoda . ..

 

a byles na LP ze tak osadzasz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam podobnie jak Narcyz...

 

Jelsi mialbym prawko, to zero problemu, a tak samemu pociagiem cyz busem jechac, 150 km to sredniociekawa propozycja, ale kto wie. Moze kuzyna wyciagne ;)

Jesli bym tam jechal to napewno bysmy sie jakos spotkali.

Jakbym miale tylko 150km to bym sie nie zastanawiał ;] Uwierz, z tym prawkiem też nie jest tak świetnie. Nie napijesz się, a poza tym nie chce mi się samemu jechać 5-6 godzin. Już tak jechałem na zlot Tweak'a- nuda była kompletna jak sie samemu jechało.

 

 

Czy z tym Loveparade, to jakaś potwierdzona informacja czy znowu pogłoski pomieszane z gdybaniem, jak w zeszłym roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...