Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

prosze - link do mojego lajtowego, amatorskiego secika, krociutkie takie sobie, ale jest.

http://www.megaupload.com/?d=18F517WB :D

mozecie oceniac, choc nie ma za bardzo czego. dobrze wiem jakie bledy robie no i na kompie to se mozna...

tracklista:

fisherspooner - never...

ernesto vs. bastian - dark side... (dogzilla)

oceanlab - clear blue water (ferry corsten)

alt + f4 - alt + f4

bart cleasen - playmo (2nd snd)

roy gates - how deep (john marks)

marcel woods - cherry blossom

pisane z pamieci :)

nagrywane na trzezwo, ale na lekkim gazie gra sie lepiej :lol: sprawdzone - sylwek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK panowie :) mam pomysł :) nich kazdy wrzuci strony (ftp,forum) skad mozna sciagnac muze ! ALe jedna uwaga 0 torrentow! No moga byc i torrenty ale zaznaczcie ze to strona z torrentami,

 

Oto garsc stronek odemnie

 

www.djmixes.net/forum

www.djmixes2k.com

www.hottrance.com

www.zehir.net/forum

www.crystalclouds.com

www.ump3.de/board

www.globalclubbing.ru

www.ukta.tk

www.asot.be

hmmm ja ostatnio tylko TT i themixingbowl.org czyli same torrent'y :( nawet na djmixes ostatnio nie zaglądałem....ale jutro poszukam w zakładkach jakiś ciekawych stronek, może coś jeszcze się wykopie działającego, ze świeża muzyką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja ostatnio tylko TT i themixingbowl.org czyli same torrent'y :( nawet na djmixes ostatnio nie zaglądałem....ale jutro poszukam w zakładkach jakiś ciekawych stronek, może coś jeszcze się wykopie działającego, ze świeża muzyką :)

+1

 

Tylko TT i TMB, na dj mixes nic się w sumie nie dzieje, po za dodawaniem bez przerwy tych samych MultiPack-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiego klienta używasz do ściągania torrent'ów i jakie daje komunikaty, może porty, może co innego, a może pójdzie przez proxy....ciężko powiedzieć...jak coś to napisz coś więcej będziemy myśleć wspólnie co z tym fantem zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na TT kiedyś odblokują rejestracje??? Czaje się już od grudnia a tam zawsze Sorry, signups are closed ;)

w sumie tradycja, gdyby tam panowały takie zasady jak na większości stronach z ratio, to mógłbym zaoferować 5 zaproszeń, ale zdrux jest tak inteligentnym człowiekiem, że wpadł na pomysł indywidualnego przydzielania invit-ów.

Edytowane przez Hubabuba222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na TT kiedyś odblokują rejestracje??? Czaje się już od grudnia a tam zawsze Sorry, signups are closed ;)

byc moze jak kogos zbanuje i usuna jego konto to sie bedzie jakies wolne miejsce ale kto wie jak to do konca jest ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na forum i w FAQ to nieaktywne konta są na bierząco (chyba co dwa tygodnie) usuwane, ale trafić wolne miejsce graniczy chyba z cudem :) Każdy zarejestrowany niech dba o ratio, bo ciężko takiego drugiego serwisu szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na forum i w FAQ to nieaktywne konta są na bierząco (chyba co dwa tygodnie) usuwane, ale trafić wolne miejsce graniczy chyba z cudem :) Każdy zarejestrowany niech dba o ratio, bo ciężko takiego drugiego serwisu szukać :)

wiesz, ale nie jest to niemozliwe ! ja kiedys sie tak zalapalem sie na konto na filelist czy fileshare akurat zostalo 1 wolne moejsce. fakt ze czekalem 2tyg ale udalo mi sie ;-) zawsze mozna pomeczyc zdruxa :D moze zmieknie mu rura :D o ile sie nie myle to zdrux@trancetraffic.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy męczenie coś da

 

Why can't my friend become a member?

 

There is a limit of 8000 users. When that number is reached we stop accepting new members. Accounts inactive for more than 42 days are automatically deleted, so keep trying. (There is no reservation or queuing system, don't ask for that.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bierząco....nieaktywne konta są usuwane co 42 dni, a reszta pewnie od razu jak bana za ratio dostanie, albo za jakieś inne przewinienia...przynajmniej tak mi się wydaje....najlepiej uderzyć do źródła czyli Zdrux'a....jak dobrze pamietam Zdrux na Tweaku ma chyba konto

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon69 marudzisz. twojego tez sluchalem i jest very very impressive. dobry dobor utworow. kufa ja chce mikser!! wtedy zagosci house music tutaj i mocniejszy trance :) fajnie gracie, oby tak dalej. tylko zagrajcie cos żywszego, energy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przejscia niezauwazalne...

ps. Piratez, secik kolegi nawert fajny ale przejscia sa tzw. 1-sekundowki. I dlatego mi sie pod tym wzygledem nie podoba.

Właśnie skończyłem słuchać, dobór kawałków ok, nie ma tam niewiadomo jakich niespodzianek, ale wszystko fajnie i kliamtycznie, ale tego mix'owania to nie da się wytrzymać, koledzy u góry już wszystko powiedzieli na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin w Bielsku w lutym! W grę wchodzi kilka dat. Nie wiadomo jeszcze dokładnie w której z 3 "renomowanych" dyskotek się pojawi, ale będzie na pewno

Informacja potwierdzona i w 100% pewna, więcej info wkrótce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin w Bielsku w lutym! W grę wchodzi kilka dat. Nie wiadomo jeszcze dokładnie w której z 3 "renomowanych" dyskotek się pojawi, ale będzie na pewno

Informacja potwierdzona i w 100% pewna, więcej info wkrótce :)

nie chce mi sie wierzyc:)

jeszcze w miescie gdzie nigdy nie odbywaly sie takie imprezy

hmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...