Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Chopaki byli na Arminie ?? Wczoraj tak sie wyszalałem :P, ze mi az kolana popuchły. Acha i albo byłem tak ... albo zagrał cos nowego bo myslałem ze cos z asotów bedzie a tu jakies nowosci :).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i nie ominoał ale z asota 246 , 245 , 244 i w dol to moze ze 2 kawalki rozpoznałem . A rozpoczol takim kawalkiem ze az dreszcze po plecach mi chodziły :). Najlepsze były stroje co poniektórych panienek :P ahhhhhhhhhhh. Szkoda tylko ze mi w aparacie bateria padla i mam tylko 4 filmy :/.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dojde do siebie to wrzuce na rapida filmiki to sobie sami zobaczycie :) , a ja ide sie leczyc do mojej pani na łóżeczko bo nog nie czuje a kolana chyba musze wymienic na nowe :/.

P.S.: Zgadnijcie za ile były bilety pod hala ludowa :). Wiedziałem zeby nie kupowac na przedsprzedazy.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dojde do siebie to wrzuce na rapida filmiki to sobie sami zobaczycie :) , a ja ide sie leczyc do mojej pani na łóżeczko bo nog nie czuje a kolana chyba musze wymienic na nowe :/.

P.S.: Zgadnijcie za ile były bilety pod hala ludowa :). Wiedziałem zeby nie kupowac na przedsprzedazy.

zgadzam sie co do nog. imo najlepiej zagral angleo mike no i koles co gral na poczatku nie pamietam :) wogole to napisze wiecej jutro :D pierwsze 30 min AvB to miazga zagral zajebiscie ale potem juz lipa. ok 1:30 wyszedlem :) bo juz mialem dosc i tak nie przyjechalem na armina ;D

 

tu macie zdjecie z mojego telefonu : D mam wiecej ale jeszcze nie wrzocalem nigdzie -> http://img433.imageshack.us/img433/5370/dsc001850dd.jpg

 

aha a samo wejscie armina na scene to nawet nie umywalo sie do tiesto ktore i tak bylo do [gluteus maximus] ;) ale ogolnie bylo fajnie jednak ludzi w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety nie bylem :( Do nastepnego sector ;)

 

PS. Bardzo ladna fota

no szkoda :-/ to do nastepnego ;-)

 

no fotki jak na telefon wyszly super ;)

 

 

 

najbardziej mi sie podobalo jak chyba Angelo Mike zapodal jakis kawalek na poczatku przyciszyl a wszyscy zaczeli spiewac, to jest najlepsze na takich imprezkach :)

 

http://img417.imageshack.us/img417/9457/dsc001976nl.jpg

http://img417.imageshack.us/img417/6189/dsc001983bx.jpg

 

kolejne 2 zdjecia ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dochodze do siebie :D.

 

Angelo mike grał optymalnie, 1 dj i mathew dekay też dawali czadu. Armin zaczął bosko i bardzo podobał mi sie jego set nie zagrał spokojnie jak gra w asotach zagrał zajebiście może troche za mało vocalnych które uwielbiam ale bardzo dobry set, a jak schodził to chciałem cofnąć sie w czasie.na koniec grał jeszcze Remy który mnie zaskoczył bo też grał zajebiscie godne zakonczenie imprezy jednak nie dawaliśmy już rady ze znajomymi i musieliśmy sie zawinąc. Jak kumpel do mnie przyjdzie z cyfrakiem to wrzuce jakieś zdjęcia.

 

może troche nieskładnie pisze ale jestem skrajnie wyczerpany.

 

Apropo jeszcze coś mi się przypomniało. Wie ktoś może o sie szykuje w październiku w hali bo na telebimach co jakiś czas puszczali info że bedzie to najlepszy event w hali i że wszyscy na to czekają ale żadnych konkretów nie było.

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo jeszcze coś mi się przypomniało. Wie ktoś może o sie szykuje w październiku w hali bo na telebimach co jakiś czas puszczali info że bedzie to najlepszy event w hali i że wszyscy na to czekają ale żadnych konkretów nie było.

no mogli by cos zrobic, ale ja narazie czekam na creamfields ;-)

 

swoja droga jak bedzie znowu imprezka w hali to kupie sobie kolejne plakaty :D

 

teraz cyrk bo kupilem sobie plakat tiesto z listopada za 3zl ;D a AvB za 6zl ;] na koszulki i smycze szkoda kasy bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tym momencie mam jeszcze 440MB. Z transferem chyba bedzie spoko bo mam wykorzystane 168MB/10000MB ale nie wiem cz przypadkiem to nie jest roczny limit ktory jest dzielony na miesiace. Tak czy siak powinienem miec w przyszlym miesiacu 5GB (teraz mam 1GB) i wiekszy transfer to bede wam sluzyl :) A jak nie bede w stanie to zostanie wam rapidshare i inne tego typu wynalazki.

 

Slyszeliscie Essential Mix 623 2005.08.07 - Ibiza Speical Tiesto @ Amnesia? Jesli nie to sie chetnie z wami podziele. Rewelacyjny secik.

 

Rowniez genialny jest Paul Van Dyk - VONYC Holiday Mix 25-12-2005. Typowo van Dykowy ale miodzio.

 

EDIT: Jednak wszystko wskazuje na to ze mam 10GB transferu/miesiac :) Mozemy poszalec

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej caly event zaliczyacie do udanych :> Dalej czekam na jakies konkret zdjecia... arminka z bliska i panienek jakie sie tam bujaly ;P

 

Co do tych setow... jesli macie vandit nighta itp to mozna wrzucic cos innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panienke chyba zfilmowałem taka jedna ale nie wiem ;] bo byłem ze swoim bejbe i mi głupio było :P , ale jak zobaczyłem panienkę ze wstążkami zamiast ubrania to padłem na glebę :D. (Zamiast stanika wstążka i zamiast dołu tez wstążki ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki do wspominanego wyrzej:

DJ_Tiesto_-_Live_at_Dutch-Dimension_Solo_Tour_Holland, ale nie jestem na stowe pewny czy to jest 2002.

 

ftp://tranceradio.ru/DJ_Tiesto_-_Live_at_...nd-sa_part1.mp3

 

ftp://tranceradio.ru/DJ_Tiesto_-_Live_at_...nd-sa_part2.mp3

 

ftp://tranceradio.ru/DJ_Tiesto_-_Live_at_...nd-sa_part3.mp3

 

Zreszta, ten ftp chyba wszystkim jest znany... masa muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panienke chyba zfilmowałem taka jedna ale nie wiem ;] bo byłem ze swoim bejbe i mi głupio było :P , ale jak zobaczyłem panienkę ze wstążkami zamiast ubrania to padłem na glebę :D. (Zamiast stanika wstążka i zamiast dołu tez wstążki ).

heh ze mnie to ominelo ; D ale fakt ze niektore laski to takie mialy stroje ze glowa mala :) ja niestety fonem nie zrobilem zadnej zdjecia ale jakbym byl z kumplem i jego aparatem to zdjec by bylo whoj pewnie na ftb cos bedzie, mam nadzieje. wogole to jakas tv tez byla w hali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] na ftb cos bedzie, mam nadzieje. wogole to jakas tv tez byla w hali.

Hahaha! Bardzo śmieszne :D

 

Dział tymczasowo nieczynny.

Planowany powrót: 22 lutego.

Za powstałe utrudnienia, najmocniej przepraszamy!

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zarzucam. Widzialem ze jeszcze cos leci wiec nie wiedzialem czy sie pomiesci. Zostalo mi 180 MB :( ale essential Tiesta sie wcisnie.

 

Z gory ostrzegam ze mam "rewelacyjny" upload ;)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hrillseekers & Lange - Live At Kaivohuone Finland MILLENNIUM 04-22-2006 << jestem na 61 minucie jak narazie set jest genialny, nic tylko sciagac i sluchac 201minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie mam siły do tej wiejskiej radiówki. Upload mi w połowie nawalił... :/ Zarzucam jeszcze raz. Ale zapraszam to zasysania setów, które zarzucił Songoku.

 

PS. Czy ktoś wie może jak, jeśli w ogóle się da, ustawić w CuteFTP żeby wznawiał upload w razie przerwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...