Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w temacie są fani Underworld'a ?? Jeśli tak to coś dla was :

 

Underworld - Born Slippy (Spacecab Remix) Nowy remix w house'owych klimatach, wiadomo oryginału nie pobije, ale posłuchać zawsze można :)

 

oraz

 

Underworld - "I'm a big sister, and i'm a girl, and i'm a princess, and this is my horse" z Underworldlive.com Exclusive !!!

 

Tracklist :

 

01. Underworld - Peach Tree

02. Underworld - Mowed Path

03. Underworld - Showlder

04. Underworld - Wedge

05. Underworld - Hundred Hz

 

Total Time : 30:34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja używam AceFTP, wpisuje user:underground, pass:underground i server coloss.superhost.pl i pisze authentication failed :( Co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ?? ma to coś wspólnego z pewnym "klubem" ekwador ??

Wiesz co to za utwor Sash - Equador? TO chodzi mi o ten utwor,tylko,ze przez caly czas spiewa panienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jaki będzie line up na Sensation White we Wrocku.

 

Apropo Wrocka zbliża się Creamfields (1 lipca), a ja 1 i 2 lipca egzaminy na uczelni :(

ja niestety wyjezdzam 22 do UK :-( ale teraz sie ciesze bo odbije sobie te wakacja 28 pazdziernika ;- )))

 

insektcc - dzieki za remix schulza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to za utwor Sash - Equador? TO chodzi mi o ten utwor,tylko,ze przez caly czas spiewa panienka.

Tak Hydro...ekhm....znaczy HDR_o :) kojarze utwór Sash - Equador, niestety nie pomogę Ci pomoc. Nie wiedziałem, że wyszedł jakiś nowy remake tego utworu. Jak znajdę to dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to za utwor Sash - Equador? TO chodzi mi o ten utwor,tylko,ze przez caly czas spiewa panienka.

Może chodzi o Starstylers Ft. Michy - Keep on Moving? Tylko to nie jest nic nowego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Dzieki za tego tiesto, do jutra się ściagnie albo pojutrza, zalezy kiedy włącze. Zobacze czy to takie cudo jak mówisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem w temacie o nudzie ale napisze tu.To ten utwor. I co - niewyraznie napisalem ?:P

Wyraźnie napisałeś, że to przeróbka Sash, ale nie sądziłem, że można z tego utworu zrobić "coś" takiego.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie,ze tego wczesniej nie slyszeliscie ? Na esce to chyba od 4 miechow puszczaja :P Poza tym czemu Wam sie nie podoba ?:( :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi sie w ogole nie podoba. Jakos takie "umpa umpa" i typowa dla takich pierdziawka, malo ambitna muzyka. No zupelnie nie moje klimaty.

 

W niedziele euphonic session na rmi fm z sonorous'em i guest mix z angelo mikem. :) To tak na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh - wlasnie to odpalilem.Okazalo sie,ze to nie to,wiec sorka za wprowadzenie w blad :( Po tym jak napisales ze to umpa umpa to cos mi nie pasowalo.Linka do utworu dalem w pracy a nazwe podal mi koles.Jednak musze dalej poszukiwac :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja sobie słucham tego ....Tiesto@Amnesia...., kawałek jest wporzo, ale to na całą dyskoteke czy co !? Jak dla mnie to nie ma słów za wiele, lubie jak jakaś kobietka śpiewa ;) Jak to np. w utwórach East Clubbers których pewnie nie cierpicie :D DJ Tiesto - Ayla.mp3 - to jest loox :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Oddam jedno zaproszenie na TT. Oczywiście nie byle komu. A jak znajdą się osoby kompetentne to i 5 zaproszeń oddam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No spox, trance jest wporzo na fajne dyski itd, ale ja poprostu lubie dobre techno z fajną kobietką która ładnie nawija ;) Słucham też troche hiphopu i dance'u, to co fajne to słucham poprostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/23190128/Noemi_...h_Mix_.mp3.html

 

trzymajcie

najpiekniejszy vocal jaki w trancie uslyszalem

 

poprostu ciary mnie przechodza you nothing but youuuuuuuuuuuuu

ten kawalek ma z kilka dobrych lat , no nie mow ze dopiero go odkryles ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Bardzo dobrze że go włożyl :) Tylko wiecej takich kawałków :D Jak fajne to się słucha a nie nowe albo stare...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...