Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

<opado_szczęk>

Niesmaowita impreza. NIe zaluje ani jednej wydanej zlotowki na ten wyjazd. Bylo mega zajebiscie. Wbilem tam ok 21, poniewaz fizycznie bez dropsow, pewnie nie wytrzymalbym od 14 do 9 rano. Piewsze co mnie przygniotlo to ogromna przestrzen na ktorej to wszystko sie dzialo. Wszystk bylo wzglednie przemyslene i zrobione z glowa. Zaskoczyla mnie takze dbalosc o bezpiecznstwo. Zero szkla (przynjamniej na poczatku), zandych bijatyk (przynajmniej nie widzialem) noi zakaz spozywania piwa poza wydzielonym obszarem. Ale najwazniejsza byla muza. Odkad czlowiek tam wszedl nie mogl przestac sie bansowac. Pierwsze Deep Blue, dosyc mocny namiocik, ale ladnie wkrecil i wypocil czlowkieka. Pozniej troszke hiphopu w wykonaniu Tworzywa sztucznego, ale to moimz daniem treoskze nie pasowalo do calej imprezy. Nastepnie mystic house, fajniutko gral Moshic, az do oik 23:30. Wbilismy na Vitalic, pierwszy raz kolesia slyszalem, ale zagral niesamowicie, idealnie rozgrzal przed glownym daniem - The Prodigy. Gdy dochodzila 01:00 przed main stagem stal chyba kazdy. Zagrali swoje najlepsze kawalki, prawie na samym poczatku polecial breathe, ktory wprawil publike w niemsamowity nastroj. Pozniej bylo tylko lepiej, ale niestety tylko do 2:15. Uderzylismy na piwko (ten lech byl nie do strawienia, 4 nie dopilem bo mnie z niego naciagalo i to napewno nie bylo upojenia, nie wiem czy tam wody dolewali czy cos, ale bylo okropne) i do 3 posluchalismy Above&Beyond. Niestety tylko tyle, bo Swedish Mafia czekala w mystic house, a to bylo piorytetem. Jak ktos bedzie mial linki do seta A&B prosze o ich podanie. Steve Angello, Axwell & Sebastian Ingrosso - co oni tworzyli, bylem w szkou. Mixy nie z tej ziemi, totalnyy luz i maksymalna zabawa. Litry spitej vodki i tance na stolach. Mimo tego ze stopy wysiadaly, dawali tyle energii ze czlowiek dalej mogl tanczyc. Godzina czwarta czy tam piata, wschod slonca i watch the sunrise - poprostu szał. Kolo 4:30 wysiadlem, ale spacerek po power rade dobrze mi zrobil i zostalem do samego konca ze szwedami. Jakos po 6 cos sie stalo, nie wiem co i przestali grac, chyba im cos od sprzetu pozbierali. BYlo to bardzo niemile nie wiem z czyjej to winy, ale koniec to koniec i powrot do samochodu ( i przy okazji walka o miejsce w autobusie).

Nie wem czy to cale oczarowanie jest spowodowane tym, ze bylla to moja 1st impreza tego typu czy naprade bylo tak zajebiscie. W przyszlym roku musze tam byc, a w tym roku jeszcze uderzyc na Poznan i Lubiaz.

 

CReeeeaaammmFieeeelds :D:D:D

 

ps.

Linki do fotek czy video podam jak tylko kumpel wrzuci.

...a sam wroclaw to piekne miasto, szczegolnie rynek i jego okolice, a widok z koscielnej wiezy miazdzy.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensation_White_2007_-_Erick_E_LIVE-(538)-CABLE-07-07-2007

Sensation_White_2007_-_Fedde_Le_Grand_LIVE-(538)-CABLE-07-07-2007

Sensation_White_2007_-_Mason_LIVE-(538)-CABLE-07-07-2007

Sensation_White_2007_-_Megamix_LIVE-(538)-CABLE-07-07-2007

Sensation_White_2007_Preparty-Junior_Jack_and_Kid_Creme_Live-CABLE-07-07-2007

Paul_Van_Dyk_-_Fritz_Soundgarden-SAT-07-04-2007

 

Po prostu sety miażdżą. :D :D :D

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Lugash :) wiesz, mi za to pierwszy walek podoba sie najbardziej hehe :) do tego polski remix, masakra :)

 

btw. ostatnio wkrecilem sie w tech trance, poprostu miazga. moze to tez za sprawa eddiego halliwella ktory jest mega cudak :) na CF skoczyl w publicznosc na koncu seta :o

 

np: Marcel Woods - Lemon Tree

 

goraco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin_van_Buuren_vs_Rank_1_feat_Kush_vs_Jose_Amnesia_feat_Jennifer_Rene_-_This_World_Is_Louder-Promo-2007DJ_Tiesto_-_Flight_643_Dreamia_2007_Remix-BOOTLEG-2007Paul_Oakenfold_-_Perfecto_on_Tour_-_New_York_City-SAT-07-13-2007Paul_Van_Dyk_-_Clubbin_(SlamFM)-CABLE-07-14-2007Paul_Van_Dyk_-_In_the_Mix_at_Einslive_Rocker-07-15-CABLE-2007

Sety miażdżą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale coraz mniej mi sie podoba muza serwowana w asocie <_< ostatnio zaczalem sluchac audycji Anjunabeats Worldwide i muzyka jest swietna. Ostatnio zagral Daniel Kandi (jako gosc), secik naprawde pierwsz klasa, polecam:

 

http://www.filefactory.com/file/b323cb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luqash, sorry. co do seta to powinien bys jeszcze jakis pod koniec miesiace ew. na ocztku nastepnego do kolejnego battle mixa ale planuje techy zapodac, mam pare mega. Nie wiem czy mocniejszy set Ci podejdzie ale kawalki sa wysmienite :D ocenisz jak spoluchasz i jak nagram.

 

@CarsonPoland - armin gra shit ostatnio. jakies popowe gowna, raz na jakis czas cos ciekawego. anjuna mi naprzyklad nie podchodzi, nie lubie juz walkow ktore wychodza z anjuny, chyba mi sie gust zmienil troche. Imo teraz slucham globala, club life, czasami eddiego halliwella i czasem o'callaghana. co do progressivu to polecam setu Westa, Go West...

CarsonPoland

 

xpektor - widzialem gdzies zdecie ze niektorzy nagrywali sety ale to czy je udostepnia to juz inna sprawa, na 99% nie bedzie, glupia polska :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale coraz mniej mi sie podoba muza serwowana w asocie <_< ostatnio zaczalem sluchac audycji Anjunabeats Worldwide i muzyka jest swietna. Ostatnio zagral Daniel Kandi (jako gosc), secik naprawde pierwsz klasa, polecam:

 

http://www.filefactory.com/file/b323cb

Nie wiem czemu ale mam pododnie <_< Myślę, że to dlatego że jest za często i 70% utworów co tydzień się powtarza... czasem mnie to denerwuje, chyba że jest jakiś fajny kawałek ;)

 

Zassałem AW 027 - na razie przesłuchałem tylko kilkanaście minut ale set stoi na dobrym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy myslimy o tym samym, bo na definicjach znam sie slabo, ale:

FatboySlim i jego seciki - Glastonbury, Rock Ness, Brighton Beach i inne.

Tiga - electro brzemienie

David Guetta - jego utworki czesto leca na dyskotekach, ale najbardziej polecam jego secik va - fuck_me_im_famous_ibiza_mix_2005_by_david_guetta

The Swedish House Mafia - Axwell, Ingrosso, Steve Angello, Eric Prydz - zarabiste kawaleczki maja, te starsze bardziej electro zalatuja szczegolnie od Angello (funked, straight, to the sun, breathe, yeah, Groove in you (Dave Armstrong Mix)), a Prydz wbrew pozorom to nie tylko Call On Me, ale deeper still, spooks, woz not woz[/b] ;)

Basement Jaxx - mocna mieszanka, bardzo pozytywna

Cassius - Sunshine, feeling for you, cassius 1999

Antoine Clamaran - Zoo, Tropical Sax, Do the Funk, Release Yourself

Audio Bullys - Drop It

Daft Punk - oldsql ;) - Crescendolls, Revolution 909, ...vs Jamiroquai - Disco Funky House

Erick Morillo - piekne housowe nutki - get naked, ... feat Audio Bullys - Sunshine, get down, dancing

Filterheadz - the way (housetrap), yimanya, johan gielen - revelations (filterheadz_remix), Sunshine

Junior Jack - klasyka - da hype, e samba, esa boca linda, give me love, my felling, thrill me

Robbie Rivera - burning, sex (antoine clamaran mix), congos.

 

Avalon Superstar feat. Rita Campbell - All My Love

danny tenaglia - esperanca

Digitalism - Zdarlight (Axwell remix)

Discofunk - In Da Disco

JR - midnight

richard durand - sunhump 2006

Jerry Ropero - Coracao

Osy - Meu Coracao (Original Mix).mp3

Disko Kidz - Latino Disco (Dave Armstrong's Lati)

 

To tak pokrótce i oszczednie. Xanagaz nie wiem jak mocno siedzisz w temacie wiec podalem takze znane kawalki i wykonawcow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale coraz mniej mi sie podoba muza serwowana w asocie <_< ostatnio zaczalem sluchac audycji Anjunabeats Worldwide i muzyka jest swietna. Ostatnio zagral Daniel Kandi (jako gosc), secik naprawde pierwsz klasa, polecam:

 

http://www.filefactory.com/file/b323cb

Carson, kozacki set. Jakbys mogl polecic cos jeszcze w podobnych klimatach to bylo by zaje*iscie ;).

I jeszcze jedno: masz moze plik cue do tego seta czy nie bardzo?

Edytowane przez luqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cue nie mam ale w necie pewnie gdzies bedzie ;) w podobnych klimatach to inne sety z anjunabeats :D

 

Anjunabeats Worldwide 026 with Mark Pledger

 

Anjunabeats Worldwide 025 with James Grant

 

Anjunabeats Worldwide 020 with Nitrous Oxide (guest Sebastian Sand) - to nasi rodacy ;) bardzo upliftowe granie, swietny secik

 

Anjunabeats Worldwide 019 with Super8 and DJ Tab

 

milego sluchania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armin_van_Buuren_vs_Rank_1_feat_Kush_vs_Jose_Amnesia_feat_Jennifer_Rene_-_This_World_Is_Louder-Promo-2007DJ_Tiesto_-_Flight_643_Dreamia_2007_Remix-BOOTLEG-2007Paul_Oakenfold_-_Perfecto_on_Tour_-_New_York_City-SAT-07-13-2007Paul_Van_Dyk_-_Clubbin_(SlamFM)-CABLE-07-14-2007Paul_Van_Dyk_-_In_the_Mix_at_Einslive_Rocker-07-15-CABLE-2007

Sety miażdżą. :)

linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cue nie mam ale w necie pewnie gdzies bedzie ;) w podobnych klimatach to inne sety z anjunabeats :D

 

Anjunabeats Worldwide 026 with Mark Pledger

 

Anjunabeats Worldwide 025 with James Grant

 

Anjunabeats Worldwide 020 with Nitrous Oxide (guest Sebastian Sand) - to nasi rodacy ;) bardzo upliftowe granie, swietny secik

 

Anjunabeats Worldwide 019 with Super8 and DJ Tab

 

milego sluchania ;)

Dzieki wielkie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...