Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

 

ostatnio złapałem jakąś mocniejszą zajawkę na GOA ;)

polecam album Raja Rams Stash Bag Vol.3

A lubisz psyambient? Jak tak to polecam Ci dwie skladanki Psymeditation i albumy grup Sundial Aeon (wczesniej Sundial) i np. Aural Planet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reconceal & Andy Blueman - The World To Come (Andy Blueman Mix) Andy jest mistrzem breakdown'ow, sa po prostu PRZEPIEKNE! a w tym kawalku to juz w ogole... :wub:

Michael Jackson - Stranger In Moscow (Jerome Isma Ae Bootleg) zajebiste :D

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale wyszla wlasnie dwu plytowa kompilacja shaha Magic Island Music For Balearic People Volume 2 Imo rozklada na lopatki ASOTa z tego roku, i to jeszcze w przedbiegach ;p Genialny klimacik na obu plytach :wub: Najlepsza nuta z tej kompilacji to imo Nery - Unimaginable (Magic Island Album Version)... przepiekny kawalek :rolleyes:

 

A tu posluchajcie co blueman zrobil z kawalka Gaia - Tuvan http://www.youtube.com/watch?v=QwnZn6MiFSs Ten gosc jest z innej planety. Brak mi slow... CUDO

 

i tu jeszcze pare innych nut ktore mi sie ostatnio spodobaly:

Activa vs Chris and Matt Kidd - U.R. (Stoneface and Terminal Remix)

Amurai ft. Emma Hewitt - Crucify Yourself (original mix)

Arisen Flame - If I Let You Go (Original Mix)

Steve Allen - So Far From Me

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magic Island Music For Balearic People Volume 2 własnie słucham ale początek mocno usypjający a kolejne kawałki różnią sie od siebie niewiele. Czasami wieje nudą.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, czesc i czolem :)

 

nie bylo mnie tutaj dawno, ale z tego co widze co tutaj wypisujecie to wnioskuje, ze nic nie stracilem ;> nie mniej jednak postaram sie was przynajmniej czesciowo nakierowac na dobra droge :D. O ile album JOCa byl kompletna klapa (imo) to czlowiek z Discovera ratuje nas tutaj maxymalnie swoim Remixem i tak tutaj polecam obadac owa produkcje ->

Czołem kasztanie weź mnie poratuj jakimiś linkami bo po za podcastami garetha nie mam co słuchać ;) Lekko mówiąc wyleciałem z obiegu :D

 

 

Druga sprawa Panowie potrzebuje pomocy zarzucie tytułami jakiś staroci nie mam dostępu do swoich zasobów, a w głowie pustka przypomniałem sobie tylko kilka(naście) tytułów chyba czas brać jakieś leki na pamięć ;) Ogólnie chodzi o jakieś stare kawałki z końcówki lat '90 początku '00 czyli stary dobry trance :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem kasztanie weź mnie poratuj jakimiś linkami bo po za podcastami garetha nie mam co słuchać ;) Lekko mówiąc wyleciałem z obiegu :D

 

 

Druga sprawa Panowie potrzebuje pomocy zarzucie tytułami jakiś staroci nie mam dostępu do swoich zasobów, a w głowie pustka przypomniałem sobie tylko kilka(naście) tytułów chyba czas brać jakieś leki na pamięć ;) Ogólnie chodzi o jakieś stare kawałki z końcówki lat '90 początku '00 czyli stary dobry trance :D

Obadaj zespoły takie jak Rank 1, System F, Gouryella, jak sobie przypomne wiecej to podam. To był Trance nie to co teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj zespoły takie jak Rank 1, System F, Gouryella, jak sobie przypomne wiecej to podam. To był Trance nie to co teraz.

Nie mam co badać dobrze znam tych wykonawców sęk w tym, że z biegiem czasu zapomina się tytuły dobrych kawałków tym bardziej, że tamtych czasach było ich sporo i o ile znanych wykonawców takich jak ww. jeszcze sobie przypominam to już tych mniej znanych nie bardzo. Potrzebuje nagrać płytkę właśnie z takimi klasykami więc jak sobie jeszcze coś przypomnisz pisz :D

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie trzeba znalazłem sobie tracklisty więc nie będę Ci [gluteus maximus] zawracał.... przy niektórych kawałkach to aż ciary przechodzą po plecach niektórzy to pewnie powiedzą, ze to coś to nie trance ale ja się pytam się co się stało z tą muzą? ;) Teraz tylko plum plum i pełno wokalu... :kijem: Jak tylko będę miał dostęp do swoich zasobów przewałkuje sobie sety Oakiego zaczynając od mojego ulubionego essentiala z '94r :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posluchajcie tego goscia, tworzy tak zajebiste transowo-chilloutowe kawalki ze nie da sie od tego oderwac :wub:

 

Mango. Orion and J Shore - Raining In Osaka (Original Mix)

Mango, Aqua Diva - At The edge Of This Mountain (Instrumental Mix)

Mango - Sayonara (Original Mix)

Mango - Friday Coffee (Original Mix)

Mango - Parea (Original Mix) przepiekna nuta

Mango - Good Morning Track (Orginal Mix)

(pierwsze 5 min)

 

:gitarzysta:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem kasztanie weź mnie poratuj jakimiś linkami bo po za podcastami garetha nie mam co słuchać ;) Lekko mówiąc wyleciałem z obiegu :D

 

 

Druga sprawa Panowie potrzebuje pomocy zarzucie tytułami jakiś staroci nie mam dostępu do swoich zasobów, a w głowie pustka przypomniałem sobie tylko kilka(naście) tytułów chyba czas brać jakieś leki na pamięć ;) Ogólnie chodzi o jakieś stare kawałki z końcówki lat '90 początku '00 czyli stary dobry trance :D

Masz tu kasztanie mojego Battle Mixa z wrzezsnia. Moze Ci sie spodoba. Nie ma jakis super nowosci, ale same dobre traki.

 

Info: 140-142BPM | 35:16min | 2x Pioneer CDJ800 Mk2 + Pioneer DJM 800 + HD25

Download: http://download.enhanced-perception.com/se...eptember%29.mp3

 

a tak btw. wiem Neon, ze Ty kiedys nagrywales sety do Battle Mixow na FMT. Teraz sie przenieslismy na inne forum. Wiec, gdyby ktos chcial cos nagrac i wystartowac w konkursie, to wszystko jest tutaj. http://evibes.pl/viewforum.php?f=51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...