Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co chłopaki? :) To ja może coś przypomnę, coś od czego można powiedzieć zaczynałem swoją przygodę z Trancem. Ostatnio znów włączyłem sobie wszystkie części żeby posłuchać.... ^_^ tyle na ten temat. A chodzi o:

 

Tiesto-In_Search_Of_Sunrise_4

Tiesto In Search of Sunrise 5

Tiesto-In_Search_Of_Sunrise_6

 

Czekam na 7eczkę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec mowilem ze cos napisze wiec pisze, nie wiem czy wszystkim to bedzie odpowiadac, poniewaz nie lubie takiego plumkania oraz upliftow, jednak moze komus cos sie spodoba.

 

Na poczatek swietny set, Irlandczyka, Greg Downey - Trance Mix (11-02-2008)

 

1. The Wombats - Moving To New York (Paul van Dyk Remix) 2. Tylor Leigh - Space 3. Oceanlab - Beautiful Together (Signal Runners Perfect Century Remix) 4. Meighan Nealon - I Believe (Sied van Riel Remix) 5. Luminary - Amsterdam (Super8 & Tab Remix) 6. Paul van Dyk Feat. Rea Garvey - Let Go 7. Marninx - Pure Sense (Nitrous Oxide Remix) 8. Greg Downey - Once Again (Activa's Airflow Remix) 9. Andre Visior - SFYM (Giuseppe Ottaviani Remix) 10. Simon Bostock - Twisted Edge 11. Shadowrider - Blue Horizon (Giuseppe Ottaviani Remix) 12. Tiddey - Taylla 13. Marco Demark - Tiny Dancer (Greg Downey Dub) 14. Vegim - Bass Killed The DJ (Reaky Remix) 15. John Askew - The Advent Of Us (Pedro Delgardo Remix) 16. Reaky - Rail Road Trip 17. 4 Strings - Catch A Fall (DJ Choose Remix) 18. J.O.C vs. Downey - (???) 19. Greg Downey - Stadium 20. Tom Colontonio - Brazen Intellect 21. Dobenbeck - Please Dont Go (Greg Downey Remix)
DOWNLOAD!

 

Na drugi rzut, cos od kolego po fachu, Johna O'Callaghana i jego comiesięczne Subculture, John O'Callaghan - Subculture 016 (14-01-2008)

01. Mekk - Resistance 02. Ernesto & Bastian - Thrill 03. Marcos - Time To Believe 04. Tiddey - Taylla 05. Shadowrider - Blue Horizon (Giuseppe Ottaviani Remix) 06. Andy Blueman - Nyctalopia (Onova Remix) 07. Paul Miller - Call Me Miller 08. Peter Martin Winjah - Not The End (Tom Colontonio Remix) 09. Andre Visior & Kay Stone - SFYM (Giuseppe Ottaviani Remix) 10. Cartel - Buenos Aires

DOWNLOAD!

 

Dawna duzej energi, mocnego basssu i pedzacych dzwiekow z predkoscia 140km/s :D

 

Co do wydawnictw muzycznych to, tutaj znajduja sie te, ktore przyciagnely moja uwage w ostatnim czasie:

 

4mal And Matthew Adams - Computer Parts (Incl Remixes)

Bardzo fajna, mila dla ucha muzyczka, lekka melodia do ktorej podspiewuje sobie jakis meski vocal o czesciach komputerowych :-) Przyjemnie sie slucha, bardzo wkrecajace wg. mnie. Zwlaszcza wersja Matthew Adams Vocal Remix

ODSŁUCH

 

 

Adam K and Soha - Long Distance

Swietny progressyvny kawalek. Harmonijka w tle ;-) cieply dosyc mocny bit, fajne sampelki, niby cos szumi ale nie wiadomo co. Takze polecam.

ODSŁUCH

 

 

Alex Kunnari - Lifter (Incl Joonas_Hahmo Remix)

Super, wydawnictwo! Wakacyjny numere, ni to trance ni to house, a slucha sie naprawde bardz dobrze. W zestawie mamy 3 remixy. Joonas Hahmo - najbardziej wkacyjny numer, mi osobiscie kojazy sie z plaza, latem i tego typu klimatami. Remix od pana Miika Kuisma natomiast bardziej juz electro, wplecione inne elektrusowe sample, jednak glowny motyw zostal zachowany. Remix numer 3 jest on Paul Webstera. Jak na niego przystalo, chociaz w tym kawalku nie daje sie to tak bardzo odczuc, postawil na mocne tąpniecie :D Mocniejszy bit, elektrusowe wstawki, melodia juz jakby w tle. Wszystko to sprwia ze kawalek jest duzo bardziej dynamiczny niz wersja od Joonasa Hamo ktora jest imo najlepsza z calego wydawnictwa.

ODSŁUCH

 

 

Andre Visior And Kay Stone - Something For Your Mind

Mysle ze producent znany wiekszosci z was. Tym razem przy wspolpracy z Kay Stone powstalo SOmething For Yout Mind. Tutaj do wyboru mamy 3 wersje traka. Dark Moon, Giuseppe Ottaviani, Original Mix. Oprocz tego dostepne sa take Radio Edity ale kogo to obchodzi ? B-) Original jest jakby taki, bez polotu jakby mu czegos brakowalo, nie zasluguje imo na jakas specjalna uwage. O Dark Moon to imo juz nie warto tutaj wogole wspomina. Najlepszy z tego wydawnictwa jest Giuseppe Ottaviani Remix. Sluchacza tego typu klimatow jest juz napewno znany, nie od dzis. Specyficzne sample dla Ottavianiego, odpowiednia predkosc ;) a takze wyrozniona melodia i cieply, przyjemny bas sprawiaja ze nie mozna obok tego kawalka przejsc obojetnie, a sluchajac nie tupnac sobie noga :D

ODSŁUCH

 

 

Cliff Coenraad And Thomas Hagenbeek - Filthy Ripper

Szczerze mowiac nie spodziewalem sie po Coenraadzie takiego kawalka, mozliwe ze to zasluga Hagenbeek'a \o/ Swietne elektrusowe sample, niby takie pierdzace, ale naprawde wpadaja w ucho. To wszystko w polaczeniu z pocietym vocalem, ktory kojazy mi sie z indiami czy modlitwami z tamtych rejonow, tworzy wrazenie niesamowitego klimatu. Naprawde imo godne uwagi i polecenia. Na Vinylu 2 wersje, Original gdzie Vocal jest jakby mniej wyrozniony, natomist w Remixie vocal gra pierwsze skrzypce i nie slychac juz pierdzacych sampli, a zamiast tego wieksza dynamika utworu i chyba troche mocniejszy basseline.

ODSŁUCH

 

 

Cressida - 6am Lovely Lies

Tutaj Cressida! Producent znany napewno nie jednemu sluchawczowi muzyki Trance. Swietne progressyvne traki to caly Cressida. Tym razem traki 6am oraz Lovely Lies w wersjach Original, Dub a takze w remixach Albertow (Kyau vs. Albert), ktorzy to wlasnie zasluguja na najwieksze wyroznienie. Remix do 6am poprostu swietny. Masa plumkan, fajnych przetworzonych pianinek. Glosy w oddali. Cud miod i orzeszki.

ODSŁUCH

 

 

Funabashi ft. Angelina -The_Shelter

Tym razem, kolejny niesamowity trak od niemieckiego duetu o polskich korzeniach a mianowicie Funabashi. W polaczeniu sil z vocalistka Angelina, stworzy kawal dobrego progresywnego (_o_) :-) Do wyboru mamy kilka wersji. Original najbardziej do mnie przemawia. Swietny tajemniczy vocal, jeszczze lepsze sample, takie podchodzace troche jakby pod minimal. Plumkacze i tego typu rzeczy. Bush II Bush to juz nie moja bajka, jakies smutne minimale, wiec zdecydowanie nie polecam, chyba ze ktos lubi. Remix numer 3 to produkcja Andrew Bennetta czyli takze kolejny progressyvny producent z niemiec. Tutaj juz o wiele lepiej niz w wersji poprzedniej, jednak dalej jakos tak bez polotu. Reszte polecam obadac samemu bo nie ma sie za bardzo na ten temat co rozpisywac.

ODSŁUCH

 

 

Graeme Harrison - Xanthe (Incl Star Industry Remix)

Swietny szybki dynamiczny kawalek, pedzacy 140km/s :D Mysle ze jakby ktos nei wiedzial czya to jest produkcja to by pewnie pomyslal ze Sean Tyasa. Podobny styl, nie dajacy odpoczac, naladowane samplami az po uszy. Poprostu demon parkietu. W 101% polecam!

ODSŁUCH

 

 

Inkfish And CID Inc - Summer Frost

Inkfish, BRAWA! CO za produkcja!! _o_ Inkfish to juz klasa sam w sobie! Teraz sobie to uswiadomilem i kazda nowa produkcje od tego producenta bede staral sie przesluchac w pierwszej kolejnosci. Super naprawde super kawalek. Sama esencja progresyvnego trensu. Super sample, niby jakas trabka, czy inne dziwactwo ;-) cieply bicik, nie pedzacy za szybko, multum dzwiekow, tworzacych razem wiosenny jak nie letni klimat. Przy tym poprostu nie mozna siedziec :D nie stac tanczyc hehe polecam i jeszcze raz polecam!

ODSŁUCH

 

 

Marcus Schossow & Thomas Sagstad - Crepuscolo

TO powinniscie znac,, ze wzgledu na to ze 99% ludzi zagladajacych do tego topiku slucha asota a on to chyba walkowal juz tyle razy ze glowa mala. Swietny walek od Schossowa. Mlody gosciu produkuje coraz lepsze rzeczy. Mocny bit, bardzo charakterystyczne Schossowskie sample, wkrecaja nas w zblizajacy sie wielkimi krokami klimat wakacyjny. W tle slyszymy hiszpanska gitarke, pozniej jakas hiszpanke zapewne zaprasajaca nas na sex czy cos w tym stylu :D jakby ktos nie slyszal to niech sie wstydzi i postara sie poprawic bo nie mozna nie posiadac tego numeru w swojej kolekcji. Mistrzowskie polaczenie, goraco polecam.

 

 

Mekk - Resistance / Save Your Soul

Tutaj demon predkosci i energi. Swietny, dosyc dlugo wyczekiwana produkcja od Mekk'a. Mocny bit i odpowiednia predkosc! Nie bez powodu produkcja Resistance byla grana przez najwiekszych (JOC, Halliwell, Downey, Askew). Jesli ktos lubi mroczne i szybkie numery to takze polecam

ODSŁUCH

 

 

Ozgur Can and AGS - Melodic Beat

Swietna produkcja szwedzkiego Ogorka ;) Bardzo melodyjny kawalek. Mily, cieplutki beat oraz melodia wystukiwana przez pianinko tworza swietny kawalek. Klimat bardzo podobny do wiekszosci kawalkow Ozgura. Do wyboru Original oraz Schossow Remix. Ja wole original chociaz i remix jest dobry i godny polecania.

ODSŁUCH / SCHOSSOW REMIX

 

 

Paul Webster Pres. JPW - Engaged Incl Alex Kunnari Remix

Kolejny kawalek z typu demon energi i predkosci. Engaged pedzi od samego poczaku mocnym beatem oraz fajna smiesznie zmiksowana melodia. Troszke elektro, wiekszosc tech trance. Dla lubiacych Tech Trance pozycja obowiazkowa. TUtaj nie ma zamulaja jak w ASOT, tutaj jest tylko jazda "pelna ku*&*#&$ą" :D

ODSŁUCHU BRAK... - mozliwe ze jest na myspace webstera ale nie chce mi sie szukac!

 

 

Co do Albumow to na spora uwage zasluguje imo. plytka DJ Orkidea - Metaverse

 

[Track List]1. Orkidea - Metaverse												 6:412. Andy Moor & Orkidea - Yearzero									  7:243. Orkidea - Free Dreams											   6:074. David West & Orkidea - God's Garden								 7:455. Solarstone & Orkidea - Slowmotion								   6:376. Orkidea - Stretching Time										   8:057. Lowland & Orkidea - Masochrist									  6:388. Way Out West - Killa (Orkidea vs. Dallas Superstars Remix)		  6:499. Orkidea - Requiem												   9:0910.Nightwish - Bye Bye Beautiful (DJ Orkidea Remix)				   12:05

Super tarki, bardzo fajnie pociete vocale, super klimat i kilka znanych juz wczesniej trakow. Mi sie szczezre podoba i napewno bede do niej wracal nie raz. Orkidea to jeden z moich ulubionych producentow.

 

Album numer dwa to Schiller - Sehnsucht 2CD (Ltd.Super Deluxe Edt.)

 

Schiller - Sehnsucht CD1		 01 Schiller - Willkommen		 02 Schiller - Herzschlag		 03 Schiller - Denn wer liebt (Mit Anna Maria Mühe)		 04 Schiller - Sehnsucht (Mit Xavier Naidoo)		 05 Schiller - Wehmut		 06 Schiller - Black (Mit Jette von Roth)		 07 Schiller - Mitternacht		 08 Schiller - Let Me Love You (Mit Kim Sanders)		 09 Schiller - Nacht ( Mit Ben Becker)		 10 Schiller - Fate (Mit Isis Gee)		 11 Schiller - Porque Te Vas (Mit Ana Torroja)		 12 Schiller - In der Weite (Mit Anna Maria Mühe)		 13 Schiller - Sommernacht		 14 Schiller - Everything (Mit Helen Boulding)		 15 Schiller - Lichter		 16 Schiller - Ile Aye (Mit Stephenie Coker)		 17 Schiller - Once Upon A Time			Schiller - Sehnsucht CD2		 01 Schiller - Der Kuss		 02 Schiller - Wunschtraum		 03 Schiller - Tired (Mit Jael)		 04 Schiller - Lichtung		 05 Schiller - Breathe		 06 Schiller - Zenit (Ausschnitt Mit Klaus Schulze)		 07 Schiller - In The Dark (Mit Jette von Roth)		 08 Schiller - Tagtraum		 09 Schiller - Destiny (Mit Despina Vandi)		 10 Schiller - White		 11 Schiller - Lonely (Mit Damae)		 12 Schiller - Sehnsucht (Reprise)		 13 Schiller - Vor der Zeit (Mit Ben Becker)		 14 Schiller - Forever (Mit Kim Sanders)

Musze szczerze powiedziec, ze gdy przymierzalem sie do niego mialem mieszane uczucia. A ze to niemcy, a ze zamula, ze napewno mi sie nie spodoba. Jednak sie okazalo ze wcale tak nie jest!! Naprawde super albumik. Schiller pokazal ze pomimo czasu spedzonego juz w swiecie muzycznym dalej sie liczy i dalej robi to co kocha, nie poddajac sie obecnym trenda. SUper plytka do spokojnego posluchania w domu. Polezakowania z dziewczyna czy tez odpoczecia od codziennego szumy itp. Brawa za ten album.

 

 

 

Mam nadzieje ze komus sie to przyda i moje wypociny nie pojda na marne :P zobaczymy jak sytuacja rozwinie sie w przyszlych tygodniach :D :twisted2:

 

 

Tune OF The Week: Mekk - Resistance (Mekk vs. Activa Remix) :banana:

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez nie bede gorszy. Relacja z tego co ostanio slucham, walkuje, skipuje i sie delektuje.

 

Schiller - Sehnsucht Przesluchalem juz kilka dni temu i moge potwierdzic ze album jest przedni ;) Tylko niemiecki wokal mi dzialal na nerwy, nienawidze tego jezyka.

 

Cressida - 6am Tylko i wylacznie w remixie od K&A, zajeb.sta nuta. Te dzwieki po breakdownie sprawiaja ze mam ciary na plecach.

 

Uplifting Trance Tunes Volume 1 Liczylem na porzadna skladanke, a dostalem kilka fajnych utworow "na krzyz" ;) Jednym slowem kupa.

 

Trance Energy - Kyau & Albert Set taki sobie, zapowiadalo sie dobrze, pozniej zwalili sprawe odgrywajac jakas, kupe ktora nazywa sie "Funkangeda - What The Fuck!" (coz za ironia, nazwa idealnie pasuje), pozniej poprawili sytuacje. Moza przesluchac.

 

Tatw 204 - Mocne OK i nic wiecej, jakos bez polotu.

 

Solarstone - Deep Blue Radioshow 096 Coraz czesciej siegam po ta audycje bo graja bardzo klimatyczna muzyke. Zawsze maja wszystko pieknie "rozlozone i poukladane" na cale 2 godziny, no i ten chillout moment na koniec kazdego seta :rolleyes:

 

Jesli chcecie czegos podobnego do albumu Schilera to polecam album Ulrich Schnauss - A Strangely Isolated Place, przypomina mi tez Sensorica - Quadrivium ktory jest po prostu genialny od pierwszej do ostatniej minuty. Nie wiem czy to odpowiedni watek ale chcialem skorzystac z okazji i zachecic do posluchania dwoch albumow polskiej formacji Sundial (pozniej Sundial Aeon), pierwszy Metabasis i drugi Apotheosis (ten drugi to istne arcydzielo), czesc panow z tej formacji wczesniej tworzylo Aural Planet. Nie jest to "czysty" trance ale raczej polaczenie elektroniki, transu i ambientu. Wydaje mi sie ze ludzie sluchajacy transu maja przynajmniej lekki pociag do elektronicznych brzmien wiec ta muzyczka moze sie spodobac. Mi bardzo sie podoba.

 

ps. @sector dzieki za recki i linki ;) pozniej sie wszystko obada.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac ten tydzien musze powiedziec ze Ferry Corsten dal czadu na Trance Energy , pozamiatal wszystkich K&A , SvD, Marco V moga sie schowac , nie sa to jakies nowe kawalki w jego secie ale naprawde wbil sie w kazda minute wg. mnie. Dalsze podsumowanie jak wroce z jedzonka :)

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac ten tydzien musze powiedziec ze Ferry Corsten dal czadu na Trance Energy , pozamiatal wszystkich K&A , SvD, Marco V moga sie schowac , nie sa to jakies nowe kawalki w jego secie ale naprawde wbil sie w kazda minute wg. mnie. Dalsze podsumowanie jak wroce z jedzonka :)

jesz juz 5h? :D ferry zagral inaczej niz zawsze co w sumie dziwne, ale udalo mu sie to fakt. marco mi sie podobal zwlaszcza poczatek, 2 pierwsze kawalki, sumberge, i full tiltin :D poziej juz tak sobie. kva zagrali jakos dziwnie, jak nie oni, jakis pop, oprocz paru wyjatkow. svd nawet nie sluchalem, nie podchodzi mi nic a nic ostatnio. w sumie po sherrym spodziewalem sie duzo wiecej, ale tez nie zrobil na mnie szalu. szkoda ze nie ma zadnych setow z future stage to byl by kosmos \o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz sie :P

 

A wiec jesli chodzi o nowego asota to bardzo gleboko zapadl mi kawalek pochodzacy z heroeasa a mianowicie jego bootleg. Zawsze podobal mi sie ten motyw i jak wchodzil w serialu to robilo mi sie milo :). I to jest moj Tune of The Week

 

Wendy & Lisa - Heroes Title (Filo & Peri Bootleg) [Tune Of The Week]

 

http://www.wrzuta.pl/audio/lYtNhpVXem/wend...tune_of_the_wee

 

Carson napisal o fanym Remixie U2 wczesniej podlapalem to i wrzucilem sobie to na mp3. Kilka razy sobie to wlaczylem rano jak jechalem na uczelnie, bardzo mile uczucie :) wiec dla was bo nie wiem czy wszyscy to slyszeli ów remix:

http://www.speedyshare.com/694995936.html

 

To moze cos powiem o nowym kawalku Rank1 (pozdr. dla Carsona) nie wiem jak to sie moze nie podobac, takie inne i nie schematyczne. Wprawia mnie w dziwny klimat..., samo zwolnienie mi sie jeszcze bardziej podoba tylko ta gitarka za ciezka troche :

http://prozack.wrzuta.pl/audio/4yX8FlHPxJ/...r_-_and_then......

 

Skonczyl sie miesiac wiec moze powiem ze narazie najbardziej sluchanym przezemnie kawalkiem w lutym, conajmniej kilka razy dziennie byl:

Ferry Corsten - Into the dark

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz sie :P

 

A wiec jesli chodzi o nowego asota to bardzo gleboko zapadl mi kawalek pochodzacy z heroeasa a mianowicie jego bootleg. Zawsze podobal mi sie ten motyw i jak wchodzil w serialu to robilo mi sie milo :). I to jest moj Tune of The Week

 

Wendy & Lisa - Heroes Title (Filo & Peri Bootleg) [Tune Of The Week]

 

http://www.wrzuta.pl/audio/lYtNhpVXem/wend...tune_of_the_wee

 

Carson napisal o fanym Remixie U2 wczesniej podlapalem to i wrzucilem sobie to na mp3. Kilka razy sobie to wlaczylem rano jak jechalem na uczelnie, bardzo mile uczucie :) wiec dla was bo nie wiem czy wszyscy to slyszeli ów remix:

http://www.speedyshare.com/694995936.html

 

To moze cos powiem o nowym kawalku Rank1 (pozdr. dla Carsona) nie wiem jak to sie moze nie podobac, takie inne i nie schematyczne. Wprawia mnie w dziwny klimat..., samo zwolnienie mi sie jeszcze bardziej podoba tylko ta gitarka za ciezka troche :

http://prozack.wrzuta.pl/audio/4yX8FlHPxJ/...r_-_and_then......

 

Skonczyl sie miesiac wiec moze powiem ze narazie najbardziej sluchanym przezemnie kawalkiem w lutym, conajmniej kilka razy dziennie byl:

Ferry Corsten - Into the dark

No remix U2-Beautiful Day od Mat Zo jest zajeb.sty :wub: Hektolitry pozytywnej energii, w sam raz na rozpoczecie dnia :D A co do rank1 - and then to juz mowilem, katastrofa imo. Ta gitara po breakdownie jest koszmarna, totalny hardcore bez ladu i skladu. Trafil do mojej elitarnej grupy transowych utworow ktorych po prostu nienawidze, a mam ich zaledwie dwa, ten od rank1 i megaszmira od K&A ;) A co do walkowanych utworow to moge podac kilka:

-Lemon & Einar K - Hold Me Now (Original Mix)... genialny wokal, no cos pieknego, mimo ze to meski wokal ;) http://www2.zippyshare.com/v/65229333/file.html RIP

-Alex Chilcoot - Maui Sunset http://www.zippyshare.com/v/98242026/file.html RIP

-Tiesto pres. Allure feat. Julie Thompson - Somewhere inside (original mix)

-Rozza ft. Tiff Lacey - No More Rain (Beached Mix) http://www.zippyshare.com/v/84316315/file.html RIP

-Cressida - 6am (Kyau & Albert Remix)

-Orkidea - Free Dreams

 

Pozniej powklejam jakies linki do odsluchu ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenji Sekiguchi - Sevensenses Broadcast 01 (Incl. DJ Matsunaga Guestmix) (March 2008)

 

1st hour: Kenji Sekiguchi

01. Blake Reary - Nowhere Near (Tomohiko Togashi Remix) [Delights music]

02. Kyohei Akagawa - Rovers [CDR]

03. Kyohei Akagawa - Palette [CDR]

04. Hiroyuki ODA - Amethyst (Provisional Mix) [sevensenses Promo]

05. Daisuke Matsushima - Water Flow [Delights music]

06. Hiroyuki ODA - Undulate [sevensenses]

07. June-Voice - Bloom As You (Original Mix) [CDR]

08. Makotrax - Alkaline (Nhato Remix) [Landscape Music]

09. The Originators - Ocean Embrace [sevensenses]

10. Kenji Sekiguchi - Alone In The Groove (Kenji Sekiguchi's Soundscape Mix) [CDR]

 

2nd hour: DJ Matsunaga

01. Shingo NAKAMURA - Electric Oceans [CDR]

02. Kiwamu - Close Spae [CDR]

03. Favor - Spring Haze [sevensenses Promo]

04. Hiroyuki ODA - ID [sevensenses Promo]

05. Tomoya Tachibana - Hide Away [sevensenses]

06. IGODA - Aqualine [sevensenses]

07. Hiroyuki ODA - ID [sevensenses]

08. The Originators - Clearise [sevensenses]

09. The Originators featuring masmin - Elysion (Vocal Mix) [sevensenses]

10. The Originators - ID [sevensenses]

 

http://archiv.to/?Module=Details&HashI...LE47CDFEAB49634

 

Tak brzmi trance w japonskim wydaniu. A brzmi wrecz wysmienicie :wub: POLECAM! piekne melodie...

 

ps. musze sie zakrecic kolo Kyohei Akagawa Soundscape Sessions bo zdaje sie byc w podobnych klimatach.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, spokojny set od Alexa bardzo fajne klimaty :)

http://uploaded.to/?id=00rc1p

01. Tiesto pres. Allure feat. Julie Thompson - Somewhere Inside [Magik Muzik]

02. Marco V - Dudak (Brian Cross Remix) [in Charge Records]

03. DJ Shog - (Feel Me) Through The Radio (Inpetto Remix) [CD-R]

04. Madonna - Ray of light (Koglin & Kayvan Bootleg Mix) [CD-R]

05. Seth Hutton - Don`t Look Behind You (Sami Saari Remix) [CD-R]

06. Mark Pledger vs. Matt Hardwick feat. Melinda Gareh - Fallen Tides (12 Inch Dub) [Anjunabeats]

07. Dave 202 - Louvre [CD-R]

08. Lexwood feat. Ferrin & Low - Chimaera (Original Mix) [Deepblue Records]

09. A+N Project - Just When I Think There´s An Answer (Genix Club Mix) [CD-R]

 

A teraz cos naprawde mocnego !!! Uplift i troche mocniejsze klimaty

http://www.livesets.us/livesets/john_askew...n.html#download

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka dobrych setow ode mnie:

 

W&D Project pres Water World Radio Show vol. 41

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tracklist:

Part 1 (01:00:00)

 

01. Martin Roth & Alex Bartlett - Off The World (Martin Roth's Exclusive Intro Mix)

02. Antena & Carry - Duduk (Moussa Clarke Remix)

03. David West - Hello Piano

04. Allure feat. Julie Thompson - Somewhere Inside (Original Mix)

05. DJ Shog - Feel Me (Through The Radio) (Album Mix)

06. Lange - Songless (Club Mix)

07. Markus Schulz feat. Dauby - Perfect (Agnelli & Nelson Remix)

08. Sanya Starr - Love (W&D Project Dub)

09. Broning - Florenc (Original Mix)

10. One Republic feat. Timbaland - Apologize (W&D Project Trance Mix)

11. Cressida - 6am (Kyau & Albert Remix)

 

 

Part 2 (01:00:12)

 

01. Se.Ra.Phic - After The Last Breath (Epic Version)

02. Valve - Melancholy

03. Van Gelder - Together (North Star Remix)

04. Sebastian Brandt - Mysteria (Original Mix)

05. Jose Amnesia - Follow Me (Giuseppe Ottaviani Remix)

06. Andre Visior - Something For Your Mind (Giuseppe Ottaviani Remix)

07. Eddie Sender - Genesis (Rob Gilterman & Mike Tsukerman Remix)

08. Redstar - Rush (Karl G. Remix)

09. Boom Jinx feat. Key - Eternal Reminiscence (Original Mix)

10. Dave 202 - Louvre (Original Mix)

11. Tragida - Aelizah (Original Mix)

12. Georgia - Ode To '99 (Original Mix)

 

http://waterworld.pdj.ru/mixes/217246.html

http://waterworld.pdj.ru/mixes/217248.html

 

Powiem tak, druga godzina to cud, miod, malina i orzeszki :wub: Drugiej czesci slucham juz dzisiaj 3 raz...

 

Ronski Speed - Promo Set March 2008

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tracklist:

01 Quivver - Surin (Original Mix) [boz Boz]

02 Tiesto pres. Allure - Somewhere Inside (Andy Duguid Remix) [black Hole]

03 Glenn Morrisson - Blue Sky With Linda (Original Mix) [Pilot 6]

04 Cressida - 6 AM (Kyau & Albert Remix) [Euphonic]

05 Mark Pledger & Matt Hardwick ft. Melinda Gareh - Fallen Tides (Mat Zo Remix) [Anjuna Beats]

06 Luke Terry & Kopi Kuwak ft. Tiff Lacey - Fall Into The Moon (Original Mix - Ronski Speed Dub Edit) [Alter Ego Pure]

07 Stoneface & Terminal - Pictures (Club Mix) [Euphonic]

08 Ben Gold feat. Senadee - Say The Words (Aly & Fila Remix) [Flux Deluxe]

09 Carl B. - Chasing Leaves [Armada]

10 Hensha - The Curtain (Original Mix) [Alter Ego]

11 Shadowrider - Blue Horizon (Giuseppe Ottaviani Remix) [Red Force]

12 Ilya Soloviev - Sunwaves (Paul Miller Remix) [Timeline]

 

http://www.shareonall.com/Ronski_Speed_-_P...3-2008_xzcj.mp3

 

Kolejny bardzo dobry set ronskiego, spodobal mi sie na tyle ze sciagnalem tez promo mix z poprzedniego miesiaca. Rowniez bardzo fajny.

 

DJ Jerom - Visions 087

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tracklist:

01. AS88 - Farewell

02. Rozza - Never Never Land (Kiholm Remix)

03. DJ Jerom - Drifting Away

04. Ilya Soloviev - Sunwaves (Paul Miller Remix)

05. Spirit & Dave - Golden Quantum

06. Saint Rush - Burning Red Skies (Original Mix)

07. Fadelon - Inside the Passage (Cristian Fuentes Remix)

08. C-Base - Superstring (Jorn van Deynhoven Remix)

09. Graeme Harrison - Xanthe (Original Mix)

 

http://www.crystalclouds.com/forum/modules...=2033#dldetails

 

trzeba sie zarejestrowac, innego linka nie mam ;)

 

Duza dawka dobrego upliftu, Jerom zawsze tak gra :)

 

A z singli to moge polecic przepiekny kawalek ktory nazywa sie Jan Johnston & DJ Trenix - Let The World Fall Apart (Jorn Van Deynhoven Remix) cudo

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo, dla Was: http://carsonpoland.wrzuta.pl/audio/vmCJZKXvXN/ AvB & DJ Shah ft. Chris Jones - Going Wrong (Armin's Universal Religion Mix) ;) Ta nuta jest przepiekna, zdecydowanie lepsza od 'radio edit' ktora to byla troche za krotka. Ten wokal i gitarki.... :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moja nuta na ten tydzien Airbase - Medusa

http://aerox.wrzuta.pl/audio/qJ1kw2KcmZ/airbase-medusa

 

Nie wiem jak wy ale ja uwazam ze w tym roku poziom asotow bardzo wzrosl , moze jeden czy dwa takie sredniejsze ale ogolnie niezle ;].

 

Jak wiecie, a moze nie wiecie w tamta sobote byl entrance, jak dla mnie Alex M.O.R.P.H. pozamiatal wszystkich i wszystko ;]

http://www.speedyshare.com/174497920.html

 

Link do nowego Asota:

http://astateoftrance.net/asot/Armin%20van...rance%20343.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To macie misie coś ode mnie ;]

 

The Yahel Show with Guest Marcus Schossow (February 2008)

 

Tracklist:

 

1 Hour - Yahel

N/A

 

2 Hour - Marcus Schossow Guestmix

01. Tone Diary - Kiev

02. ID

03. Marcus Schossow - Swedish Beatballs (Original mix)

04. Morgan Page feat Lissie - Longest Road (Deadmau5 Remex)

05. Marcus Schossow - Mr White (Breakfast presents: Campfire Remix)

06. ID

07. Marcus Schossow - Chase My Rabbit (Moonbeam Edit)

08. ID (Schossow)

09. Marcus Schossow & Thomas Sagstad - Crepuscolo

10. Miko - Muzaik (Marcus Schossow Remix)

11. Jonas Steur - Level Up (Marcus Schossow Remix)

 

http://depositfiles.com/files/3788857

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masters Series 01: Mixed By Will Holland, Alex M.O.R.P.H. & Woody Van Eyden

tracklist:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
CD 1:

 

1. Carl B - Just A Thought (Allende Rmx)

2. Talla 2XLC - No Inbetween (Duderstadt Progressive Dub)

3. Above & Beyond pres. Tranquility Base - Oceanic (Super8 & Tab Rmx)

4. Super8 & Tab - Suru (Martin Roth Electrance Rmx)

5. Estiva pres. Sunover - Fame (Original Mix)

6. Alex Chilcott - Maui Sunset (Original Mix)

7. Sindre Eide - Only When I Sleep (Original Mix)

8. Sequentia - Eclipse (Original Mix)

9. Temple One - Aurora (Original Mix)

10. Deepwide - River (Original Mix)

11. Will Holland vs Six Senses - Frantic (Sean Tyas Rmx)

12. Kyo & Gil La - Ultima (Original Mix)

13. Sense of Shiver ft. Boom - Offshore (Joe Garretts Ocean View Rmx)

14. Jan Johnston mts. Jussi Soro - Merge (Sequentia Rmx)

 

CD 2:

 

1. Alex Bartlett - Touch The Sun (Rank 1 Rmx)

2. Carl B - Just A Thought (Original Mix)

3. Nic Chagall - Borderline (Original Mix)

4. Perpetual feat. Fisher - Innocent (Manvel Ter-Pogosyan Rmx)

5. Alex M.O.R.P.H. ft. Katie Marne - Spirit (Original Dub Mix)

6. Lost Witness vs. Sassot - Sin Mas (Original Mix)

7. Amadeus vs. Aly & Fila - A Dream Of Peace (Original Mix)

8. Sebastian Sand - Strange Bends (Kyau & Albert Rmx)

9. Agnelli & Nelson pres. A&N Project - Wear That Dress (Agnelli & NelsonClub Mix)

10. Daniel Kandi - Make Me Believe (Original Rise Mix)

11. Talla 2XLC - No Inbetween (John OCallaghan Rmx)

12. Ground Control - Then & Now (Woody van Eyden Piano Rmx)

13. DT8 - Breathe (Alex M.O.R.P.H. B2B Woody van Eyden Dub)

14. M.O.R.P.H.+ van Eyden pres. Lexwood - I Love Trance (Original Mix)

15. Soliquid - Music Is For Rich People (Mat Zo Rmx)

 

Pierwsza plyta jest kapitalna, zwlaszcza kawalki z numerami 12 i 13, z drugiej plyty tez 12 i 13 :) . Jedyne co bym zmienil na pierwszym krazku to ten brutalny remix jakze pieknego kawalka Oceanic (w koncu moj top1). Wg mnie ten kawalek w oryginale jest perfekcyjny i kazde proby remixowania go nie wychodza mu na dobre. Polecam!

 

aaaa zapomnialbym o M.O.R.P.H.+ van Eyden pres. LEXWOOD - I Love Trance (Original Mix) z tej plyty :wub:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson, cd faktycznie fajna, mi sie podoba mimo, ze nie lubie kompilacji ;)

a ten kawalek nizej tez nawet daje rade ale activa remix lepszy :D

 

btw. Greg Downey on DI.fm (March 2008)

 

01. Martin Roth Feat Alex Bartlett - Off The World (Roths Intro Mix) - Vandit

02. Jon Rundell - What Is It - Vandit Digital

03. J.O.C - Rotterdam (Mandy Reid Remix) - Doorn

04. Agnelli and Nelson - Just When I Think There's An Answer (Genix Remix) - Deep Blue

05. Solarstone - Rain Stars Eternal (Agnelli and Nelson Remix) - Solaris

06. Markus Schulz Feat Dauby - Perfect (Agnelli and Nelson Remix) - Cold Harbour

07. Jose Amnesia - Follow Me (Giuseppe Ottaviani Remix) - CDR

08. Yoav - Beautiful Lie (Giuseppe Ottaviani Remix) - Universal

09. Activa - Disclosure - Vandit

10. Activa - Remember - Vandit

11. Dobenbeck - Please Dont Go (Greg Downey Remix) - Armada

12. Mekk - Save Your Soul (Dark Dub) - Discover Dark

13. Depeche Mode - People Are People (DJ Preach Remix) - CDR

14. DJ Reaky - Midnight Ressurection - CDR

15. Ummet Ozcan - Manipulated - CDR

16. Ernesto vs Bastian - Thrill (John O'Callaghan Remix) - High Contrast

17. J.O.C vs Downey - Grudgematch - CDR

18. Paul Miller - 3urMind - Discover

19. Ben Gold Feat Senadee - Say The Words (Aly and Fila Remix) - Flux Delux

20. Greg Downey - Stadium - Vandit Digital

 

demon \o/

 

co do entrance podobal mi sie hydroid, a zobaczcie jakie bledy walil webster ;D ;D

 

TOTW: Martin Roth and Alex Bartlet - Off The World (Original Mix) / (Gareth Emery Remix)

 

 

polecam tez set emerego nagrany na zywo w turnmills w uk podczas jubileuszowego, 50 wydania jego podcasta, jak dla mnie swietny a nawet przeswietny \o/

 

http://www.galexmusic.com/podcast/garethem...t_050_part2.mp3

 

TL nie mam ale napewno nie pozalujecie, kawalki sa dobrane super!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam tez set emerego nagrany na zywo w turnmills w uk podczas jubileuszowego, 50 wydania jego podcasta, jak dla mnie swietny a nawet przeswietny \o/

 

http://www.galexmusic.com/podcast/garethem...t_050_part2.mp3

 

TL nie mam ale napewno nie pozalujecie, kawalki sa dobrane super!!!!

TL'ka

 

1.Morgan Page Feat. Lissie – The Longest Road (Deadmau5 Remix)

2.Envio – For You (The Blizzard Remix)

3.Orkidea - Metaverse (Gareth Emery Remix)

4.Paul van Dyk feat. Ashley Tomberlin – New York City

5.David West & Orkidea - God's Garden

6.Anton Sonin & Amx ft. Sari - Undone (Rank 1 remix)

7.Gareth Emery - This Is That

8.Bedrock - Heaven Scent (Greg Downey Remix)

9.Ferry Corsten – Into the Dark (Ferry Fix)

10.Way Out West - Killa (Orkidea vs. Dallas Superstars Mix)

11.Gareth Emery - More Than Anything (Gareth Emery's FIVE AM Remix)

12.Albert Vorne – Formentera What (Gareth Emery Remix)

13.Lange - Out Of The Sky (Gareth Emery’s edit)

14.Paul van Dyk feat. Rae Garvey - Let Go (Alex M.O.R.P.H. remix)

15.Andy Tau - Revelations

16.Bissen - Quicksand

17.GTR - Mistral

18. Re:Locate ft. Menno de Jong - Solid State (Gareth Emery Mix)

 

Kozak, kozak i jeszcze raz kozak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TL'ka

 

1.Morgan Page Feat. Lissie – The Longest Road (Deadmau5 Remix)

2.Envio – For You (The Blizzard Remix)

3.Orkidea - Metaverse (Gareth Emery Remix)

4.Paul van Dyk feat. Ashley Tomberlin – New York City

5.David West & Orkidea - God's Garden

6.Anton Sonin & Amx ft. Sari - Undone (Rank 1 remix)

7.Gareth Emery - This Is That

8.Bedrock - Heaven Scent (Greg Downey Remix)

9.Ferry Corsten – Into the Dark (Ferry Fix)

10.Way Out West - Killa (Orkidea vs. Dallas Superstars Mix)

11.Gareth Emery - More Than Anything (Gareth Emery's FIVE AM Remix)

12.Albert Vorne – Formentera What (Gareth Emery Remix)

13.Lange - Out Of The Sky (Gareth Emery’s edit)

14.Paul van Dyk feat. Rae Garvey - Let Go (Alex M.O.R.P.H. remix)

15.Andy Tau - Revelations

16.Bissen - Quicksand

17.GTR - Mistral

18. Re:Locate ft. Menno de Jong - Solid State (Gareth Emery Mix)

 

Kozak, kozak i jeszcze raz kozak xD

No zgadza sie, super secik :rolleyes: Nie bylo kawalka ktorego bym chcial pominac ;) Dobrze ze sie skusilem bo mialem nie sciagac, rzadko slucham Emery'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson, proponuje sie poprawic :D

 

ja glownie dla niego jade na Tunnel Electrocity ;) KAX smigasz?

 

Lange - Out Of The Sky (Gareth Emery’s edit) :banana:

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson, proponuje sie poprawic :D

 

ja glownie dla niego jade na Tunnel Electrocity ;) KAX smigasz?

 

Lange - Out Of The Sky (Gareth Emery’s edit) :banana:

Właśnie miałem napisać, że chętnie bym tego pana na żywo usłyszał ehhh teraz lukam na info o TE i wszystko fajnie tylko ten termin :/

 

Co do powyższego kawałka to mój Tune of the week xD

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...