Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Siemka. Wrzuciłem na ten serwer underground plik o nazwie "wypas 1.mp3" - może ktoś wie co to za kawałek, bo fajnie brzmi nawet?

 

 

 

host: ftp.coloss.superhost.pl

user: underground@coloss.superhost.pl

pass: underground

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu1777: niestety to nie moje klimaty

 

Zapraszam do przesluchania Pulp Victim - The World , dosc wiekowy kawałek godny uwagi.

 

Dj Tiane - Armin van Buuren Tribute(The Vocals)

 

Tracklist

Rising Star - Touch me (Armin van Buuren Remix)

Iio - Rapture (Armin Van Buuren Remix)

Solar Stone - Seven Cities (AVB Vocal Mix)

Solid Sessions - Janeiro (Armin Van Buuren Remix)

Perpetual Dreamer - The Sound of Goodbye (Armin van Buuren Remix)

Oceanlab - Sky Falls Down (Armin van Buuren Remix)

Riva - Time Is The Healer (Armin van Buuren Remix)

Armin van Buuren- Burned with Desire (Rising Star Remix)

Shane - Too Late to Turn (Armin Van Buuren Remix)

Motorcycle - As The Rush Comes (Armin Van Buuren Remix)

Perpetuous Dreamer - Dust Wave (Rising Star Remix)

 

http://users4.ev1.net/~aylindio/Armin%20Tr...e%20Vocals).mp3

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Szkoda, jak ktoś wie to pliss niech pisze ;) A to co zarzuciłes to THX, ściągne sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam jedno zaproszenie na TranceTraffic w dobre rece . Jesli jestes zainteresowany pisz na pw. Zapa przesle wybranej osobie jutro kolo 20:00. W wiadomosci oczekuje abyscie napisali jakie posiadacie lacze (down/upl), jak dlugo sluchacie muzyki elektronicznej i dlaczego wlasnie Tobie mam przekazac owe zaproszenie.. jesli bedzie kilka chetnych bardzo ulatwi mi to wybranie odpowiedniej osoby. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tegorocznego sensation smiac mi sie chce, co to wogle jest ?? przesluchalem dwa bardziej house sety to przy tym sie tanczyc by nie dalo, porazka, sensation z roku na rok robi sie co raz gorsze

 

Mi konto na tt udostepnil sector, wiec mi narazie jest nie potrzbne, chetnie bym wzial ale niestety w akademiku nie mam mozliwosci odpalenia torrenta wiec komus bardziej sie przyda

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Wrzuciłem na ten serwer underground plik o nazwie "wypas 1.mp3" - może ktoś wie co to za kawałek, bo fajnie brzmi nawet?

"bujamy, bujamy, bujamy...." lol :lol2:

 

Oddam jedno zaproszenie na TranceTraffic w dobre rece . Jesli jestes zainteresowany pisz na pw. Zapa przesle wybranej osobie jutro kolo 20:00. W wiadomosci oczekuje abyscie napisali jakie posiadacie lacze (down/upl), jak dlugo sluchacie muzyki elektronicznej i dlaczego wlasnie Tobie mam przekazac owe zaproszenie.. jesli bedzie kilka chetnych bardzo ulatwi mi to wybranie odpowiedniej osoby. Pozdrawiam :)

Zgłosił bym się, ale z moimi transferami odpadam na starcie :/

 

 

zna/ma/słucha ktos fajnego hardcore ?

Kiedyś odpaliłem kanał hardcore na DI ale coś mi do gustu ta muza nie przypadła... EDIT: własnie sobie odpaliłem DI i niektóre kawałki nawet fajne, po przesłuchaniu ASOT'a 256 to, to rzeczywiście jest harcore :D

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@-=KAX=-

Dużo mi nie pomogłeś... ja bym sobie przesłuchał kawałek, ale prosiłbym raczej o jakiś tytuł/wykonawce bo to że tam jest bujamy to ja też słysze jeśli chciałbyś wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma do was pytanko słuchał ktoś kiedyś takiego czegoś jak dj doboy - vocal mix, bo kumpel mnie poprosił abym mu coś takiego sciągnął, a ja nigdy tego nie słuchałem. Jak by ktoś mi mógł dać jakiś link do tego to bym był bardzo wdzięczny...

 

EDIT: Już wiem co to jest własnie na DI leci, nie moje klimaty ale jak ktoś ma linki to poprosze bo 4-pak drogą niechodzi ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej właśnie chwili słucham starych hiciorów :D

Kai Traicid - Yuor Own Reality

Robert Miles - Children

The Age of Love - age of love (watch out for stella mix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0823. Armand Van Helden - [Nympho #01] Nympho (Feat. Virgin Killer)

0824. Armand Van Helden - [Nympho #02] Come Play With Me (Feat. Creme Blush)

0825. Armand Van Helden - [Nympho #03] Into Your Eyes

0826. Armand Van Helden - [Nympho #04] Sugar (Feat. Jessy Moss)

0827. Armand Van Helden - [Nympho #05] Brainwashing (Feat. Virgin Killer)

0828. Armand Van Helden - [Nympho #06] Hear My Name (Feat. Spalding Rockwell) :-P

0829. Armand Van Helden - [Nympho #07] Hot City Nites

0830. Armand Van Helden - [Nympho #08] Jenny (Feat. Spalding Rockwell)

0831. Armand Van Helden - [Nympho #09] When The Lights Go Down

0832. Armand Van Helden - [Nympho #10] Juicy Juicy (Feat. Virgin Killer)

0833. Armand Van Helden - [Nympho #11] MY MY MY :rolleyes:

0834. Armand Van Helden - [Nympho #12] Got Over You (Feat. Virgin Killer)

0835. Armand Van Helden - [Nympho #13] The Tear Drop (Feat. Tim Holtom)

Nie mogłem sie powstrzymać po prsotu ten album kocham :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na FTP :) :D

jestem za :)

 

<<)MARyo(>>: to nie jest ani house,trance czy house. To nie moje klimaty. Brakuje tylko magicznych gwizdków.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, są tylko dwa ale chyba kumplowi wystarczy...

 

lechu1777 jak chcesz to też sobie zassaj coś z tej stronki, powinno Ci się spodobać...

 

P.S No panowie też mówie, że przydał by się jakiś upload bo dawno nic nowego na serwerze insektcc'a nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem o poszukiwanej płycie, która miała motywy z szumem morza i krakaniem, dziś już wiem kto jest wykonawca jednego z kawałków bądz całosci, ale w dalszym ciągu nie mam tej płyty której szukam.

Jednak jestem bliżej sukcesu niż byłem.

nalin and kane - beachball.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No thx kamilo23 :D Wkurza mnie tylko moje 11KB/11KB ;) CS 60% updata ale wyłączyłem, ściągne to z rapida ;) ~90MB powinno do 21 się ściągnąć bo potem wychodze na mecz do kumpla :P Ja wrzuciłęm na FTP kawałek "wypas1.mp3" ale nikt nie pisze co to jest, a fajnie się zapowiada :( Musi ktoś to znać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem o poszukiwanej płycie, która miała motywy z szumem morza i krakaniem, dziś już wiem kto jest wykonawca jednego z kawałków bądz całosci, ale w dalszym ciągu nie mam tej płyty której szukam.

Jednak jestem bliżej sukcesu niż byłem.

nalin and kane - beachball.

Pozdrawiam

Pamiętam, w życiu bym nie pomyślał o tym utworze, a to jeden z moich klasyków...pewnie dlatego, że napisałeś o krakaniu (zbiło mnie to z tropu, bo założyłem, że chodzi o wrony ;)). To są mewy, a nie wrony. Beachball (piłka plażowa), nie wiem czy słyszałeś wersję z vocal'em, ale tam taka pani miły głosem mówi : "Yeah let's go to the beach" i później jest jeszcze "people get ready...ready 2 fly itd.", po tym byłoby łatwiej znaleźć.

 

Wracając do głównego tematu nie będę wiedział co to za płyta, ale w okresie w którym wyszedł ten utwór na vinyl, a później na CDM była masa kompilacji na których się znalazł, wszyscy go grali !!

 

Napewno nie była to płyta Nalin & Kane'a z racji tego, że oni nigdy nie wydali takowej. Jedynie Vinyl i CDM, trochę też remixowali np. Energy 52 - Cafe Del albo Van Bellen - Let Me Take You (On A Journey)

 

A wydali takie vinyle jak :

* Backfire

* The K-People

* Vol. III

* Talkin' About

* Krazy People

* Live At The Crystal Palace (To nie jest set, chociaż nazwa mogła by na to wskazywać :D )

* Open Your Eyes

* Beachball 2003

* Cruising

* Superfly Summer Sampler Volume 1

* Open Your Eyes (The Child You Are)

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno że "wszystko bym oddał" za tą płyte bądz vinyla. Pamiętam że to co ja miałem było orginalna płytą CD-audio i dokładnie miałem tam miedzyinnymi mówiącą panią "Yeah let's go to the beach".

Trafiłem dziś przypadkiem na ten kawałek: nalin and kane - beachball, zupełnie przypadkiem. Jeżeli ktoś jeszcze ma ochote przypomnieć sobie dawne klasyki to polecam VA-The Best of Dream Dance-2CD-2006.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuje takiej piosenki, znam teledysk:

1. tytul lub wykonawca raczej zawiera znak nie polski ( francuski albo włoski itp. )

2. w teledysku na przemian pokazuja chłopa i babe pływających pod piekną niebieska wodą na karaibach !

 

musicie to znac :) wiec podajcie tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VA-The Best of Dream Dance-2CD-2006 skad to masz ? :)

 

co do beachball slyszalem z wokalem i bez , nawet mialem teledysk tego , ostatio slyszalem mix tego z nowym woklaem i tesktem crusing czy cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...