Skocz do zawartości
opentany

G-force2 Ti ????hmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Ta ultra to chyba do nazwy modelu producenta, ogólnie obie karty to chyba Titanium, więc obie bedą tak samo działać.

Brałbym jednak Prolinka bo koleś pisze że czas dostępu 4ns więc można by troche pokręcić, chociaż nie spotkałem sie nigdy z takimi pamięciami w tych kartach.

W GF2 Ultra to tak bo tam było 460MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creativa jest lepsza...

A ten prolink ma dziwne oznaczenie bo chba nie było czegoś tkiego jak gf2ti ultra albo ti alebo ultra [ti miało niższe taktowanie ale było wykonywane w technologi 0,15 a ultry w 0,18]

 

ogólnie karty bardzo podobne szkodz że koleś nie napisaał jakie ten Creativa ma memki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam mx440 128 bitów, jest szybsza od gf2 i lepiej siękręci, koledze kupiłem wczoraj mx440 prolink z pamięciami 520 MHz :!: więc na jakieś 600 pójdą, kolega ma teraz gf2ti prolinka i karta grzeje się sporo, kręci się prawie w cale i wydajność ma na 200/450 ok 5400 3dm'01se na bartonie 2500+ z abitem nf7 i geilami 433 2-2-2-6, więc cienizna. na mx będzie 7500-8000 bez kręcenia.

 

acha, 160zł wylicytowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no spoko a co myslicie o G-force3 Ti 200 :?: czy to jest wogule lepsze od radka9000 i od gf4 mx440 bo jakims cudem chyba uzdolam na takiego gf tylko nie wiem co i jak znacie moze jakies linki testy tych kart????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ti3 jest lepsze od 440 i r9000.

zbieraj na 3ti

co do tematu to prolink jest lepszy-mialem obie ale w wersji 32mb,tzn tego prolinka mam nadal :)

 

z kartami creative jest problem imho czesto mozna bylo znalezc opis do karty creative ze jest wybrakowana ale sprawna (czy ajkos tak) np w komputroniku tak bylo.

w tym moim creative gf 2 ti ktorego mialem np. zeby karta dzialala poprawnie to fsb musialem ustawic na (X*33+10) tak aby agp dostalo kopa.(okolo 2 tygodni szukalem tej usterki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cackaj się....

Jak już masz kupić to bierz coś pożądnego!

A najlepszy wybór w tym wypadku to GAINWARD!

W GF3 ta firma ma najlepsze wyniki O/C.

Bez problemu pójdziesz na poziom Ti500...

 

Np.

128MB:

GAINWARD GEFORCE 3 TI200 128 MB GE lub

64MB:

Gainward GF3 Titanium450 / TV-Out / 64mb

GAINWARD GeForce3 Ti200 PP Ti450 GS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...