Skocz do zawartości
MaKaR

3 pytania odnośnie opery :P

Rekomendowane odpowiedzi

własnie przezucam sie na opere bo ie doprowadza mnie do szału i mam 2 proste pytanka

1. czy da tak ustawic żeby po przciągnieciu linka na bok otwierała sie nowa strona ( tak jak w myie 2 )

2. czy da sie tak ustawić żeby podwójne kliknięcie na karte zamykało strone ( wiem sa gesty ale sie przezywczaiłem do myie 2 :D )

3. jak ustawic żeby nowo otowrty link na nowej karcie nie wyskakwiwał mi na przód tzn. żeby wyswitelana była dalej strona z której otwarłem linke a ta otwarta wczytywała się w tle ( także z myie :D:D:D:D )

 

ps. całkiem przyjemna ta opera i nie wgrywają sie na nią te rózne ie-owskie świnstwa :P

ps2. starsznie przzwyczaiłem sie do tego myie 2 i cięzko mi sie przestawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

ja juz to przerabialem, ale znow wrocilem do myie2 :(

 

1. hmm tutaj nie jestem pewien, ale chyba sie nie da, moze jakis plugin by sie znalazl kto wie ;)

 

2. musisz trzymac shfit i raz klikasz, albo trzecim przyciskiem myszy

 

3. musisz trzymac ctrl+shift i klikac linki, albo raz kliknac tyle ze trzcim przyciskiem myszy

 

opera jest w porzo, ale tak jak mowisz...tez sie za bardzo do myie przyzwyczailem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my ie jest generalnie całkiem ok gdyby nie te rózne swiństwa :P

 

a co do tych 3 przycisków myszy to musiałbym sobie najpierw taki domontowac :D ( musze sobie kupic jakąs porządną mysz wkońcu od iedy sie zrypał mediatek to jade na chyba 20 letnim hpku najprostszym :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MyIE może też pracować na silniku Gecko (tak jak Mozilla).

Pkt. 1,2,3 - raczej nie Opera, wg mnie nie ma aż takiej możliwości konfiguracji (chyba że się mylę :wink: ) - polecam Mozillę Firefox.

Firefox'a za pomocą różnych rozszerzeń, można naprawdę dopasować do swoich potrzeb.

Pkt. 1 - przeciągnięci linka (również tekstowego) do paska adresów otwiera stronę, ale może da się zrobić tak jak ty piszesz, pkt.2 i 3 - Tabbrowser Extensions.

A co do gestów myszy to spróbuj. Kiedyś myślałem, że to zbędny bajer, a teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spórbowałem firefoxa nasciągłem sobie troche tych całych dodatków i jestem bardzo zadowolony nadal jednak nie umiem ustawic tak żeby link otwarty w nowym panelu wczytywał sie w tle a nie wyskakiwał na przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pisałem wyżej.

 

2. Zamykanie panelu dwukrotnym kliknięciem zrobisz tak: wchodzisz w opcje Tabbrowser Exstensions a potem --> Tabs --> Special actions in tabs --> Double Click - close tab.

 

3. Również opcje TBE --> Focus --> Load new tab in background when it is opened by - i zaznaczasz kiedy panele mają otwierać się w tle.

dobra spórbowałem firefoxa nasciągłem sobie troche tych całych dodatków i jestem bardzo zadowolony

IMHO Nie mogło być innaczej. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pisałem wyżej.

 

2. Zamykanie panelu dwukrotnym kliknięciem zrobisz tak: wchodzisz w opcje Tabbrowser Exstensions a potem  --> Tabs --> Special actions in tabs --> Double Click - close tab.

 

3. Również opcje TBE --> Focus --> Load new tab in background when it is opened by - i zaznaczasz kiedy panele mają otwierać się w tle.

dobra spórbowałem firefoxa nasciągłem sobie troche tych całych dodatków i jestem bardzo zadowolony

IMHO Nie mogło być innaczej. :mrgreen:

dzieki wielkie paulo z tymi 2 pierwszymi sam sobie poradziłem wcześniej nie mogłem tylko tego osttaniego wielkie dzięki :D:) firefox roxXx

 

ps.sorry ale chyba wysłałem ci duzo wiadoosci na priv o tej samej tresci ?? ( wszytko wina tego że ta wiadomośc cały czas była w katalogu do wysłania i myśałem że nie poszło :P sorry

 

 

ps.2 co do punktu pierwszego da sie to zrobić zupełnie tak jak jest w myie 2 że przeciagam gdziekolwiek i sie otwiera dzieki dodatkowi "Super dragandgo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps.2 co do punktu pierwszego da sie to zrobić zupełnie tak jak jest w myie 2 że przeciagam gdziekolwiek i sie otwiera dzieki dodatkowi "Super dragandgo"

Mówiłem, że pewnie da się to zrobić. :D

 

Na priv przyszła 1 wiadomość. Moje wiadomości też lądują w folderze do wysłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja w takim razie dorzuce 4 pytanie odnosnie opery.

 

jak zrobic zeby przechowywac ja np pendrivie na usb zeby jak otworze ja na innym kompie zeby miec swoej ulubione i poczte, w pracy niemam swego kompa wiec z tym flashem na usb wpinam sie gdzie moge:))

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...