Skocz do zawartości
zari

fajne rpg pod p133??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za kilka dni spadam do królowej na wyspę pracować i biorę ze sobą laptop'a z pentiumem 133 ( bez MMX ) i się zasanawiam jakiego RPG'a wziąć ( koniecznie spolszczonego ) by sobie pogierzyć na tak lipnym sprzęcie w wolnych chwilach.

Możecie coś zaproponować? najlepiej by bylo to coś bardziej FPP albo TPP niż " z lotu ptaka ".

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo , ja wiem ze nie jest.

aaa , fakt. przypomnialo mnie sie :

wiekszosc gierek z CDA wiec np ostatnio warlods:battlecry , herosow 1 dali kiedys ;) [to tez nie stricte cRPG ale elementy sa] noo i warcraft2 tez powinien pojsc [jw.]

hehe , heretic 2 tez moze pojdzie :> (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo , ja wiem ze nie jest. 

aaa , fakt. przypomnialo mnie sie : 

wiekszosc gierek z CDA wiec np ostatnio warlods:battlecry , herosow 1 dali kiedys ;) [to tez nie stricte cRPG ale elementy sa] noo i warcraft2 tez powinien pojsc [jw.]

hehe , heretic 2 tez moze pojdzie :> (?)

wybacz, ale co ma warcraft i heretic wspólnego z rpg? co do herosów to nie wypowiadam sie bo nie grałem...

 

moje typy:

Fallout 1 i 2

Baldurs gate 1 i 2

Planetscape Torment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raily tycon

Rzeczywiście SUPER rpg 8O 8O 8O

 

A co do rpg to wg mnie najlepsze zdeydowanie na starych komputerach (jeszcze 486) było Betrayal at krondor - tyle że nie było tłumaczone na polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...