Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo lubie hoobastank i prócz tego wszystkie zespoły które grają ten gatunek muzyki:

 

- Nickelback

- 3 Doors Down

- Evanescence

- Seether

- Green Day

1616051[/snapback]

Seether'a czasem sam słucham, fajowe riffy są :) (np. w gasoline, i w dodatku proste do zagrania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pc juice - Nowa płyta Soulfly'a jest po prostu [ciach]ista. Nic dodać, nic ująć. Ale i tak najlepiej słuchać od pierwszej IMO. :)

1618248[/snapback]

 

Zgadzam sie w 100% , przesłuchaj sobie nowej płyty Fear Factory , nie no zarąbista płyta :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm widze ze mały zastój jest ;] pisze kolejnego posta zeby rozruszać trochę temat :)

 

A więc, ostatnio słucham nowej płytki Children of Bodom (Are you Dead yet?) i uwazam ze ponownie, wydali świetną płytę :) znów troche zmienili styl, pojawiło sie wiecej elementów trashowych, ten kto lubi taki typ muzy, pozycja obowiązkowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos poleci mi jakies kawalki Venoma:> Od czego zaczac?

1642124[/snapback]

"Black Metal" "In League With Satan" to są dwa kawałki które ja męcze ciągle :) (aha, jak już posłuchasz orginalnej wersji In League With Satan, ściągnij cover zespołu "KIRSIUN" tej piosenki, i opisz swoje wrażenia ;> "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na Blitzkrieg 3? (trasa koncertowa Vadera) W Toruniu będą jutro, oczywiścię idę na koncert :) Jezeli ktos był w innym mieście, niech opisze wrażenia :)

Chcialem isc w Warszawie i w koncu nie poszedlem :mur: Wlasciwie to nawet nie wiem dlaczego :mur:

 

EDIT:

Slucham sobie wlasnie T.E.L.I. (thx psychodeliczny) i poki co wrazenia sa bardzo pozytywne :)

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Black Metal" "In League With Satan" to są dwa kawałki które ja męcze ciągle :) (aha, jak już posłuchasz orginalnej wersji In League With Satan, ściągnij cover zespołu "KIRSIUN" tej piosenki, i opisz swoje wrażenia ;> "

1642410[/snapback]

chyba KRISIUN :mrgreen: [no dobra, pewnie literowka ;E]

 

albo six feet under, tez ma ten sam cover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy Totem zdecydowanie daje rade

 

Thrashowo deathowe granie, duet damsko meski na wokalu

warto zwrocic uwage przedewszystkim gdyz jest to Polska kapela.

 

pozatym ostatnio z Polski:

 

Antigama - Discomfort [dla fanow grind/noise - szybko, konkretnie i bardzo agresywnie]

i Lux Occulta - Mother and the Enemy [industrial black metal + wstawki jazz i trip hop - dla koneserow]

Edytowane przez gaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba KRISIUN :mrgreen: [no dobra, pewnie literowka ;E]

 

albo six feet under, tez ma ten sam cover

1643832[/snapback]

tak, literówka ;] a covera six feet under jeszcze nie słuchałem ;>

 

Ostatnio męcze Arkone, mimo że zespół ma perke komputerową, wymiatają, szczególnie płyta "Konstelacja Lodu" naprawde swietny Black Metal, genialne gitary i dobry grovl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na Blitzkrieg 3? (trasa koncertowa Vadera) W Toruniu będą jutro, oczywiścię idę na koncert :) Jezeli ktos był w innym mieście, niech opisze wrażenia :)

1642949[/snapback]

 

Nie pożałujesz... :twisted:

Rotting Christ i Vader poprostu zmiażdżyli w MegaClubie, szkoda tylko, że tak krótko [; ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...