Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zaproponuje nowa plyte Virgin Snatch

Ktos kiedys wspominal o amerykanskim death metalu [; mowiac o tej kapelce. Nie wiem czemu amerykanski skoro nasz rodowity i nie taki death znowu :P Nowa plyta jest ciezsza niz dwie poprzednie. Ta naprawde mi sie spodobala. MOzna ja zamowic na stronie zespolu za cale 30zl :D

 

 

Jedna z fajniejszych piosenek na plycie.

Mysle ze wiekszosci wpadnie w ucho :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje nowa plyte Virgin Snatch

Ktos kiedys wspominal o amerykanskim death metalu [; mowiac o tej kapelce. Nie wiem czemu amerykanski skoro nasz rodowity i nie taki death znowu :P Nowa plyta jest ciezsza niz dwie poprzednie. Ta naprawde mi sie spodobala. MOzna ja zamowic na stronie zespolu za cale 30zl :D

Zgadza sie,czołówka polskiego grania na dzień dzisiejszy. Widziałem ich 2 razy na żywo i trzeba przyznać że jest niezła rozpierducha na żywo, polecam sie wybrac na koncert i napierać na przód. :D

 

A tu nowy kawałek Soulfly, wersja demo w całości napisana przez Maxa. Podoba mnie sie to :gitarzysta2:

http://rs126.rapidshare.com/files/29048518..._SLAUGHTER_.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wypowiem na temat nowego albumu Linkin Park - Minutes To Midnight...

Zawiodłem się jak diabli... Ta płyta nie ma nic wspólnego z dawnym LP. 12 kawałków, z czego imo tylko 3 są na prawdę dobre. Najmocniejsza pozycja 8. "No More Sorrow"; następnie zajeb*sty singiel promujący "What I've Done" i trzeci "Valentine's Day". Reszta to MEGA ELO nie wiem co... Serio brak mi słów. Tyle czekania na nowy album a tu taki zonk. "Minutes To Our End" powinien się zwać ten krążek chyba. Jak reszta kawałków to nu-metal to ja jestem Św. Mikołaj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie,czołówka polskiego grania na dzień dzisiejszy. Widziałem ich 2 razy na żywo i trzeba przyznać że jest niezła rozpierducha na żywo, polecam sie wybrac na koncert i napierać na przód. :D

 

A tu nowy kawałek Soulfly, wersja demo w całości napisana przez Maxa. Podoba mnie sie to :gitarzysta2:

http://rs126.rapidshare.com/files/29048518..._SLAUGHTER_.mp3

 

Widzialem ich jakis czas temu jak w kapeli gral jeszcze Titus.

Glos wokalisty zapadl mi w ucho no i po jakims czasie mi sie przypomnialo [;

Kolo fajnie zmienia glos, no i podoba mi sie wspolpraca nowego basisty z perkusista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muzyka.onet.pl/10175,1545375,newsy.html

 

"Kirk Hammett zapewnił że album, nad którym jego zespół pracuje obecnie w studiu, będzie najlepszą płytą Metalliki od 15 lat."

 

Przynajmniej poczucia humoru im nie brakuje :D

Ktos wierzy w to, ze tym razem bedzie cos porzadnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

też mam takie zdanie płyta, ogólnie kiczowata, tylko samo st anger mi jakoś podlazło, ale gdzie tam temu do takiego sad but true, don't tread on me i podobnych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://muzyka.onet.pl/10175,1545375,newsy.html

"Kirk Hammett zapewnił że album, nad którym jego zespół pracuje obecnie w studiu, będzie najlepszą płytą Metalliki od 15 lat."

Ciekawe czy Kirk po tych 15 latach jest w stanie napisac coś sensownego ... w co wątpie. Znowu zasłonią się duchem grupy który nie pozwala eksponowac instrumentalnych talentów - czyli solówek brak na wszystko :D I niech Ulrich zmieni gary bo jego zestaw stołowy z St.Anger jest najgorzej brzmiaca perka jaka w zyciu slyszalem.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem.

Czego sie spodziewac, debile u wladzy.

Pierw skazuja ludzi za tlumaczenia, potem z teletubisi robia pedalow, a teraz scigaja muzykow.

Ciekawe czy to przejdzie. Chyba czas wypierniczac z tego kraju, bo to co sie tu robi poprostu wola opomste do nieba i krwawa rewolucje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bo za granicą nie robi sie takich akcji :lol: . To, ze Polska jest dziwnym krajem nie znaczy, ze mozecie "z rozpedu" przypisywac nam glupote innych :P (a zapewniam, ze to nie jest polski pomysl - katolickie organizacje nękają metalowe zespoly od początku istnienia metalu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany, jak ktoś jeszcze nie słuchał, nie widział to zachęcę tym teledyskiem :)

 

 

Jeśli ktoś by się nie zorientował to jest to zespół z Polski :) Chłopaki miażdżą!!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

skoro tekno ma swój temat i hh ma swój temat to czemu czarna brać , nie ma tematu? 8)

 

czego najbardziej lubicie słuchać?

ja jestem zagorzałym fajnem iron maiden, korna i S.O.A.D'u.

nigtwish również fajnie gra [ niektórzy są do niego uprzedzeni , i mają mniemanie że to komercha , co raczej nie jest prawdą].

w sumie można by długo wymianiać.

lubiłem offspringa ale ich ostatnia płyta mnie bardzo zawiodła :cry:

 

 

a czego wy lubicie posłuchać? 8)

 

 

up the irons :twisted:

 

Jeżeli chodzi o muzykę przez duże M. To dla mnie istnieje tylko jedna kapela.

 

Led Zeppelin - po prostu ... Energia, Czad, Bóg, Szatan i cokolwiek sobie sami chcecie ;)

 

Jak powiedział kiedyś Robert Plant - "To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy jedynie, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był." - cóż za skromność ;)

 

Od czasu do czasu lubię sobie posłuchac również Iron Maiden = utworki w stylu "Stranger In A Strange Land" - "Still Life" - "To Tame A Land" (z tego co wiem to chyba z lekkim nawiązaniem do -Diuny- Franka Herberta) czy też "Caught Somewhere In Time".

 

Podobają mi się również : Clannad (napisali między innymi baaardzo klimatyczną muzę do serialu Robin z Sherwood - wyświetlany w latach 90-tych w TVP), Black Sabbath, Deep Purple, Ted Nugent, Jan Hammer, Tool, Gn'R, Marek Grechuta ..... i wiele wiele innych :) + muza z serialu Miami Vice (powala klimatem)

 

Ogólnie lubię raczej starsze kapele, jest w tej muzie po prostu dusza, uważam że w dzisiejszych zespołach naszych czasów niestety nie ma takich "klimatów" (przynajmniej w większości kapel)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchajcie sobie kapeli mojego kumpla brata http://www.myspace.com/14against5 graja dosyc podobnie do Green day'a a nóż wam sie spodoba ;p

a jesli chodzi o mnie to z muzyki o ktorej tu mowa glownie preferuje SOAD, Muse, RHCP, Arctic Monkeys tez calkiem calkiem graja :)

oblukajcie jeszcze ich filmiki z jutuba KLIK!

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...