Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki panowie - 9 kawałków uzupełniło moja liste (z tego 5 Ironów) :)

A właśnie miałem tu pisać ;]

 

Wybrane kawałki wykonawców takich jak Fear Factory, Nine Inch Nails, Esquarial, Blink 182 / Offspring, CKOD. Reszte wyżej Ci podali :)

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede sluchac calej dyskografii tych kapel by trafic fajny kawalek... jak mozesz to podaj kilka tytulow ktore klimatem podchodza pod to co bylo na poprzedniej stronie a napewno cos dobiore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede sluchac calej dyskografii tych kapel by trafic fajny kawalek... jak mozesz to podaj kilka tytulow ktore klimatem podchodza pod to co bylo na poprzedniej stronie a napewno cos dobiore :)

Nie trzeba przesłuchiwać całych dyskografii, można np. wejść na last.fm i sprawdzić najczęściej odsłuchiwane utwory.

 

FF - Archetype, Back the f*ck up, Linchpin;

NIN - Terrible Lie, The hand that feeds, Gave up, Wish;

Blink 182 - Dammit, Rock Show;

Offspring - Americana, The Kids Arent Allright, Trust in you, Hammerhead, Rise and fall;

CKOD - Generacja nic, przesłuchaj płytę Afterparty.

 

Megadeth - Symphony of destruction;

Disturbed - Land of confusion;

Coma - Transfuzja, Ostrosc na nieskonczonosc;

Judas Priest - Mental meltdown;

Nightwish - Bye bye bjutiful;

coś Rammsteina...

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy jako wiernego fana Limp Bizkit ich powrót i to z Wesem Borlandem :) Najprawdopobniej przyjada do Polski (Byle znów nie odwołano koncertu). Ale póki co szykuje się na koncert 9 czerwca Slipknota :) Jak by jednak LB nie zagrał w Polsce 17 czerwca za 45 Euro koncert w Berlinie bo na Rock Am Ring nie ma co iśc ze względu na cene :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, wiadomość o Bizkitach bardzo mnie ucieszyła :banana: , oby przyjechali do Polski i zagrali bez przeszkód, a bilecik na Slipa na czerwiec już idzie pocztą. Stay (SIC) :twisted2:

BTW: po nowym roku zrobiłem sobie listę zespołów które chciałbym kiedykolwiek zobaczyć na żywo: Metallica, Disturbed, Limp Bizkit, Linkin Park, Korn, Slipknot, Soulfly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to mówię, że nasz rodzimy Behemoth, nie dość że podpisał nowe kontrakty z największymi wytwórniami na świecie (Nuclear Blast i Metal Blade), to jeszcze robi w tym roku wspólną trasę festiwalową ze Slayerem i M. Manson + osobną trasę ze Slayerem jako bezpośredni support. Polski zespół jako bezpośredni support czołowego zespołu amerykańskiego w trasie po USA? Świat się wali ;)

 

Ps.

Dla niewtajemniczonych (są tacy?):

 

Przykładowy klip:

http://www.youtube.com/watch?v=Oey85FGHOHc

 

Video z ostatniego koncertu w Norwegii (jako support Dimmu):

 

Video z nagrań do nowego albumu:

 

EDIT:

Jak cały świat gra polskie piosenki ;) :

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadkowej kolejności:

Tool; Hendrix; Metallica; ale i COMA (oprócz spadam!!!!) Jest jeszcze tego sporo.

Co do grania gitarowego Craig Di Andrea i Andy McKee! kolesie cuda robią. POlecam zerknąć na Youtube. dosc spokojna muzyczka.

 

Rażeni Piorunem ;) kapelka z Czewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z supportów na czerwcowym koncercie Slipknota będzie Trivium.

 

Dla mnie bomba!

:twisted2: :gitarzysta2:

 

 

Edit:

6 sierpień 2009 Stadion Śląski - U2

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris Cornell, Limp Bizkit, Faith No More w Szczecinie?

 

http://muzyka.onet.pl/10174,1933915,newsy.html

 

Nosz kurde, napaliłem się na Limpów, ale jak zobaczyłem datę to mi witki opadły, w ten sam weekend na Mazurach są rozgrywane Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata, no i weź tu człowieku wybieraj między dwoma imprezami. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Chris Cornell się zeszmacił robiąc płytę z timbaszmelcem, zaś Kaiser Chiefs jest ok, choć wolę ich poprzednie płyty.

 

Dziś Eagles Of Death Metal w W-wie (sideproject lidera Queens Of The Stone Age). Niestety nie mogłem akurat dzisiaj tam być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio brat słucha dziwnej muzy i przez przypadek podłapałem motyw z jednego kawałka. Czy to nie jest przypadkiem behemoth? Jeżeli ktoś pozna to proszę o tytuł.

http://www.youtube.com/watch?v=O3FJASba-FU zaczyna się w 37 sek.

Nie. To nawet nie jest podobne do Behemotha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znajomy podrzucil mi linka do kapeli Eluveitie:

i bardzo przypadla mi ona do gustu :)

Wie ktos, czy da sie ich plyty kupic w PL inaczej, niz sciagajac za ciezka kase z Amazonu?

Niestety MP3 Store Nuclear Blast mnie tylko rozsmieszyl, bo wolaja 10 Euro za album kodowany MP3 192kbit/s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na koncercie Comy i przed zagraniem "bisów" powiedział Rogucki coś w stylu "po krótkiej naradzie o tym co sądzimy o sobie nawzajem rozwiązujemy zespół, lecz zagramy Wam jeszcze kilka, czy kilkanaście piosenek". Ogólnie koncert był bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich życzliwych. Oto kapela mojego kolegi stara się dostać i pokazać na większej imprezie, wybić z tłumu. Zachęcam do przesłuchania kawałków i oddania głosu na ich uczestnictwo. Możecie przyczynić się do ich znacznego rozwoju. (Głos można oddawać codziennie ;) )

 

http://www.lodzstock.pl/index.php?option=c...and&uid=297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie "przecinek" nigdy nie trafiał jakoś, no może "czas globalnej niepogody".

 

 

Ostatnio White Lies znowu słucham... i Alter Bridge :rolleyes:

 

Poproszę 3 typu utworów z szybką gitarą i równie dynamicznym głosem z perki. ( Śmieć i Metal )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby mi ktos podac nazwy jakis zespolow, ktore graja podobnie do np. Celldweller, Avenged Sevenfold(ostatnie plyty), czy tez do Disturbed, Static-X itp? Chodzi mi raczej o takie, w ktorych nie ma wycia na caly regulator.

Ogolnie malo znam takich, wiec moze ktos ma jakas liste, ktora warto posluchac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...