Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu cisza ;/

 

Nikt nie pisze o nowej plycie Obituary czy Lamb of God

Ta druga nie wiem czemu ale zajebiaszczo mi "smierdzi" stara Pantera

 

Do tego szykuje sie w Warszawie koncert Vadera :D

Bilety po cale 40zl ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra albumiki przesluchane kilka razy.

 

Lamb of God - Wrath - nie wiem czemu ale dalej smierdzi mi Pantera. Za malo growlingu i zagran w ich starym stylu, Mimo to album milutki.

 

Obituary - Darkest Day - kawal sieczki. Napewno znajdzie wielu entuzjastow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nowa płyta Dream Theater - Black Clouds & Silver Linings. Poezja, majstersztyk.

Kurczę, jakoś nie mam ciągu na bramkę, żeby przesłuchać :/

Zakupiłem płytkę tydzień temu i do tej pory leży w aucie nie odpakowana. Ale jeżeli będzie choć w połowie tak dobra jak Systematic Chaos to IMO warta każdej złotówki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tak cicho o Open'er Festiwal... ja pojechałem tylko na Faith no More i śmiało mogę napisać, że było w dechę. Zresztą na Patton'ie się jeszcze nie zawiodłem.

:gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... w zasadzie racja. Jak dla mnie to ten open'er to Faith no More i tyle. Wpadliśmy na 30 minut przed ich występem i 15 minut po koncercie już nas nie było. Ogólnie mieli świetne nagłośnienie a my dostaliśmy się dość blisko i czułem bass "całym sobą" :D ... bisowali trzy razy. Po tej reaktywacji czekam na jakiś nowy materiał.

 

Pozdrawiam.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku zacząłem sobie słuchać Obituary (z 18 lat temu ostatni raz słyszałem). Grają dobrze i ten charakterystyczny wokal - wszystko jedno o czym śpiewa- ja słyszę "YYyyyyyaaaaayyyyyyyy!!! :D

 

PS-czy szykuje jakiś zacny koncert, za który warto przejechać kraj?

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie byl

Biohazard - powiem tak, to nie koncert. To zjawisko!!

To co wyczyniali z publika to jakas masakra. Dawno sie tak nie wyszalalem...

Respect dla dziadkow, bo dalej maja w sobie tyle energi ze to glowa mala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rewelacyjnym come backu LIMP BIZKIT czekam na ich nowy album. Widzę, że Fred Durst znów w formie i ponownie zakłada czapkę z daszkiem od New Ery. No jestem ciekaw, jak Durst i Borland jednym chórem mówią to ma być zajebista dawka rapu i metalu :)

 

 

PS: Zawsze miałem dylemat gdzie ustawić Limp Bizkit czy w hip-hopie czy w rocku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empikach jest już nowa płyta Behemotha, wg brytyjskiego Metal Hummer album miesiąca:

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...mageID=50250754

Koniecznie trzbeba to sprawdzić. Zajawki na youtube prosiły się aż żeby album nabyć. Zrobię to chociażby dla dody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ten teledysk:

 

 

Warto zauważyć, że przy blisko pięciuset ocenach średnia dalej wynosi pełne 5/5;]

 

A tutaj w wersji nieocenzurowanej (polecam):

 

http://www.metalblade.com/behemoth/

 

mirror:

http://www.metalinjection.net/tv/view/3461...void-full-video

 

I skan z Metal Hummera:

http://www.behemoth.pl/img/news/metal_hamm..._evangelion.jpg

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przesłuchałem kilka razy...album faktycznie, bardzo dobry. Teledysk do Ov Fire and the Void, wersja bez cenzury, jest genialny.

Nowy Behemoth miażdży :twisted2: :gitarzysta2:

 

Nic więcej nie trzeba dodawać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Behemotha za ich anty-religijność ale "zaryzykowałem" przesłuchałem płytę. Tak przesłuchałem, że chyba słucham "Evangelion" setny raz a moje uszy ledwo się trzymają. TO JEST GENIUSZ!!! I oczywiście za Behemothem nowa płyta Vadera wymiata :)

 

 

Edit:

Parę godzin temu zaprezentowano singiel do nowej płyty Kultu. Kawałek "Marysia" :D

http://www.youtube.com/watch?v=724oeMNlrbo

 

Fajny tekst, dobra rytmika :)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to ja jestem w szoku co się dzieje... Evangelion trzeci tydzień z rzędu na pierwszym miejscu OLIS (ja rozumiem w pierwszym tygodniu, ale w trzech?!), trzeci tydzień na Billboardzie, album miesiąca w Terrorizer i Kerrang... I to wszystko pomimo tego, że płyta nie jest jakimś krokiem milowym i wg wielu recenzentów nie przeskoczyła The Apostasy. Behemoth zmierza pewnie w stronę komercyjnych i brzmieniowych potęg, takich jak Dimmu. Wreszcie też Polska zaczęła dostrzegać nasz "towar eksportowy", Nergal był nawet w Magazynie 24 godziny - muszę przyznać, że bardzo mnie to cieszy. A Evangelion Złotą Płytę ma już chyba jak w banku i to w kraju, gdzie ponad 90% społeczeństwa (wg ostatnich badań) to zdeklarowani katolicy :blink:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Evangelion Złotą Płytę ma już chyba jak w banku i to w kraju, gdzie ponad 90% społeczeństwa (wg ostatnich badań) to zdeklarowani katolicy :blink:

Ja jestem praktykującym katolikiem i nie widzę przeszkody aby tego słuchać. W ogóle Behemoth to ma tyle związku z satanizmem co nic. Teksty opierają się na Biblii a tym bardziej o szatanie, gdzie nie wychwala go a szuka inspiracji. Tak to widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teksty mają ewidentny związek z satanizmem i pogaństwem, poza tym bywają bardzo bluźniercze i skierowane szczególnie przeciw chrześcijaństwu - tym bardziej dziwi mnie więc fakt olbrzymiej sprzedaży płyt w Polsce. Może doczekamy się jeszcze oficjalnego wsparcia ze strony np. ministerstwa kultury, tak jak jest w przypadku Dimmu w ich kraju rodzinnym ;) Nic mnie już nie zaskoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w przyszlym roku zagraja na pikniku radia maryja....

 

Co do samej plyty. Nigdy fanem Behemotha nie bylem i chyba nie bede.

Plytka mila, ale nie powalila mnie na kolana, moze dlatego ze jest kilka fajnych kawalkow, nawet genialne dwa, a reszta odbiega stylem, wykonaniem, pomyslowoscia.

Czuc lekko ze chca sie otworzyc na wieksza publike...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...