Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się człowiek nie otrząsnął z wiadomości o koncercie wielkiej czwórki w naszym kraju a tu taki news:

 

27 maja na lotnisku Bemowo w Warszawie wystąpi AC/DC

 

 

:twisted2: :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach koncert mety na ten rok, na AC/DC też bym się z chęcią wybrał, ale qfaa dlaczego przynajmniej jeden z tych koncertów nie może odbyć się w Chorzowie... do Wawy mam jednak spory kawałek i pewnie AC/DC odpuszczę...

Co do cen biletów to racja grubo pojechali 2 stówki za Sonisphere jeszcze zrozumiem choćby ze względu za Slayera i Mete (chociaż cena za miejsce pod sceną już jest chora), to 170zł za AC/DC jest lekką przesadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wrażenia po Sonisphere? :)

nie będę tu wyróżniał kto lepiej zagrał bo każdy jechał z innym nastawieniem, osobiście dostałem w zasadzie wszystko, czego oczekiwałem,

jedynie zamiast Nergala i s-ki powinni zagrać np. Kwasożłopy, chociaż jak grali to był fajny obrazek - ogień ze sceny a ludzie sobie piknik robili, przynajmniej tam, gdzie stałem :D dla zainteresowanych: Ov Fire and The Void, Demigod, Conquer All, Christians to the Lions, Slaves Shall Server, As Above So Below, Chant for Esxhaton 2000,

 

Anthrax - akurat ich słabo znam ale Belladonna biegał po scenie jak nakręcony, na pewno było Madhouse i I Am The Law,

 

Megadeth - Rust in Peace bez oddechu, przywitał się dopiero po odegraniu całości :), do tego Head Crusher, Peace sells..., Symphony of Destruction i chyba tyle,

 

Slayer - no cóż, wyszli, nastąpiło zniszczenie, widać, że Araya oszczędza głos ale nic to, polecieli: World Painted Blood, Jihad, War Ensamble, Dead Skin Mask, Disciple, Mandatory Suicide, South of Heaven, Raining Blood,

hmm, chyba coś mi uciekło ale głowy nie dam,

 

Metallica - jak wszyscy wychodzili punktualnie to oni wyszli z 20 min opóźnieniem, no ale w końcu headliner..., kurtuazyjne gadki Hetfielda, w rodzaju tworzenia historii itp., zaczęłi od Creeping Death, dalej For Whom the Bell Tolls, Fuel, Four Horseman, That Was Just Your Life, Cyanide, Fade to Black, All Nightmare Long, Sad But True, Blackened, Master of Puppets, Nothing Else Matters, One, Enter Sandman, Hit the Lights, Stone Cold Crazy i na koniec, jak zwykle, Seek 'n Destroy - kolejność nieco przypadkowa i znowu chyba coś mi uciekło ale tyle pamiętam :)

Edytowane przez Ademu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była moc, jedyne co pozostawia niesmak to jakaś niemrawa publika po za Golden Circle i ten cholerny podest z kamerami który zasłaniał scene jak się stało na prost po za GC zasłaniał wszytko i trzeba było się pchać w bok, ale koncert wyśmienity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię bo zaczynają ciekawe informacje napływać odnośnie przyszłorocznej edycji Sonisphere :D

 

headlinerami maja być u nas Ironi, Slipknot, Motorhead oraz, tu wielka jeszcze niewiadoma, ale prawdopodobnie SOAD :biggrin:

 

na Wyspach dochodzi jeszcze Biffy Clyro - poczekamy, zobaczymy

 

ciekawe, kto z naszego podwórka wystąpi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...