Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla ciebie człowiek, który słucha metalu krócej od ciebie nie zna sie w ogole na tej muzyce? Bo cos mi sie zdaje, ze tylko chwalisz sie ile ty tego z ta muzyka nie przeszedles  :-|  :angry:

1281162[/snapback]

A ja nie uważam jakoby Jonathan się chwalił, że słucha metalu od dawna i że dużo z nią przeszedł :blink: W moim przekonaniu Jonathan ma żal do pewnych osób, że wypowiadają się na temat, o którym nie mają zielonego pojęcia, albo gdy chcą zabłysnąć, że słuchają metalu i że mają niby ogromną wiedzę i to oni wiedzą najlepiej co to metal i w ogóle.

Po niektórych postach można wnioskować, że są tacy co słuchają takiej muzyki od niedawna i uważają się za niewiadomo kogo.... W ogóle co Wy widzicie w "byciu metalem"? Czy ktoś uważa się za osobę należącą do tej subkultury? Chodzi cały czas w glanach, długich włosach i ubrany na czarno...czy to czyni z kogoś "metalem"? Czy wygląd ma istotne znaczenie? Moim zdaniem tak nie jest. Nie wiem po co te kłótnie. Kto chce słuchać SOAD, Metallici, Iron Maiden, Korna czy Link Bizkit, Linkin Park... czy to że słucha nu-metalu czyni go gorszego od coponiektórych? Ludzie żyjemy w wolnym, demokratycznym państwie...długo o to walczyliśmy w latach 1945-1989. Nie rozumiem jak można kogoś oceniać negatywnie tylko dlatego, że słucha nu-metalu. Każdy ma wybór czego chce słuchać i nieważne czy to będzie Iron Maiden, Nightwish, Emperor czy SOAD - można się z kimś nie zgadzać, ale uszanujcie czyjąś wolę :angry:

 

Fakty są takie, że spora część userów jest jeszcze młoda i zapewne słucha "metalu" od niedawna. Ci niektórzy słuchają "metalu" i wypowiadają się w tym temacie często nie wiedzą co mówią, narażają się na śmieszność. Jeżeli nie wiesz co napisać, to nie pisz nic - ta zasada okazuje się bardzo na miejscu. "Metal" to zawsze była muzyka, która nie miała łatwego życia. Są inne gatunki muzyczne bardziej popularne, więcej puszczane w radiu i kanałach telewizyjnych o muzyce i ja się z tego cieszę widząc co niektórzy tu piszą. Nie wiem czy to jakaś moda się zrobiła na metal - zaczynają słuchać tej muzyki dzieci, które nigdy jej nie zrozumieją, które się nią nie interesują, a piszą brednie i nie mają większego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że spora część userów jest jeszcze młoda i zapewne słucha "metalu" od niedawna. Ci niektórzy słuchają "metalu" i wypowiadają się w tym temacie często nie wiedzą co mówią, narażają się na śmieszność. Jeżeli nie wiesz co napisać, to nie pisz nic - ta zasada okazuje się bardzo na miejscu. "Metal" to zawsze była muzyka, która nie miała łatwego życia. Są inne gatunki muzyczne bardziej popularne, więcej puszczane w radiu i kanałach telewizyjnych o muzyce i ja się z tego cieszę widząc co niektórzy tu piszą. Nie wiem czy to jakaś moda się zrobiła na metal - zaczynają słuchać tej muzyki dzieci, które nigdy jej nie zrozumieją, które się nią nie interesują, a piszą brednie i nie mają większego pojęcia.

1281395[/snapback]

Moda? Chyba bardziej POZERSTWO - chęć pokazania innym jakim to się nie jest TRUÓ :mellow: Sam słucham heavy, black i doom a w większości czasu chodzę w adidasach i w bluzie z kapturem :) A ludzi, którzy słuchają metalu i robią wszystko na pokaz (pozerzy) nie cenię zbytnio szacunkiem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co Wy widzicie w "byciu metalem"? Czy ktoś uważa się za osobę należącą do tej subkultury? Chodzi cały czas w glanach, długich włosach i ubrany na czarno...czy to czyni z kogoś "metalem"? Czy wygląd ma istotne znaczenie? Moim zdaniem tak nie jest.

1281395[/snapback]

dokladnie! niby mam dlugie wlosy, nosze glany, ubieram sie w ciemne ciuchy - wiec pasuje idealnie do opisu "metala", ale wcale nie uwazam sie za takowa osobe, po prostu ubieram sie tak a nie inaczej, powiedzmy dlatego ze nie lubie chodzic w bluzie z wielkim napisem adidas/nike/inny....

 

Każdy ma wybór czego chce słuchać i nieważne czy to będzie Iron Maiden, Nightwish, Emperor czy SOAD - można się z kimś nie zgadzać, ale uszanujcie czyjąś wolę :angry:

1281395[/snapback]

i znowu powiem - dokladnie! :) wybieram sie na koncert Maidenow w maju i powiem, ze bardzo sie ucieszylem, gdy przeczytalem ze jako support wystapi Nightwish, chociaz to dwa zupelnie rozne gatunki metalu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja slucham metalu a ubieram sie jakbym sluchal hiphopu, bo jest mi po prostu w tym wygodnie... lubie sie tak ubierac i bez wzgledu na to jakiej muzyki slucham i tak sie bede ubieral tak jak sie ubieram, bo tak po prostu lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja slucham metalu a ubieram sie jakbym sluchal hiphopu, bo jest mi po prostu w tym wygodnie... lubie sie tak ubierac i bez wzgledu na to jakiej muzyki slucham i tak sie bede ubieral tak jak sie ubieram,  bo tak po prostu lubie

1281636[/snapback]

i ja również tak sie nosze:> zawsze szerokie spodnie, bluza xxl [korna albo ironóW:> ] skejt buciki, ziomalska kurtałka i czapeczka z agrafką;]

 

"grobel ty jestes jakis taki dziwny, na dole skej , a na górze metal" :lol:

 

mam glany ale nosze je tylko na jakieś większe okazje, albo jak jest bardzo mokro:>

a metalem nigdy nie bylem/nie będe, bo jestem sk8terem:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wicie co?

Dobija mnie nieraz chrzanienie tutejszych metalowcow.

Kiedy zaczynalem sluchac metalu czesc z was srala w pieluchy albo dopiero rodzice ich planowali. Wiec nie zaczynajcie zgrywac takich madrych ok??

 

Co do Korna czy S.O.A.D to nie wiem co sie czepiacie.

Obie kapele wprowadzily cos nowego. Nowy styl i brzmienie.

odbytorq przestan wyrazac swoje opinie o czyms o czym nie masz pojecia. Mowisz ze slyszales kila kawalkow i to przelotem, wiec po czym oceniasz zespol skoro nie znasz ich tworczosci? Po tym ze ich teledyski pojawialy sie na Viva albo MTV? Daj spokoj. To samo moznaby bylo powiedziec o Metallice czy nawet Pink Floyd.

Slipknota tez masz kilka teledyskow, albo Pantery i co tez powiesz ze to szmaciarze??

1279668[/snapback]

milo mi ze mnie obrazasz, ale taki duzy czlowiek jak ty powinien czytac ze zrozumieniem - napisalem ze znam kilka kawalkow ktore mi sie nie podobaly i dlatego tego nie slucham i sie nie wypowiadam... czy powiedzialem chocby jedno zle slowo o Kornie albo Slipknocie? daj sobie na wstrzymanie i czesc!

 

peace stary.... nie zamierzam sie klocic bo to bedzie kolejna wojna w stylu 'black czy death'... sluchasz tego czego lubisz i pozwol to robic innym, OK? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham takich buców którzy nie umieją czytać a potrafią pyskowac....

czytałes cały topik? czytałes chociaż pierwszego posta? TO WYJDŹ....

lubie soada i korna ale nie zmieni to faktu ze to takie "cciach!ograjki"

Ja za to kocham ludzi, którzy z braku argumentów rzucają infektywami :? . Jeżeli ktoś tutaj nie potrafi czytać, to własnie Ty - ja po prostu stanowczo sprzeciwiam się nazywaniu jednej z moich ulubionych kapel "cciach!ograjkami"... Ani razu w tym topicu nie użyłem żadnego negatywnego epitetu w stosunku do innego użytkownika lub zespołu jakiego ktoś słucha, ponieważ potrafie uszanować czyjś gust. Nie podoba Ci sie ich granie? Spoko. Ale nie nazywaj w/w kapel "cciach!ograjkami" bo mnie denerwujesz. EOT.

 

 

 

W ogóle co Wy widzicie w "byciu metalem"? Czy ktoś uważa się za osobę należącą do tej subkultury? Chodzi cały czas w glanach, długich włosach i ubrany na czarno...czy to czyni z kogoś "metalem"? Czy wygląd ma istotne znaczenie? Moim zdaniem tak nie jest. Nie wiem po co te kłótnie.

Dajcie mu wódki, bo dobrze gada :)

 

Każdy ma wybór czego chce słuchać i nieważne czy to będzie Iron Maiden, Nightwish, Emperor czy SOAD - można się z kimś nie zgadzać, ale uszanujcie czyjąś wolę :angry:

Brawo. Ja np. jestem miłośnikiem wszystkich tych zespołów (oprócz Emperor, którego nie miałem okazji posłuchac ;) ). W ogóle to słucham prawie wszystkich gatunków muzyki, w zależności od nastroju. Bywam zarówno na koncertach rockowych, jak i w filharmonii (choć ostatnio nie mam na to czasu przez szkole :( ). Natomiast ubieram się normalnie - zwykle, eleganckie spodnie, jakas koszulka itp. Szczerze mówiąc to nie wiem o co chodzi z tym "byciem metalem", bo z tego co tutaj czytam wynika, ze samo słuchanie tego gatunku nie wystarczy. BA! Trzeba nawet unikać niektórych zespołow, które są "za mało metalowe" :mur: . Dowiedziałem sie także, iż jako fan KoRna jestem numetalowym dzieciakiem :lol: . Czy w związku z tym powinienem sprzedać płyty tej wspaniałej kapeli i kupić sobie za to czarny płaszcz z pentagramem na plecach?? Pomóżcie mi, o metalowi bracia w tym ciezkim wyborze, albowiem błądzę okrutnie. :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem o co chodzi z tym "byciem metalem", bo z tego co tutaj czytam wynika, ze samo słuchanie tego gatunku nie wystarczy. BA! Trzeba nawet unikać niektórych zespołow, które są "za mało metalowe"  :mur: . Dowiedziałem sie także, iż jako fan KoRna jestem numetalowym dzieciakiem :lol: . Czy w związku z tym powinienem sprzedać płyty tej wspaniałej kapeli i kupić sobie za to czarny płaszcz z pentagramem na plecach?? Pomóżcie mi, o metalowi bracia w tym ciezkim wyborze, albowiem błądzę okrutnie. :plum:

1287942[/snapback]

Takich glupot dawno nie czytalem , mealem nie jestem , slucham Rocka ( klasycznego ,progresywnego , hard ) , ale poprostu SOAD i Korn ( moge sie wypowiadac , bo mam ich dyskografie ) to bardzo slabe zespoly ktore poprostu zostaly na sile wypromowane ot co ...

 

kazdy moze sluchac wszystkiego , disco polo rowniez , ale niech nie zachwala tego jako super muzyke i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się KoRn bardzo podoba i znam wielu ludzi myślących podobnie. Tobie nie musi nie podobać - nie mam zamiaru narzucać nikomu co ma słuchać. Każdy ma swój gust i może sam ocenić czy dana kapela podoba mu się czy też nie. Coś co dla Ciebie jest słabe dla innych może być bardzo dobre. Zatem zdanie: "kazdy moze sluchac wszystkiego , disco polo rowniez , ale niech nie zachwala tego jako super muzyke i tyle" jest kompletnie pozbawione sensu. Bede zachwalał KoRna przy każdej okazji i nie obchodzi mnie co Ty o tym myślisz. Niestety widzę, że nie da się z Wami normalnie dyskutować. Smutne ale prawdziwe :( (oczywiście nie mowie tutaj o wszystkich, wypowiadających się w tym topicu).

 

 

Ps.

Wybiera się ktoś może na koncert HateSphere 31 marca w Warszawie??

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

under: dzieki :)

 

ktos jedzie na metalmanie? ja niestety nie (no $$$) ale sklad zapowiada sie mocny.... troche za ciezka liga jak dla mnie jednak dalby rade.... na razie zbroje sie na maidenow :D

 

a i jeszcze odnosnie BTW tego nieszczesnego, budzacego kontrowersje zagadnienia - ile plyt wydal SOAD i kiedy byla pierwsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tez Edguy przypadl do gustu :) mial byc na mysticu w 2003r. ale poniewaz cala impreza sie opoznila to wystapil Frontier czy cos:P kupilem sobie Hall of Flames i jest gut :D

 

ps. ja na metalmanie nie jade, ale na Ironow obowiazkowo! bilet nr 0000272 :lol:

 

co do SOAD - podoba mi sie tylko pierwsza plyta - SOAD :) reszte sluchalem ale nie mialy tego czegos, ale nie powiem, ze sa zle/blee czy cos, podobnie z KoRn'em - kiedys sluchalem tego, ale to bylo jeszcze zanim zaczal leciec w MTV i stal sie troszke zbyt komercyjny, ale i tak nadal uwazam, ze jest o wiele lepszy od jakiegos LP czy LB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bardzo liczylem na wystep Edguya na mysticu 2003 przed ironami, niestety nie udalo sie, ale widzialem (i szczerze mowiac zawiodlem sie) Kata ktory byl druga kapela ktorej sluchalem... widzialem spis piosenek na HoF i w sumie nie polecam.... wole sobie zapuscic jakas jedne ich plyte i przesluchac ja ze cztery razy, podczas gdy roznia sie one miedzy soba klimatem i to dosc znacznie..... takie chocby 'wings of a dream' w wersji 2001 brzmi zupelnie inaczej niz w oryginale (chociaz 2001 wole)... czy na ostatniej 'children of steel'.... polecam 'theater of salvation' IMHO (i w zaleznosci od dnia) najlepsza ich plyta...

 

PS. moj bilet ma numer 3519, mam na sektor :) stwierdzilem ze jestem juz za stary zeby stac caly czas :)

 

PPS. ciekawe jak wypada napalm death na zywo... to musi byc masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciekawy jestem Six Feet Under na zywo.

Cannibal Corpse juz nie taki jak kiedys wiec nie ma tego powera jak te 13lat temu.

 

A tak w ogole musze wybrac sie kiedys na Vadera

1292705[/snapback]

Vader ma co roku trase koncertową po Polsce :) mój kumpel był na koncercie jak był Vader i support Lost Soul i Ceti(a tez dobrali, ceti to jakies stare dziadki grające heavy a te dwa pozostałe zespoly to Death...)

 

 

P.S słuchaliście już nową płyte Running Wild - Rogues En Vouge? jest wypasiona :D polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie fajnie jedziecie sobie na koncert Ironów.Lubię ich słuchać podobaja mi sie od dawna

dlatego polecę wam książkę na podróż Bruca Dickinsona "Przygody Lorda Ślizgacza" troszke głupkowata ale

mozna się pośmiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero co znalazlem ten topic :lol: ale cooz :) chcialbym powiedziec jak TO WSZYSTKO wyglada z mojej strony.

 

1) bycie metalem

tak to prawda identyfikuje sie z subkultura metalowa i istnieje cos takiego, uwazam, ze tworzymy wspaniala spolecznosc :)

moze sie myle ale mysle, ze metale to w wiekszosci ludzie uczciwi, otwarci i po prostu w porzadku :) nie moowie tego na podstawie jakiejes konkretnej sytuacji bo nigdy powtarzam NIGDY nie spotkalem sie z jakas nieuprzejmoscia ze strony "rasy" :) kiedy wkrecalem sie w klimat to ci Ludzie przyjeli mnie serdecznie do swego grona pomimo tego, ze nie bylem "taki jak oni", to mnie urzeklo... imprezy, spotkania, muzyka, ktoora nadal mnie unosi B) tak sie zaczelo.... sam mam dlugie pioora, bo dobrze w nich wygladam i lubie tez pomachac na koncertach :D lubie sie wyroozniac, nosze czarne ciuchy itd... ale najwazniejsze w byciu metalem jest umiejetnosc ODCZUWANIA MUZYKI wg mnie najlepszej i niosacej ze soba najwiekszego powera :)

 

2) muza

jestem otwarty na propozycje ale mam oczywiscie swoje ulubione kapele... wiadomo standard; Iron(jakby nie patrzec najlepsza kapela heavymetalowa), Nightwish(zupelnie inny ale fajny gotycko-fantasy klimat), Bind Guardian(heavy) i mniej znany ale mooj ukochany Hammerfall(power metal), sa ze Szwecji a tak btw to uwazam, ze cala Skandynawia to jeden wielki metalowy narood :) z polskich kapel Acid, Hunter(klimat!!)

 

3) koncerty, imprezy

Woodstock, Woodstock, Woodstock!! najlepsza, najbardziej czaderska i KLIMATYCZNA impreza na jakiej zdarzylo mi sie kiedykolwiek byc i mysle, ze to nie jest tylko moje zdanie ;)

na Iron Maiden oczywiscie jade, roowniez cieszy mnie to ze bedzie tam tez Nightwish :D(czy ktos wie kto jeszcze?)

zamierzam tez jechac na Festiwal Rockowy w Czechach(lipiec) - gra Hammerfall i Manowar

 

ludzie tak na serio... nie nalezy nikogo potepiac za to jak sie ubiera i czego slucha albo ktoory gatunek metalu jest "lepszy" choc moze niektoorym trudno ;) a juz na pewno nie kloocic sie na ten temat! niech sobie ludzie robia co chca a TY sie ciesz z tego kim jestes - ja jestem szczesliwy z tego powodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko :) powiedzialem co mysle :)

 

ale czego jak czego... ale dresiarstwa nie zdzierze. nie oceniam tej... hmm... grupy jako calosci - znam badz znalem kilku dresoow, ktoorzy sa w porzadku lecz na kazdym polu zdazaja sie chwasty... niestety tutaj chyba trzeba moowic o ugorze :?

nie moowie tutaj o sposobie ubierania - spoko - niech kazdy ubiera sie tak jak mu wygodnie ale o sposobie... hmm... bycia takich osobnikoow.

natomiast jak widze typowego dresa to mam ochote przy...bac :angry: mozecie mnie potepic jesli to komus nie odpowiada <_<

 

z zalozenia jestem przyjaznym i tolerancyjnym ludkiem... jednak ta grupa kojarzy mi sie jednoznacznie niestety....:/

najgorsze jest to jak oni nas widza - jednym slowem - jako brudoow co really makes me angry :angry: i co jest oczywiscie wierutna bzdura. to ze ktos chodzi ubrany na czarno to nie znaczy, ze jest brudny... odrobine wyczucia i zdrowego rozsadku by im nie zaszkodzilo :/

 

'Nie oceniaj calosci po jednostkach' to moja zasada.

 

teraz mozecie mnie zjechac :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja słyszałem ze metale sie nie myją i smierdzą:>>>>

ostatnio do autobusu wkracza dresik, taki najprawdziwszy oratalionowy;], plecak oczywiscie hiphop:>, wali od niego co niemiara..... i tak mi sie przypomniała scenka z "wożonka" s.f.skurcza.....

"-ty wogóle pierzesz swój dres?

-no co ty, w czym bym wtedy po miescie chodził"

 

;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja słyszałem ze metale sie nie myją i smierdzą:>>>>

ostatnio do autobusu wkracza dresik, taki najprawdziwszy oratalionowy;], plecak oczywiscie hiphop:>, wali od niego co niemiara..... i tak mi sie przypomniała scenka z "wożonka" s.f.skurcza.....

"-ty wogóle pierzesz swój dres?

-no co ty, w czym bym wtedy po miescie chodził"

 

;]]]

1296926[/snapback]

oooj stary... dobre na maxa :D :D :D

ja JESTEM metalem i sie MYJE :) oczywiscie - jak wszedzie - zdarzaja sie wyjatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkRaven słusznie mówisz, ale czy mógłbyś przestać pisać zamiast "ó" dwa "o"?? Ja rozumiem, że taki masz image, ale kojarzy mi sie to z dresami i ich elo joł :lol: [no offence, ale mnie to irytuje :lol: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkRaven słusznie mówisz, ale czy mógłbyś przestać pisać zamiast "ó" dwa "o"?? Ja rozumiem, że taki masz image, ale kojarzy mi sie to z dresami i ich elo joł :lol: [no offence, ale mnie to irytuje :lol: ]

1297416[/snapback]

heh... ze wzgledu na to ze jestes juz druga osoba ktora zwraca mi na to uwage od teraz przestaje tak pisac chociaz mi to osobiscie nie przeszkadza a zapozyczylem to sobie kiedys z angielskiego... no ale coz :) wez juz mi nic nie mow o 'elo jol' bo mam takiego kumpla(normalny :) ) ktory co chwile to powtarza i juz powoli zaczynam za nim jak z nim gadam :lol: ale spoko trzymam sie :D

 

grzesiu:

faktycznie avatarek jest z Hammerfalla - szacuneczek, ze wiesz :D

Helloween oczywiscie znam i cenie chociaz to juz prawie dziadki :)

a Gamma Ray chetnie poslucham tylko zalatwic musze. znasz Stratovariusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... ze wzgledu na to ze jestes juz druga osoba ktora zwraca mi na to uwage od teraz przestaje tak pisac chociaz mi to osobiscie nie przeszkadza a zapozyczylem to sobie kiedys z angielskiego... no ale coz :) wez juz mi nic nie mow o 'elo jol' bo mam takiego kumpla(normalny :) ) ktory co chwile to powtarza i juz powoli zaczynam za nim jak z nim gadam :lol:  ale spoko trzymam sie :D

 

grzesiu:

faktycznie avatarek jest z Hammerfalla - szacuneczek, ze wiesz :D

Helloween oczywiscie znam i cenie chociaz to juz prawie dziadki :)

a Gamma Ray chetnie poslucham tylko zalatwic musze. znasz Stratovariusa?

1297611[/snapback]

buahaha Helloween dziadki, to co powiesz o Maidenach, Judasach, Dio, Ozzym czy Rolling Stonesach? :D pradziadki :) hehehe ale nie ma co ukrywac, juz 20 lat bedzie jak H nagrywaja....

 

ja ze swej strony polecam Edguya, Strato fajny ale znudzil mi sie szybko (po poltora roku sluchania lol), sprobuj tez Sonata Arctica :) jakie masz zdanie o Children of Bodom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...