Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na nagłośnieniu praktycznie non stop leci:

- Linkin Park ( słucham od niedawna ale uwielbiam ich piosenki)

- O.S.T.R. ( jeśli chodzi o hip-hop to jest najlepszy)

- oraz wielu wielu innych zespołów i wykonawców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na nagłośnieniu praktycznie non stop leci:

- Linkin Park ( słucham od niedawna ale uwielbiam ich piosenki)

- O.S.T.R. ( jeśli chodzi o hip-hop to jest najlepszy)

- oraz wielu wielu innych zespołów i wykonawców

1299591[/snapback]

miło ;]

też lubie OSTRa, szczególnie nowa płytka mi sie wkręciła, ALE CO TO DO KUFY MA WSPOLNEGO Z ROCKIEM ALBO METALEM?;]]]]]]

 

a linkin park to tylko z jayem Z:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahaha Helloween dziadki, to co powiesz o Maidenach, Judasach, Dio, Ozzym czy Rolling Stonesach? :D pradziadki :) hehehe ale nie ma co ukrywac, juz 20 lat bedzie jak H nagrywaja....

 

ja ze swej strony polecam Edguya, Strato fajny ale znudzil mi sie szybko (po poltora roku sluchania lol), sprobuj tez Sonata Arctica :) jakie masz zdanie o Children of Bodom?

1299384[/snapback]

witam po... ehem... obfitujacym w zycie towarzyskie weekendzie ;)

 

co do Helloween to bardziej chodzilo mi o to ze wygladaja jak dziadki :) czego nie mozna powiedziec o Ironach np. to fakt 20 lat minelo ale sie niezle chlopaki trzymaja trzeba przyznac :D

zdania o Bodomach nie mam - chociaz wiem co to za kapela to mne slucham..... dzieki za reszte - jak znajde czas i zrolo to poslucham :)

 

a teraz do domu pora wrocic i do nauki..... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie co zrobili z Numb - utwor stracil caly swoj charakter...

Choc calosci sie nawet niezle slucha :)

1300224[/snapback]

ja numba nienawidze, z racji jego popularnosci na 3 vivach... korzystam z tunera tv i zamiast winampa zawsze leci w tle viva jakas, i utworek ten potrafi leciec chyba za 30 razy dziennie ;]]]] to potrafi zniechęcić;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po... ehem... obfitujacym w zycie towarzyskie weekendzie ;)

 

co do Helloween to bardziej chodzilo mi o to ze wygladaja jak dziadki :) czego nie mozna powiedziec o Ironach np. to fakt 20 lat minelo ale sie niezle chlopaki trzymaja trzeba przyznac :D

zdania o Bodomach nie mam - chociaz wiem co to za kapela to mne slucham..... dzieki za reszte - jak znajde czas i zrolo to poslucham :)

 

a teraz do domu pora wrocic i do nauki..... :blink:

1300518[/snapback]

Children of Bodom to taki speed metal z grovlem. (wg. mnie bardzo fajna kapelka :D ) stratovariusa mam kilka albumów, ale nie wsłuchiwałem sie jakoś, przypomina mi to troche jakby rhapsody... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja numba nienawidze, z racji jego popularnosci na 3 vivach... korzystam z tunera tv i zamiast winampa zawsze leci w tle viva jakas, i utworek ten potrafi leciec chyba za 30 razy dziennie ;]]]] to potrafi zniechęcić;]

1300619[/snapback]

Oj tak :)

Mam podobnie z In The End - kawalek fajny, ale jak sciagam teledyski do anime, to praktycznie do kazdego anime jest teledysk do In The End...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Children of Bodom to taki speed metal z grovlem. (wg. mnie bardzo fajna kapelka :D ) stratovariusa mam kilka albumów, ale nie wsłuchiwałem sie jakoś, przypomina mi to troche jakby rhapsody... :-P

1300741[/snapback]

no, Alexi Laiho jest prze[ciach!]ym gitarzysta! w pozytywnym sensie rzecz jasna.... dla strato porownanie z rhapsody jest troche nie na miejscu IMHO, strato to o klase ambitniejsza muza... oczywiscie nie zebym chcial deprecjonowac rhapsofy bo tez mam ich plyty, ale to takie dla mnie "pedalskie" granie :) prosze mnie nie lapac za slowa, takie np. "trolls in the dark" bardzo udane jest.....

 

nowy Primal Fear slyszeli? IMHO piata ich plyta a ciagle to samo graja....

 

ciagle czekam na relacje odnosnie Kreatora....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, Alexi Laiho jest prze[ciach!]ym gitarzysta! w pozytywnym sensie rzecz jasna.... dla strato porownanie z rhapsody jest troche nie na miejscu IMHO, strato to o klase ambitniejsza muza... oczywiscie nie zebym chcial deprecjonowac rhapsofy bo tez mam ich plyty, ale to takie dla mnie "pedalskie" granie :) prosze mnie nie lapac za slowa, takie np. "trolls in the dark" bardzo udane jest.....

 

nowy Primal Fear slyszeli? IMHO piata ich plyta a ciagle to samo graja....

 

ciagle czekam na relacje odnosnie Kreatora....

1301909[/snapback]

wg. mnie devil's ground jest nie najgorsza, przypadła mi do gustu i ją sporo czasu słuchałem...ale prawda, ciagle graja to samo, tak samo hammerfall wydał piąty krązek, i praktycznie wszystkie riffy mozna usłyszeć na wczesniejszych albumach... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak samo hammerfall wydał piąty krązek, i praktycznie wszystkie riffy mozna usłyszeć na wczesniejszych albumach... :/

1303134[/snapback]

Jak to juz wyszedl??

albo czegos nie wiem albo jestem slepy - na stronce jest 7 marzec :) chyba ze masz ehem... inne zroodla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to juz wyszedl??

albo czegos nie wiem albo jestem slepy - na stronce jest 7 marzec :) chyba ze masz ehem... inne zroodla :)

1303343[/snapback]

doczekaj do 7 marca to sam sie przekonasz ze coś słabo im wyszedł ten album, bynajmniej mi siem tak wydaje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doczekaj do 7 marca to sam sie przekonasz ze coś słabo im wyszedł ten album, bynajmniej mi siem tak wydaje :/

1303759[/snapback]

hmmm... no to kiepsko:/ tak btw to One Crimson Night tez nie byl rewelacyjny - wszystko stare tylko ze live... wiec czekam na powiew swiezosci :) obys sie mylil :lol: chociaz wyglada na to, ze sluchales juz tego wiec nie wiem... pozyjemy zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że poszło w cięższe klimaty niż trawię

mam problem - wszytsko co posiadam mi się osłuchało, nie trawię metalu ale dobrym rockiem nigdy nie pogardzę

może byście zarzucili mi jakąś muze zbliżoną do tego co słucham

 

słucham

tool i aperfectcircle

coma

rammstein

ostatni green day

queens of the stone age

soundgarden i audioslave

kult, kazio, knż

faith no more

 

z klasyczniejszych floydów, petera gabriela i king crimson

(mniej znaczących nie wspominam)

pomocy

Edytowane przez Ouara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że poszło w cięższe klimaty niż trawię

mam problem - wszytsko co posiadam mi się osłuchało, nie trawię metalu ale dobrym rockiem nigdy nie pogardzę

może byście zarzucili mi jakąś muze zbliżoną do tego co słucham

 

słucham

tool i aperfectcircle

coma

rammstein

ostatni green day

queens of the stone age

soundgarden i audioslave

kult, kazio, knż

faith no more

 

z klasyczniejszych floydów, petera gabriela i king crimson

(mniej znaczących nie wspominam)

pomocy

1305260[/snapback]

 

dobra widze ze poza badziewiem pokroju Comy ( blee ) sluchasz tez dobrej muzy ( Floiydzi )

 

no wiec z klasyki polecam :

Uriah Heep , Deep Purple , Iron Buterfly , Led Zeppelin , jafferson Airpalne , rush , Yeg , Pendragon , UFO , Arena

 

moze cos jeszcze sobie przypomne ;-) ( napewno jest tego wiele wiecej ) ale to i tak ci wystarczy na dluuugie godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pietia(lania)

jak mogłem zapomnieć o cepach ;)

no to padło na deep purple na początek

 

choć szukam raczej czegoś nowszego - tak mnie zwykle zimą nachodzi na nową muzę

 

@und3r

blind guardian - chyba jednak nie - mój post zaczyna się od "nietrawienia metalu ;)" ale dzięki za dobre chęci

wszytskie te kapelki z orkiestrami i/lub laskami wyjącymi do ciężkich gitar też odpadają, może kiedys do tego dorosnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie celowo polecilem tą kapele. To nie jest jakis cieżki metal, tylko taki bardziej spokojny;] Przesłuchaj płyte Tales From The Twilight World :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie devil's ground jest nie najgorsza, przypadła mi do gustu i ją sporo czasu słuchałem...ale prawda, ciagle graja to samo, tak samo hammerfall wydał piąty krązek, i praktycznie wszystkie riffy mozna usłyszeć na wczesniejszych albumach... :/

1303134[/snapback]

ja wymieklem juz przy Nuclear Fire :) co prawda lubie wokal Ralfa ale kurde no ciagle Painkiller w tle leci :)

 

pierwsza ich plytka (PF) to owszem bylo dla mnie odkrycie, z wspomnianego Nuclear Fire to Now or never, Bleed for me, tytulowy NF i Iron fist.... cala reszta to dalej powielanie tego samego schematu...

 

hammerfall - no coz znam tylko "Legacy of Kings" i po lebkach "Crimson Thunder", i o ile "Hearts on Fire" to typowa sieczka, choc fajnie brzmiaca, to rozwala mnie "In Memoriam".... arcydzielo.... "Legacy" - fajna plytka, polecilbym kazdemu, kto nie ma betonowego gustu (mam paru takich kolegow)

 

 

und3r: jak chcesz polecac koledze nie-metalowi cos, to raczej cos bardziej progresywnego :) IMO TFTW akurat mu za bardzo nie podejdzie bo to za ostra jazda.... ja proponuje Ayreon "Universal Migrator" albo "Final Experiment", ew. ostatniego Timo Kotipelto ("Coldness")... w sumie kolega tegoz czyli Timo Tolkki z "Hymn to Life" tez moze byc....

 

co z tym kreatorem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh skoro Blind Guardian jest ostre, to co powiedz o kapelach takich jak choćby wspomniane już Children of Bodom, Dimmu Borgir, Arch Enemy, Cradle of Filth, HateSphere albo... kreator ;) . IMHO Blind Guardian jest raczej "lekkostrawne" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh skoro Blind Guardian jest ostre, to co powiedz o kapelach takich jak choćby wspomniane już Children of Bodom, Dimmu Borgir, Arch Enemy, Cradle of Filth, HateSphere albo... kreator ;) . IMHO Blind Guardian jest raczej "lekkostrawne" :)

1305626[/snapback]

 

skoro to uwazasz za "ostre kapelki" to co powiesz o Piudrity

http://oldtemple.com/putridity_maggot_compilation.wma

http://oldtemple.com/putridity_evilization.wma

 

 

Gliwicka kapelka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sie ze mna licytowac na "ostre kapelki"?;] I że niby te kawałki co podales maja byc takie ostre tak?;] I jeszcze pewnie mi powiesz, ze to jest dopiero "prawdziwy metal"? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licytowac sie nie chce bo po pierwsze nei jestem metalem , po drugie takie licytacje sa dla idiotow , po trzevie poprostu troszke mnie zdziwilo ze podales kredki jako mocna kapelke :]

 

a z metalu lubie Arch Enemy ( moze dlatego ze maja bardzo ladna wokalistke i do tego z dobrym glosem ) http://strefa.rockmetal.art.pl/sylwetki/archenemy.htm , no i oczywiscie progresywny metal , ale on jest bardzo delikatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ouara: to ja jeszcze polecie Ci kilka zespolow :)

- Arena (ale to juz chyba ktos wymienial .. :P)

- Blackfield

- Porcupine Tree

- Radiohead

- Interpol

- RPWL (niedlugo graja u nas)

- The Czars

- The Flower Kings

- The Twilight Singers

- Unbelievable Truth

- Spock's Beard

- A Perfect Circle

 

Mam nadzieje, ze cos Ci przypadnie do gustu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...