Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem gdzie to zabardzo umieścić ale wydaje mi się ze tu bedzie najlepiej. poczukuje kawałka (chyba pt. "Bestia") w Polskim wykonaniu a zaczyna się mniej wiecej tak:

 

"słońce płonęło powoli zmierzchu?

kryjąc swą twarz w otchłani mroku

dzień? zrodziła się bestia

nieśmiertelna wśród buntu stworzyła swój ...."

 

Z góry dziękuje za pomoc!!!

1399085[/snapback]

no umieścić to powinieneś na pewno tu http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=43438&st=570 , a co do pioseneczki to nie wiem co to jest :mur: , mam nadzieje ze koledzy chociaż wiedzą :)

 

 

Polecam jeszcze inne zespoły takie jak:

 

Disturbed

Static-X

Cripta hiszpańskie brzmienie metalu :)

Type O Negative i wiele innych

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie to zabardzo umieścić ale wydaje mi się ze tu bedzie najlepiej. poczukuje kawałka (chyba pt. "Bestia") w Polskim wykonaniu a zaczyna się mniej wiecej tak:

 

"słońce płonęło powoli zmierzchu?

kryjąc swą twarz w otchłani mroku

dzień? zrodziła się bestia

nieśmiertelna wśród buntu stworzyła swój ...."

 

Z góry dziękuje za pomoc!!!

 

 

no umieścić to powinieneś na pewno tu 1400146[/snapback]

wiem ale wydaje mi się że tu jest większa szansa na powodzenie :P

Edytowane przez DareDevil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Behemoth, Vader, Morbid Angel, Impaled Nazarene, Cannibal Corpse, Napalm Death, Slayer, Kreator, Chimaira, Superjoint Ritual, Deicide, Mnemic, Tool, Frontside, Machine Head, Fear Factory, Lamb Of God, Ektomorf, Strapping young lad, AmonAmarth, Moonspell, Dark Tranquillity

 

pozdrawiam

 

Horns Up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no witam po dlugiej nieobecnosci:) jakos tak nie wchodzilem za czesto na forum ale do rzeczy!

ostatnio w Poznaniu odbyl sie koncert Huntera, na ktorym oczywiscie nie moglo mnie zabraknac:) promowali nowa plyte(wyd. 30 maj) wraz ze spora doza starych kawalkow. co do plyty to pozwole sobie przytoczyc slowa Draka: "jesli mysleliscie, ze Medeis to byla masakra to teraz zobaczycie!" i musze powiedziec ze po tych kilku utworkach mozna powiedziec, ze conajmniej trzymaja poziom:) juz sie nie moge doczekac:)

a tak pozatym to Drakowi spadla gitarka(ta przejrzysta) i zlamala sie przy samym koncu gryfu :? ale stwierdzil, ze i tak jej nie lubil :D

bawilem sie swietnie as usual:) i uwazam, ze zebrana tam zadna wrazen chuc(w tym ja) zostala nasycona w zupelnosci:)

 

jesli chodzi o muze to juz kiedys wspominalem, ze gustuje raczej w power metalu ale nie tylko. wprost ubostwiam typowo - moim zdaniem - hard rockowa kapele Ugly Kid Joe. co prawda juz nie istnieja ale muza jest cudowna! polecam kazdemu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj dostałem premierowy krążęk Nine Inch Nails ;) Ogólnie za nimi nie przepadałem ale ta płytka jest naprawde warta przesłuchania. Polecam.

 

Nine Inch Nails - With Teeth  - jestem na tak ;)

1408944[/snapback]

Ale masz to w mp3 czy jest juz w sklepach ? Bo ja jestem fanem NIN - mam ich wszystkie plyty - tak plyty nie mp3 :) i to nawet oryginalne :D

Nie ma to jak muza z cd + moj zestawik Denona 2X120W :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś się znalazł :wink: . U mnie właśnie leci sobie płytka Hysteria....fajnie chłopaki grają nawet. ...mam nawet koncert na kasecie jeszcze nagrany w MONO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie pomozcie mi ;-)

 

poszukuje klimatow strikte hipisowskich

takich mniejwiecej jak na pierwszych plytach Jafferson airplane , albo zwlaszcza podobnych do tego utworu ( siedze i slucham go od kilku dni i nie moge przestac )

http://www.trainnet.trzepak.pl/pietia/a/06....Your.Youth.ogg

 

utwor pochodzi z tej plyty ( zespolu STRAWBS )

 

http://www.progarchives.com/Progressive_ro....asp?cd_id=2911

 

 

podajcie jakies wasze typy :]

Edytowane przez Pietia(lania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejżałem sobie AC/DC "Stiff Upper Lip" live na DVD, i pomyśleć że chłopcy mają już 50-tki na karku a Brian prawie 60. Co by nie mówić o AC/DC czy ktoś gustuje w ich muzyce czy nie, ale przyznać trzeba że są wielcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejżałem sobie AC/DC "Stiff Upper Lip" live na DVD, i pomyśleć że chłopcy mają już 50-tki na karku a Brian prawie 60. Co by nie mówić o AC/DC czy ktoś gustuje w ich muzyce czy nie, ale przyznać trzeba że są wielcy.

1423697[/snapback]

Dobrze grają....mam ich dwie kasety :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zarzucic im mozna tylko jedno , kazde ich wydanie jest podobne do poprzedniego , monotonne ( to znaczy wtorne )

 

Pomimo ,że jestem ich fanem od 25 lat, trudno się nie zgodzić szczególnie po płytach "Ballbreaker" i "Fly On The Wall", które delikatnie mówiąc są kiepskie. Ale reszta to już kwestia dyskusyjna, są lepsze i gorsze kawałki jak u wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiedziałem gdzie to zabardzo umieścić ale wydaje mi się ze tu bedzie najlepiej. poczukuje kawałka (chyba pt. "Bestia") w Polskim wykonaniu a zaczyna się mniej wiecej tak:

 

"słońce płonęło powoli zmierzchu?

kryjąc swą twarz w otchłani mroku

dzień? zrodziła się bestia

nieśmiertelna wśród buntu stworzyła swój ...."

 

Z góry dziękuje za pomoc!!!

Jest to kawalek w wykonaniu nieistniejacej juz rzeszowskiej kapeli Astarot.

podaj maila to Ci wysle ta mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEsmerize 8O Rządzi płytka... Taki swierzy powiew.

1462572[/snapback]

no prawda, płytka udana :> a ja ostatnio męcze Frontside - Zmierzch bogów i takze jezeli ktos lubi taki typ muzyki to polecam :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...