Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do sprzedania koncert Children Of Bodom Stockholm Knockout Live na DVD

Link do aukcji jakby byl ktos zainteresowany:

 

http://allegro.pl/item153616135_children_o...t_live_dvd_.htm

Koncert jest nowy nie ogladany, do konca aukcji pare godzin, ale moze ktos sie skusi.

Polecam

 

Kupilem sobie wersje CD ktorej slucham ciagle i ciagle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stylu jest ta nowa płyta jaką bedą promowac? Krzyczana (w stylu pierwszych plyt) czy bardziej choralna i symfoniczna?

 

Raczej styl nowego Theriona czyli coś podobnego do Lemuria i Sirius B. Therion z deathem skończył już dobre kilka(naście) lat temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też mi się zdawało, ale po cichu liczyłem na jakis mały powrot do korzeni :mrgreen: . Muszę sie zapoznać z tą płytą.

 

Ps.

Dwa dni przed Therionem jest Vader :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam problem i liczę na waszą pomoc. Zadaję to pytanie tutaj ponieważ fani rocka to najwyżej stojący w hierarchii melomanów. Otóż zostałem zobowiązany do stworzenia składanki tanecznej na wesele przyjaciółki. Chodzi o jedną płytę. Chciałbym na niej zamieścić 10 wolnych utworów i 5 szybkich. Wszystkie mają mieć korzenie rockowe i nadawać się do tańczenia. Nie chodzi mi o znane każdemu dzieciakowi megahity ale coś bardziej wyszukanego. Mam już swoje typy ale bardzo liczę na waszą pomoc! Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc 1(mfkr) i 2(slipknot) caly rox pozostale to juz nie jest moj slipknot :(

Oni wydali 3 płyty, prawda? Właśnie słucham soundtracka z Disasterpieces i odlatuję ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm..koniecznie posluchaj :D Posluchaj tez Led Zeppelin i Deep Purple ^^

 

Ech. Statriani i Vai? Gitara to nie tylko sama technika z napieprzaniem na czas ;]

Hendrix

Frank Zappa

Stevie Ray Vaughan

Warren Haynes

Posłuchaj tych panów ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Statriani i Vai? Gitara to nie tylko sama technika z napieprzaniem na czas ;]"

 

Vai i Satriani i napieprzanie na czas? :blink: Kto jak kto, ale taki Satriani NIGDY nie grał shreddingu. Mało jest typowych shredderów, bo to mit. Nawet taki Angelo Batio grał świetne melodie, nie raz, nie dwa tylko na paru płytach.

 

Polecam tego pana, najlepszy technicznie obecnie gitarzysta (najszybszy rowniez), do tego znudziło mu się wymiatanie bez sensu, i czasami uroni jakąś sensowną melodię

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA polecam Disturbed - zwłaszcza land of confusion , the game , voices . Propo B.E.T.H byłem w media po płyte szukam i nic więc skoczyłem do empika też du.. ktoś ma namiar na tą płyte sklep albo strone typu kup mp3??. Chyba że tymczasowo będe musiał sie zadowolić rapidshare.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się może ktoś na Vader'a w Stodole 12.02??? Bodaj koncert rejestrowany będzie na potrzeby DVD...

 

No ja sie postaram wyrwac

Szkoda ze pracuje akurat ale moze cos uskutecznie ;]

 

"Trzy klasyczne grupy: VADER, SOLITUDE AETURNUS oraz ONSLAUGHT zagrają w lutym w warszawskiej Stodole i koncerty te zarejestrowane zostaną na potrzeby DVD. Zapowiadany jest jeszcze występ dodatkowej formacji.

 

Zespołem, który na polskiej metalowej scenie muzycznej wiedzie nieustający prym i wyznacza drogę licznym następcom, jest olsztyński VADER. Kapela, której od 1983 roku niestrudzenie przewodzi charyzmatyczny Peter, zaprezentuje się w warszawskiej Stodole w specjalnym secie koncertowym, w którym obok sztandarowych pozycji na pewno nie zabraknie utworów z nowej płyty – "Impressions In Blood".

Morderczo perfekcyjne brzmienie znane z płyt Vadera, na żywo zyskuje jeszcze bardziej na brutalnej sile, która zapewnia Vaderowi miejsce w czołówce na równi z tuzami światowej metalowej sceny. Od 28 września do 17 grudnia trwała 4 edycja trasy Blitzkrieg, podczas której Vader niczym prawdziwa wojenna nawałnica przetoczył się po całej Europie. Warszawski koncert grupy będzie również pierwszym polskim występem zespołu w 2007 roku i występ ten będzie stanowił ukoronowanie kariery zespołu, który w związku ze zbliżającą się 25 rocznicą istnienia grupy, przygotuje specjalne show!"

 

I teraz najlepsze!!!!

 

"Koncert jest przeznaczony również dla osób niepełnoletnich. Jeśli nie skończyłeś jeszcze16 lat, to zapraszamy z jednym z rodziców."

 

inf.

http://www.stodola.pl/klub/?show=405

 

 

 

Szkoda ze zaczyna sie o 17

Bede musial urlop kombinowac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was przesłuchał nowy Frontside i Chimaire?? oraz B.E.T.H?? Jak tak to jakie wrażenia?? :)

 

A ja wczoraj na Sylwku poznalem fajny polski akcencik B.E.T.H.

No właśnie B.E.T.H niezły jest :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy są na tym forum jacyś fani zespołu Emery?

mi nie podchodzi wokal w tym emery, wole dead poetic, a static lullaby czy from first to last z takiego post-hardcore :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś z was Trans-Siberian Orchestra? Jest to muzyka operowa/poważna przeplatana rockiem, ale IMO brzmi pięknie, gitary porostu są boskie :D Kilka ich utworów:

 

Najbardziej chyba znany

 

 

- piękne gitary :rolleyes:

 

Anybody? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 ich albumy ;)

Poznalem przez dosc znany swego czasu filmik z swiatelkami na domu, ktore "graly" w takt wlasnie ich muzyki. Calkiem fajny zespolik, dosc orginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...