Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 4 ich albumy ;)

Poznalem przez dosc znany swego czasu filmik z swiatelkami na domu, ktore "graly" w takt wlasnie ich muzyki. Calkiem fajny zespolik, dosc orginalny.

Widzę, że lubimy podobne klimaty ;) Z tego co mi mówiłeś w GDA, to Coma też ci się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w ramach przypomnienia, ze od dzisiaj mamy w Wawie słynną Hard Rock Cafe;] Jako pierwsi w Europie Środkowej - fajnie, nie?;]

 

Dołączona grafika

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubimy podobne klimaty ;) Z tego co mi mówiłeś w GDA, to Coma też ci się podoba :D

No patrz.. pamietasz :)

 

2 jaskolki wiosny nie czynia, ale reszte porownan mozesz zrobic po kliknieciu w linka do last.fm z mojego siga. Pewnie cos jeszcze znajdziesz ;)

Co do TSO to traktuje ich raczej jako pewna ciekawostke.. ciekawie graja, ale na playliscie mam raptem kilka ich utworow, ktore podobaja mi sie najbardziej. Z Comy za to podoba mi sie praktycznie 95% utworow z obu albumow. Mam oba orginalne :> To jest o tyle ciekawy zespol, ze na samym poczatku nie podobala mi sie ich muzyka w ogole.. no ale moj roommate z akademika (Burdel.. Chaos.. czy jak mu tam :]) puszczal pierwszy album na tyle czesto, ze w koncu mi sie spodobalo. Drugi album tez byl ciezki.. po pierwszym przesluchaniu zalamalem rece.. z kazdym kolejnym zaczynalo mi sie jednak podobac i teraz nawet nie jestem juz w stanie stwierdzic, ktory album jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz.. pamietasz :)

 

2 jaskolki wiosny nie czynia, ale reszte porownan mozesz zrobic po kliknieciu w linka do last.fm z mojego siga. Pewnie cos jeszcze znajdziesz ;)

Co do TSO to traktuje ich raczej jako pewna ciekawostke.. ciekawie graja, ale na playliscie mam raptem kilka ich utworow, ktore podobaja mi sie najbardziej. Z Comy za to podoba mi sie praktycznie 95% utworow z obu albumow. Mam oba orginalne :> To jest o tyle ciekawy zespol, ze na samym poczatku nie podobala mi sie ich muzyka w ogole.. no ale moj roommate z akademika (Burdel.. Chaos.. czy jak mu tam :]) puszczal pierwszy album na tyle czesto, ze w koncu mi sie spodobalo. Drugi album tez byl ciezki.. po pierwszym przesluchaniu zalamalem rece.. z kazdym kolejnym zaczynalo mi sie jednak podobac i teraz nawet nie jestem juz w stanie stwierdzic, ktory album jest lepszy.

No znalazły by się kilka znajomych zespołów na tej liście ;) Co do Comy, to jej utwory mają to do siebie, że im głębiej zastanawiasz się nad ich tekstem, tym bardziej zaczynają się podobać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w ramach przypomnienia, ze od dzisiaj mamy w Wawie słynną Hard Rock Cafe;] Jako pierwsi w Europie Środkowej - fajnie, nie?;]

Wreszcie ;] Ciekawe, jak ceny ustawia - zarcie maja calkiem zacne, a porcje takie, ze na dwie osoby by starczylo (hamburgera trzeba nozem i widelcem, bo fizyczna niemozliwoscia jest tak rozewrzec paszcze).

 

BTW; http://www.hardrock.com/locations/cafes3/c...amp;MIBEnumID=3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem newsa ze strony Metallici

 

Greetings from not so sunny Northern California. We know that things have been pretty quiet here in web-land, so we thought we'd throw some shit your way... here goes... We are finishing up the last couple weeks of pre-production on the album and... really... seriously...(drumroll)... we're going to start recording on March 12th. We're pretty fuckin' psyched about it and pretty fuckin' psyched to be sharing this experience with Rick. But wait... there's more. We kinda sorta figured that by the time June rolled around, we would be ready for a break from recording (escape??) and since we had so much fun in Europe last summer, we thought "why not go back for some more fun and games?" We're planning to share the summer love with our friends in some different countries we didn't get to last year.. okay, fuck it, maybe one or two repeats. We haven't quite worked out all the details yet, but we thought that for once we really would be the first site to break a piece of Metallica news.So keep your eyes open for more details in the next few.. the plan right now is to head out in late June and hang out for a couple/three weeks. We might even do a certain festival that we've played 19 times in July that starts with a "W," maybe hit a certain band member's home turf... blah, blah, blah.
Teraz czekamy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście Machine Head - The Blackening ? premiera 27 marca ale są już w necie :) No genialna płytka :). Tutaj jeden kawałek, solo + rify wymiatają :]]]

 

 

@Kamilo23 właśnie Ci to proponuje :)))))

 

PS. Pomyłka wcześniej przez przypadek napisałem tytuł 1 płyty MH Burn My Eyes :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich mocniejszych, ale nie darcia mordy, to przypomniał mi się zespół Disturbed, kiedyś go słuchałem, przyjrzyjcie się kawałkom "Down With The Sickness" i "Violence Fetish".

 

Również Paradise Lost fajnie brzmi (IMO), ale nie jest już typowo ostrym graniem, ale brzmienie po takie podchodzi. Fajne kawałki z płyty Draconian Times, to Enchantment, Forever Failure, I See Your Face. Oczywiście jest jeszcze dużo innych fajnych, z innych płyt :)

 

Ostatnio w ucho wpadły mi oldschoolowe klimaty typu AC/DC (płyta The Razors Edge chyba najlepsza jaką wydali :) ) i jeszcze Motorhead, kawałek One More Fucking Time mnie powala :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza płyta z Death Metalem w 2006 roku Deicide - Stench of Redemption

Jak ją pierwszy raz usłyszałem, to wydawała mi się dosyć średnia- cały czas nap.. w perkusję :D i zażynanie gitar. Po 5 razach już było znacznie lepiej. Deicide w końcu nagrało profesjonalną płytę, a solówki całkiem rozp...- 100 lat postępu w stosunku do tego, co reprezentowały popszednie albumy ( które jako całość mnie raczej rozśmieszały np. "Fuck your god" ;) , chociaż lubię ich całą dyskografię)

 

I forsee at my end to be banished,

By your god for my life and branding

Never around, in the greatness of sorrow,

Screw your god and his UN writ moral.

Stifle god, and the idols of hatred,

Out of my heart, I have always been free,

One with no need all alone and satanic.

Wretched and Vile, fuck your god, de face him.

Who could believe in a lord that's demanding?

Hard to believe when we die we vanish,

In his deny and for all his creation,

Fuck your god and his righteous hatred.

You and your son, you are nothing but absence,

Something not there that controls this planet,

Only deceit do I see in your hallow

If you believe you will dwell in failure.

Fuck Your God, Holy mother for the whore she is,

Fuck your God, bible thumper preaching threats from hymn,

Fuck your god, his revival and the holy Ghost,

Fuck your god; only tell us what we need to know,

Fuck your god, pointing fingers and then do as me,

Fuck your god, you are nothing and you'll never be,

Fuck your god; it is Satan who in trusts my soul,

Fuck your god, where the Christians are I will not go.

Fuck your god!!!!!

Fuck his, commandments, and prophet's left stranded to die,

Not in my heart or my soul as I go through this life,

Good book of bullshit lay dirty with vengeance and lies,

Go fuck your Jesus and get- the- fuck out my sight.

Unity over flowing with anger,

It is our time to remove the savior,

Christians are weak and the bible is beaten,

Homage to god, in this world not needed.

Fuck your god an his annals of plager,

Falling apart and exposing the light,

I will not live by the words of their Jesus,

He did not die to protect or save me.

There is just blood in his book of deceiving,

Riddles and crap to his divine healing,

Fail is your faith and you blame it on Satan,

Christians can't see that their preys are wasted.

Not a slave to religion unrendered,

Falsified god and his Christ redempters.

Never to be in the presence of grandeur,

I am for me and forever after.

Fuck Your God, Holy mother for the whore she is,

Fuck your God, bible thumper preaching threats from hymn,

Fuck your god, his revival and the holy Ghost,

Fuck your god; only tell us what we need to know,

Fuck your god, pointing fingers and then do as me,

Fuck your god, you are nothing and you'll never be,

Fuck your god; it is Satan who in trusts my soul,

Fuck your god, where the Christians are I will not go.

Fuck your god!!!!! Fuck you!!!!

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 30 minut temu wróciłem z koncertu Metallici. No moze nie koncertu bo było to koncertowe DVD z 1998 i było to w multikinie, to i tak było wypas, nie licząc tragicznego nagłośnienia. Za głośno i głośnieki trzeszczały nie wydajac porządanego dźwięku. Ehh... ale to nie były zmarnowane 4 godziny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

DEATHSTARS

Rammstein

Nightwish

Slipknot

Rob Zombie

To jest dopiero muzyka a nie

jakieś śmieszne drumy czy HH :P bee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciłem do pierwszego albumu Rage Against the Machine - Rage Against the Machine. Coś genialnego ;) Akurat hip-hopowy wokal tutaj świetnie pasuje.

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zmobilizowałem że przesłuchałem cała Dyskografie Bad Religion :D Wypas :-P

Tez ostatnio przesluchalem pare albumow. Maja sporo fajnych utworow, ale duza czesc ich tworczosci jest podobna do siebie jak dwie krople wody - gdyby nie slowa, mialbym powazne problemy z ich rozroznieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...