Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

 

czemu podajesz jako przyklady niby kapel ktore dobrze graja - zfilcowane kredki czy dymu bordźir? przeciez to tez lole pokroju korna )

kredki i dimmu ? - do tego trzeba miec czarna dusze,

 

uwazam ze z buractwem nalezy walczyc

wiec zwalcz sam siebie !!

hmmm mrok /czarna dusze to ja mam ale w [gluteus maximus];] :wink: lolku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czemu podajesz jako przyklady niby kapel ktore dobrze graja - zfilcowane kredki czy dymu bordźir? przeciez to tez lole pokroju korna )

kredki i dimmu ? - do tego trzeba miec czarna dusze,

 

uwazam ze z buractwem nalezy walczyc

wiec zwalcz sam siebie !!

hmmm mrok /czarna dusze to ja mam ale w [gluteus maximus];] :wink: lolku

sluch chyba tez - a lolka to masz miedzy nogami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czemu podajesz jako przyklady niby kapel ktore dobrze graja - zfilcowane kredki czy dymu bordźir? przeciez to tez lole pokroju korna )

kredki i dimmu ? - do tego trzeba miec czarna dusze,

 

uwazam ze z buractwem nalezy walczyc

wiec zwalcz sam siebie !!

hmmm mrok /czarna dusze to ja mam ale w [gluteus maximus];] :wink: lolku

sluch chyba tez - a lolka to masz miedzy nogami

dobra nie wypowiadaj sie dzieciaku mroczny taki nawet jakbys mial 25 lat to nim jestes EOT nie chce mi sie z toba gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto słyszał nową płytę Rammstein'a "Reise, Reise" IMHO full wypas a utwór MOSAKU poprostu wymiata !!!! reszta też genialna IMO płyta lepsza niż mutter.

a mi strasznie sie podoba AMERIKA z tej płytki.

a teledysk do tego to już wogóle wymiata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja wpisze kilka zespołów które katuje przez jakiś miesiąc :P

 

LUMSK - Aasmund Fregdegjaevar (tak, to taka nazwa, zrozumiecie wszystko po puszczeniu pierwszej lepszej piosenki)

 

MAGICA - The Scroll of Stone

 

Therion Sirius B

 

Therion - Lemuria

 

Papa Roach - Getting Away With Murder - naprawde super, zero rapu tylko sam czysciutki hard rock/metal...mniam mniam...

 

Primal Fear

 

Tad Morose - niezły black/trash(??)

 

Diablo - Eternium

 

Gamma Ray - Lands of the Free - naprawde niezły heavy (??) metal...

 

In Flames - dyskografia - super wszystkie albumy, posłuchajcie Bonusowej piosenki do albumu Clayman(Word of Promises) mnie powaliła na kolana :)

 

Dream Evil - The Book of Heavy Metal - po prostu super muza wszystkie albumy sa wspaniałe a ostatni po prostu powala...

 

Haggard - Awaking The Centuries - dziwny metal...ale spoko :)

 

Slipknot - dyskografia - hmm...ci co słuchają raczej heavy/fantasy/power itp metalu(w takim co wokalista ma głos raczej normalny a nie jak w dimmu borgir czy podobnych) moga sie troche zdziwic ze polecany przez wielu zespół im sie nie podoba, i ze mną tak tez było...ale gdy przesłuchałem jedna z najlepszych piosenek tego zespołu (Pepole=Shit) przyzwyczaiłem sie do ich muzy i jest cool :)

 

z nieco lżejszych polecam:

 

Green Day - niezły punk cała dyskografia jest OK

 

Inkkubus Sukkubus - The Beast with two backs - dobry punk rock

 

Ramones - Anathology(staaarryy punk)

 

Twisted Sister

 

 

aha, wiele zespołów poznałem słuchając GothamRadio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszeliscie Manowar? :) ja i tak zagorzalym fanem SOAd jestem :))

ja mam cała dyskografię manowar :) fajny jest, tylko dosc szybko sie nudzi...

no mi sie po jakis 4 latach lekko znudzil ale czesto wracam

nie mowie o najnowszej plycie ktorej nawet nie raczylem kupic taka kijowa byla:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz polece cos alternatywnego ;) Takim zespolem jest Ulver, polecam plyte Themes From William Blake's The Marriage Of Heaven & Hell (szczegolnie utwor The Voice Of The Devil).

Tworczosc tego zespolu to cos niezwyklego na pograniczu poezji. Momentami bardzo lekkie brzmienie, ktore po chwili przechodzi w potezne uderzenie.

 

A dla ludzi, ktorzy lubia muzyke z klimatem Dead Can Dance

OOO tak!! 8)

 

Dead can Dance to prawdziwe misterium, ale chyba nie znane wsrod tweakowej mlodziezy (lata swietnosci tej kapeli przypadaja na czas, kiedy to obecni licealisci jeszcze w pieluchach chodzili ;)

 

A Ulver- hmmm... jazda noca w aucie, porzadne audio, padajacy snieg za szyba, noc... NIEPRAWDOPODOBNE!!! W taki wlasnie sposob ostatnio wracalem z austriackich Alp.

 

Ogolnie skadynawskie ciezkie brzmienie to jest to 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz polece cos alternatywnego ;) Takim zespolem jest Ulver, polecam plyte Themes From William Blake's The Marriage Of Heaven & Hell (szczegolnie utwor The Voice Of The Devil).

Tworczosc tego zespolu to cos niezwyklego na pograniczu poezji. Momentami bardzo lekkie brzmienie, ktore po chwili przechodzi w potezne uderzenie.

 

A dla ludzi, ktorzy lubia muzyke z klimatem Dead Can Dance

OOO tak!! 8)

 

Dead can Dance to prawdziwe misterium, ale chyba nie znane wsrod tweakowej mlodziezy (lata swietnosci tej kapeli przypadaja na czas, kiedy to obecni licealisci jeszcze w pieluchach chodzili ;)

 

A Ulver- hmmm... jazda noca w aucie, porzadne audio, padajacy snieg za szyba, noc... NIEPRAWDOPODOBNE!!! W taki wlasnie sposob ostatnio wracalem z austriackich Alp.

 

Ogolnie skadynawskie ciezkie brzmienie to jest to 8)

hmmm no ja slucham sobie dead can dance od czasu do czasu wiec mi jest to znane;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh i co temat umarl ?? czy poprostu juz nic sie nie dzieje w muzyce rockowej ?

 

http://www.caladan.art.pl/gigsy.php

czy ktos sie wybiera na ktores z 3 koncertow :

Blackfield + goście

Archive

Abraxas

 

albo jeszcze lepiej , czy jest w stanie zrobic bootlega z tych koncertow ?

ja powinienem byc w krakowie ( bo mam najblizej ) o ile bede mial przyplyw gotowki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...