Skocz do zawartości
...:::Piter:::...

Wzmacniacz!!! Który lepszy??? Technics vs Sony!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, czy dobre są te wzmacniacze, który lepszy, mocniejszy???

Technics SU-V7X

 

SONY MODEL F-210

który wybrać??? A może jakiś inny w takim przedziale cenowym jak te???

Nigdzie nie moge znaleśc dokładnego opisuj to tych wzmacniacz :cry:

Z góry dzięki za odpisy

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to posłuchaj jak grają z różnymi kolumnami i wybierz taką kombinację, która najbardziej Ci odpowiada barwą, dynamiką itd.....

 

Suche parametry techniczne nie o wszystkim świadczą.

 

Osobiście mam Technicsa, właśnie dlatego, że najbardziej mi się podobał jego dźwięk spośród tych, na które mogłem sobie pozwolić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za 200zetka wyczailem cos takiego: DUAL CV 1600 (made in germany)

Dołączona grafika

2x120W ,wszystko w 100% sprawne, miażdzy mojego soniaka 2x60W jakoscia i dynamika dzwieku. Do tego 6 wyjsc na kolumny, pelna regulacja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak opłaca się go <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span>???????/ http://allegro.pl/show_item.php?item=27741499 ???????????// Szybko!!!

Neon a z kąd takiego wyczaiłeś, bo ja własnie take cus potrzebuje :lol: Kolumny będe robił sam, bo teraz miałem wieże soniaka taką starszą, ale zajebiście daje!!! i do tego suba 400w sam robiłem, ale głośniki i sub będe robił nowe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem na mojej giełdzie w Lubinie. Na allegro widzialem innym model Duala (ciut słabszy) w kazdym razie jak trafisz model cv 1500 wzwyż to bieri, nie ma co sie zastanawiac bo sprzet swietny.. tylko ciezki (moj ma ok. 15kg :>) Bez problemu ciągnie sooba 200W + 2 monitory po 50W każdy. Na połowie potencjometra juz jest bardzo glosno. (wszystko sie trzesie w pokoju)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szsukam jakiegoś nowego głośnika do sub, chodzi mi o coś do 200zł. sam głośnik skrzynie robie sam, i jakieś 2 głośniki około 50W i gwizdki :) A chce dobry wzmacniacz żeby to grałao ładnie i czystko  8)

a jaki glosnik duzy mialby to byc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz sub 30 cm w dużej skrzyni głosniczek jakiś 400W 2 kolumny sony 50W 2 głośniki do surrand i dlamnie jest to mało!!! :lol: A wieża daje naprawde dobrze jak na wieże bije na pysk nie które wzmacniacze.

A pokuj może mam troche większy, jutro zmierze dokładnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sub (alphard sw-807) ma 20cm ... pokoj mam jakies 3x5m ... z bassem nie ma problemu, a na wzmacniaczu jest na "0" . Jak dam wiecej to robi sie za duze cisnienie dzwieku w pokoju i uszy bolą. I w zyciu nie wstawilbym do siebie kolumn.. tylko monitorki dadza przestrzenny i czysty dzwiek w tak malym pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He to jeszzce pomysle, własnie chce mieś czysty dzwięk i z ładnym pełnym basem :lol:

Wunat, widziałem że sprzedajesz wzmacniacz Technicsa Su-3500, to ja własnie z tobą pisze przez mail o ten wzmacniacz, masz jakiś dokładniejszy jego opis i więcej fotek??? Albo janlepiej by było jak byśmy się jakoś stykneli i ja bym go dokładnie obejzał i przetestował :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...