Skocz do zawartości
POWER BY AMD

internetowe radio o komputerach

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o takim internetowym radyjku gdzie leciała by normalna muza i koleś co puszcza muze latał by w miedzy czasie po serwisach i mówił co sie gdzie dzieje np ze na tweaku jest recenzja nowych kart graficznych ze na pccom jest art. o blak ice ze gdzieś tam jest coś tam i na biezoco newsy by były czytane. Jak coś sie wydarzy jakaś promocja lub coś cudownego na allegro czy w jakimś sklepie internetowym wszyskie rzeczy związane z kompami byłyby tam przez prowadzącego poruszane na bierzaco,

jak by współpracowało z jakimś forum to powzdrowienia mozna by sobie przesyłac dedykacje itp

jezeli ktoś by tego dnia podkrecał coś ekstremanlnie np berkut jak by coś stwozył to jakieś info z placu boju co pare min jakieś wiadomości

 

co wy na to słuchali byście takiego radyjka??

Jaka muza ja myślałem nad taka klubowa albo rano jakies takie spokojnie klubowe radyjkowe utworki a wieczorkiem taka tachniaweczka

Lub jakoś rodzaj muzyki w róznych godzinach lub w róznych dniach pogrupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

jak chcecie to ja muglbym puszczac hip hop :) mam tego bardzo duzo i to tego co lubia ci co lubia hip hop a nie hip hopolo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram z tymi znakami ostrzegawczymi;]

ale żeby cięższe brzeminie też nieraz było :cry:

 

a pomysł genialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł spoko tylko trzeba by casting zrobić, bo wiadomo, że nie każdy głos da się wysłuchać, no i czy potrafi w miarę czytać porządnie ;) Potem zrobić stronę radia, i tam jakiś grafik audycji :) A co do łącza, to ile kbps się zapowiada :?: :)

 

PS. Ja mógłbym prowadzić program "Randka w ciemno" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

a ja mam doswiadczenie z radiem bo sam takie prowadze w swojej sieci :) oczywiscie 24h hip hop :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

jezeli zalatwi POWERED BY AMD serwer ustawi do niego haslo, rozporzadzi godziny kto ma kiedy swoj czas, poda haslo tym co maja cos puszczac to to napewno wypali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie... w tym problem ze by tam tylko techno hh i inne temu podobne smigalo, czasem "dla sportu" by bylo cos innego... (metal, rock itd)

 

no pomysl z tabelka czasow kto ma kiedy jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, zapowiada sie techno/klubowa/HH 24h/dobe. :( No to sobie nie poslucham. Moze by tak, w kazdy dzien tygodnia, proponowac cos innego ? Przyladowo, w poniedzialek, klubowa, we wtorek rock itp. dla kazdego, cos milego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, zapowiada sie techno/klubowa/HH 24h/dobe. :( No to sobie nie poslucham. Moze by tak,  w kazdy dzien tygodnia, proponowac cos innego ? Przyladowo, w poniedzialek, klubowa, we wtorek rock itp. dla kazdego, cos milego.

juz lepiej puszczac co kawalek inny rodzaj muzy... bo tak to w kazdy dzien tygodnia radio bedzie mialo sluchaczy tylko tych co sluchaja dany rodzaj muzy... a tak jak w danym dniu bedzie kazdy rdzaj muzy to jak komus sie nie spodoba dana piosenka to na jej czas przelaczy a pozniej znow bedzie sluchal radyjka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ares

no tak sie raczej nie da bo ta osoba co by w danym czasie puszczala muzyke musialaby miec to na dysku a watpie zeby ktos mial na raz na dysku metal, hip hop i techno, a jezeli nawet to mialby srednie pojecie o kazdym rodzaju tych muzyk

ja proponuje zrobic 1 os od kazdego rodzaju muzyki i zaplanowac ze radio np. gra od 12 do 22 codziennie i byly by np. 12-13 metal (albo jakas fajna nazwa tego), 13-14 hip hop, 14-15 (pop), itp az do konca dnia :) of korz jakby co to 22 rezerwuje na hip hop :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje zebyscie najpierw zalatwili serwer, poustawiali hasla, zarejestrowali sie w shoutcaście i zrobili jako-taką www. Jak to bedzie to mozna sie zastanawiac nad rodzajem muzyki. Aha.. i jest cos takiego co nazywa sie audycja :> Czyli np. przez 2h ustalony wczesniej prezenter gra muze taka jaka mu pasuje i ewentualnie realizuje zagadnienia ktore dyktuja mu zasady prowadzenia audycji (newsy, pozdrowienia i inna paplanina przez mica). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wszytko wymieszać??

Tematycznie ułozona ramowka zmusza do sluchania o konkretnej godzinie, co utrudnia zycie. Szkoła, praca itp moze wyeliminowac potencjalnych sluchaczy. A jak komus sie cos niepodoba to ostatecznie moze na minute wyciszyc.

BTW, czasem metal moze posluchac techno, nikomu to jeszcze nie zaszkodziło. No chyba ze jst jeszcze zadufanym w sobie dzieckiem, ktory nie widzi zycia poza swoją "ławką".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm tylko szefa brakuje :) więc zgłaszam się ;);););););)

 

Co do radia jestem za... Chciałbym sie do czegoś takiego włączyć ale co ja bym robił :roll: Więc wolę słuchać =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git pomysl. A propo muzyki to moze zrobic ankiete na forum i sprawdzic jakiej muzyki ludzie chciel by najbardziej sluchac i tego rodzaju puszczac poprosty wieej. A przy audycjach HH dawac poprostu ostrzrezenie w tytule audycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...