Skocz do zawartości
POWER BY AMD

internetowe radio o komputerach

Rekomendowane odpowiedzi

wytrzymam wszystko, nawet discopolo, byle dj okazał sie chłopek z jajem i werwą. nie chce słyszeć takich loli w stylu yyyy, itp. chce właściwych ludzi na właściwym miejscu :wink: i patrząc jak zajeliście sie tym projektem mogę sie tego spodziewać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to będzie... ale też na stronie głównej www.radioit.prv.pl jest rejestrator więc zapraszam do skorzystania... warto...

 

ps. jak ktoś ma gg to proszę o podanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak sobie wisi... one of my personal favorites... :D heh...

ale na razie nie ma jeszcze pierwszej audycji. więc dzięki za zgłoszenie... co do newsów check mail... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff to widze ze jestem, bo jak patrze na stronke to mnie nie ma :) a tak a propo to proszę c2z o kontakt prywatny moj numer (0-GG) 476 49 89 ;) w sprawie stronki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c2z odezwij sie na gg, bo chce pogadac w sprawie newsow ;) 2310867

 

a tak btw, to mozna by bylo sie ugadac w Liskiem o to, zeby dal tym, ktorzy są w radiu IT, rangi o nazwie: Radio IT ;) tylko tego juz ja nie bede zalatwiac tylko 'naczelni i webmasterzy' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem w końcu topic :)

 

Pomysł fajny... Choć jak kumpel mi o nim powiedział... To byłem mocno sceptyczny ;)

 

Fajnie się zabraliście... Stronka good :)

 

Powodzenia... Bo na dj się nie załapię... ;)

 

 

Tak więc powodzenia drugi raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie ja dorobiłem się miana PR'owca... w związku z tym każdy wie chyba co ma zrobić jeśli coś chce się zapytać związanego z RIT, Power może czuć się odprężony... :Pna razie ja dorobiłem się miana PR'owca... w związku z tym każdy wie chyba co ma zrobić jeśli coś chce się zapytać związanego z RIT, Power może czuć się odprężony... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak zgłasza się ktoś jeszcze na posadkę DJ`a :?: :)

PS. Potrafi ktoś serwer skonfigurować :?: Bo jak narazie nikt się nie zgłosił, a jeszcze tylko to potrzebne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym będzie stawiane radio ?? Ja u siebie już stawiałem SHOUTcastem... Chyba najwięcej będzie roboty z ustawieniem dostępu DJ-ów do serwera...Sądze że moge pomóc ( znajoma prowadzi radio :) ) jak co to gg --> 3353915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyy, w firefoxie widze zrodlo strony a nie to co powinienem zobaczyc....

bo strona jest w sxml'u. niedługo powinna pojawić się wersja multi-przeglądarkowa na razie polecam IE 5 lb nowszy oraz Operę 7.23... :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U-W-A-G-A

na stronie RIT pojawił się nowy serwis dla posiadaczy komórek, całkowity dochód z niego jest przeznaczony na utrzymanie strony www oraz promocję internetową.

 

:arrow: Ruszyło forum Radia IT, zapraszam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. dobra wiadomossć dla oczekującyuch na pierwsze dzwięki z radia :D jak wszysko pójdzie z godnie z planem to jutro jest cfg serwa i pierwszy start .. jak  cośodpali to dam znać

Czekamy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...