Skocz do zawartości
POWER BY AMD

internetowe radio o komputerach

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym chetnie pogral  :twisted:  

mam juz jako takie doswiadczenie w graniu przez internet (radio.ekwador.pl)  

propozycja jest jak najbardziej powazna

Chetni musza zglaszac sie na stronie radia...Takie wymogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też... na forum oczywiście możecie się zgłaszać ale co z tego jak później mało ludzi rejestruje się na stronie... :!:

 

Może po prostu lepiej też zajrzeć na forum radia? Tam też ciekawe informacje się pojawiają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy taka propozycja juz była ale:

By o danej godzinie audycje puszczac i o jakis specjalach reklamowac cały dzien i na pagu banner dodtkowy :) (typu OC Live ;P)

Osobiscie jestem za programem godzinowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok serw odpalony wszysko działczy

na razie testuje sewer wiedz prosdze wchodzić, jak nie odpowiada mu za o wescie mute ale siedzcie bo chcem obiciązyć maxymalnie serwa zeby wiedziec ile wytrzyma

 

adres to http://www.x-micro.pl:8000

 

gram tylko dzisiaj do 24 całe audycje zaczną sie dopiero jak sie dogadam z zaiksem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no trzeba zrobic test serwera ale znajdziesz ludzi?, zbiezzesz ich ?? to zapraszam, ja moge do 16 a ty kombinuj ludzi  jakosci nie zmieniam na razie z chęcia bym wam podrówka wysłał ale jeszce mica nie odpaliłem

moge zebrac ludzi ale najlepiej będzie to zrobić wieczorem...bo wtedy jest najwiecej. a musze zebrać konkretnych żeby to sprawdzić dokładnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej info o naszym radiu można przeczytać na jego forum...

więc zapraszam na stronę www.radioit.plrv.pl i proszę kliknąć w link: Nasze Forum... tam też szybciej coś nowego się pojawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo Opera nie widzi SXML'a...

autorzy się w 7.23 machneli i ta wyświetla... :D

 

a IE tak sobie, chyba z nudów... śłuchać możesz tak jak mówisz nawet windows media player'em...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie co pare chwil buforuje.

 

A tak wogóle, słyszeliście o takiej wtyczce do winampa o nazwie "sound sollution"? Podnosi dynamike dźwięku, zawiera mnóstwo gadżetów niezbędnych do maksymalnego wykorzystania modulacji FM ( w przypadku zwykłych nadajników) takich jak: 5-cio procesorowy Kompresor, Limiter, Expander; Stereo Expander; BASS EQ.. i wiele innych. Jest wszystko co trzeba żeby podnieśc jakośc dźwięku. Sam go używałem za czasów jak nadawałem radio osiedlowe i sprawdzał się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no wszyskim nie dogodzimy na razie najczesciej mozecie uslyszeć muze techno staram sie jak moge sposqdać wszysko do kup i porozdzielac teminy i poukładać zeby w końcu ruszyły jakieś audycje i bardziej zrużnicowana muzyka. Jednak brakuje jeszcze ludzi a ci co wiado ze nie mogą grac 5h dziennie przez 7 dni w tygodniu no nie :wink:

co do tej wtyczki to postaram sie ja sprawdzic w olnej chwili :D dzikuje za podpowiedz wszelkie rady są mile widzane w końcu nie tylko ja pracuje na sukces radia :) trzeba dbac tak samo o dobro naszego słuchacza jak w pracy o klienta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po usłyszeniu wystarczającej ilości techniawek na tym waszym radyjku moge stwierdzić że powstała kolejna "radiostacja" z muzyką dla discolasek. dziękuje dowidzienia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...