Skocz do zawartości
marcinps

.: TOXIC BLACKWIDOW :.

Rekomendowane odpowiedzi

To moj 1 mod mam nadzieje ze cos z tego bedzie..

Pod noz idzie buda TRACER TRO-838 CAPRUN Silver a oto co zamierzam znia zrobic:

1.Caly szkielet pomalowac na zielono ( kawasaki ninja )

2.Dodac boczne okienko

3.2 wiatraki UV Green kilka innych akcesorii tez uv

4.Katoda green i katoda uv

5.Malowanie panelu przedniego na czarno + napedy....

jak widac standardowy modzik jak na te czasu ale jak dalmnie jesli wyjdzie choc w polowie to co zamierzam to bede sie cieszyl :)

 

kilka fotek na poczatek ( zdjecia bede wrzucal z komorki ale ostateczny wyglad zfotografuje cyfrowka )

Dołączona grafika

sprawca tego zajebistego zielonego koloru ( "nomi" 12.58 za sztuke zuzylem 1,5 :) jak narazie )

Dołączona grafika

bede staral sie zamieszczac jak najczesciec zdjecia z postepow narazie czekamy farba schnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, ale: :D chcesz dac katode zieloną oraz uv fajnie, ale 2 wiatraki zielone UV? jaki jest sens podświetlac cos na zielono zielona katodą jeśli i tak będzie emitowac zielony kolor dzięki katodzie UV? Ale cóż mam nadzieje, że nie tylko zielone elementy UV będziesz miał.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem zamiar dodac wylaczniki do poszczegolnej katody wiec mialbym wsumie 3 rodzaje podswietlania zielone , samo uv i zielone + uv

 

kupilem na allegro wiatraczek ( cena 15 zl http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27733053) balem sie ze za te kase moze nie swiecic uv tak jak tam pisal sprzedajacy ale sprawdzilem ( oj sie nachodzilem za czyms co emituje uv ) zamowie jeszcze jeden...

Dołączona grafika

 

co do katody zielonej to mam Coolermastera aurore i tu nasowa sie pytanie czy jak kupie innej firym katode uv to na inwerterze od aurory beda chodzic bezproblemowo ??

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

co do katody zielonej to mam Coolermastera aurore i tu nasowa sie pytanie czy jak kupie innej firym katode uv to na inwerterze od aurory beda chodzic bezproblemowo ??

...

Lepiej nie ryzykować. Mogą z nich posypać się iskierki, a tego chyba nie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wnetrze budy skads mi znane.... wyglada jak mja stara buda.. z tym tylko, ze to nie byl 'tracer'

 

a moze bys wasc dokonal jakis gwaltow na panelu.. a nie tylko malowanie... malowac potrafia nawet dzieci z zerówki :?

 

ps.. nazwa mi cos przypomina :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... wnetrze budy skads mi znane.... wyglada jak mja stara buda.. z tym tylko, ze to nie byl 'tracer'

 

a moze bys wasc dokonal jakis gwaltow na panelu.. a nie tylko malowanie... malowac potrafia nawet dzieci z zerówki :?

 

ps.. nazwa mi cos przypomina :twisted:

dla niektorych szczytem moda jest pomalowanie budy ;)

co do panelu sie zgadzam

ps. toxic revolution? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj mam 2 lewe rece :) ale moze jak sie przyloze to cos z tym panelem rzeczywiscie zrobie oto moja propozycja ( ten panel jest ciezki do jakis konkretnych modyfikacji poniewaz ma te chromowane duperele ktore przecinaja go w roznych czesciach ) oto co mi do glowy przyslo :

Dołączona grafika[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ma być "czarna wdowa" to może jakieś motywy pająków?? Np. wzór wycięty z blachy aluminiowej, pod tym tego samego kształtu pleksa i podświetlić. Blacha oczywiście pomalowana na czarny matowy.

 

No chyba, że nazwa powstała na zasadzie "wezme jakieś fajowe słówka angielskie, złączę to i będzie bajer". Bo w takim razie, to ....

(szkoda pisać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zaszpachlowal jedno wolne miejsce na fdd, chyba ze wogole nie uzywasz fdd to oba bym zaszpachlowal

 

guziki power reset, standardowe bym wywalil i dziury po nich zaszpachlowal i zrobil gdzie indziej nowe wlaczniki, przy okazji w poblizu przelczniki od katod/wiatrakow

 

kombinuj dalej sam ;) to twoj mod (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem zamiar cos na okienku w temacie "wdowy" robic ..

 

z tym szpachlowaniem to troche masz racji 1 moejsce fdd zaszpachluje natomiast przyciski do katod dam z boku panelu ( sa tam juz 3 wyciete dziury na usb i na szczescie jest 1 wolna wsam raz na wylaczniki :) )

 

zobaczymy jak to bedzie .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak w dzien nie bede uzywal katod bo i efekt marny i dlatego szkielet jest zielony ( boki + panel beda czarne ) a w nocy sytuacja odwrotna ....

 

TEN ZIELONY NIE JEST TAKI RAZACY JAK NA TYCH ZDJECIACH TAK POPROSTU WYCHODZI W KOMORCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widow jest jak najbardziej black, tylko dla zmylenia wroga maźnięta na zielono :>

To tak jak z wąsami Napoleona - wąsy miał, tylko zgolone.

Coś z tą symetryczną do bólu najądrzy fizys da się zrobić? Podług mię symetria w tym zastosowaniu ssie, ale ja jestem ze wsi.

Oprócz głupiej nazwy zapowiada się nie najgorzej. Oby tylko nie zachorowało na syndrom Thorna, bo wiadomo, jak to się wtedy skończy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież blac widow jest cała zielona:

Dołączona grafika

 

nie wiem więc o co wam chodzi - kolorek doskonale dopasowany do nazwy projektu

:lol: :lol: :lol:

 

BTW: mój ptasznik kędzierzawy ostatnio również zmienił kolory - teraz jest biało/niebieski (euro 2k4 siem naoglądał ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cicho to nie jest normalna wdowa tylko toxic

:P jutro zrobie jakies fotki co prawda niewiele ale ta czesc projektu bede mial juz z glowy

 

co do samej wdowy to chcialem to zrobic w ten sposob ze na bocznym oknie w prawie centralnym miejscu chcialem w plexie zrobic grilla ( widzialem na allegeo ze koles robi to laserowo a owy ksztalt grilla mialby pokazywac wdowe :) natomiast na calej plexie chcialem zrobic cienka pajeczyne [piaskowana, nalepka ...itd jeszcze nie wiem ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież blac widow jest cała zielona:

Dołączona grafika

 

nie wiem więc o co wam chodzi - kolorek doskonale dopasowany do nazwy projektu

:lol:  :lol:  :lol:  

 

BTW: mój ptasznik kędzierzawy ostatnio również zmienił kolory - teraz jest biało/niebieski (euro 2k4 siem naoglądał ;-) )

Mój jest narazie biało-czarny, ale ma dopiero półtora miesiaca i nazywałem go genialnie.... Czesio ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakims wielkim updatem nazwac tego sie nie da poprostu chcialem zebyscie wiedzieli ze mod zyje ale przelaczyl sie na tryb wolnego modowania ( z braku czasu + kasy ) mam nadzieje ze jednak nie na dlugo :)

 

oto malnieta stacja dyskietek oh podczas skladania kompletnie zapomnialem co do czego :) ale jakos sie udalo ( dziala :) )

kable reaguja na uv swiecac na czerwona ( mylacy na zdjeciu rozowy )

 

Dołączona grafika

 

oa cyfrowka cyfrowka nia wszystko bedzie pieknie wygladac narazie meczcie sie z tymi zrobionymi telefonem.... farba ladnie sie prezentuje ( w realu ) zamierzam dam gdzie sie da uzyc srubek szybkoskretek pomalowanych na zeilono ladnie wygladaja...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...