Skocz do zawartości
Kaeres

MP3 w samochodzie

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem radio, ktore odtwarza MP3.

Jak teraz nagrac pliki mp3 na plytke ?

Czy moge katalogowac je czy musze wszystko do jednego wora wrzucic lub nawet do katalogu glownego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kolega ma mp3 radio i mozna wybierac foldery ale troche to skomplikowane, tzn ja nie mam tego opanowanego, jak wybierac foldery, ale z drugiej strony to nie jest moje i czasami tylko tym sie bawie,

ale w tym modelu mozna

radio: jakis alpine

 

a co do twojego: przeczytaj ksiazke ktora dostales z radiem, tam powinno pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, ze nie ma zbytnio jasno opisanego manuala.

To jest radio z allegro i myslalem, ze jest jakas zasada ale chyba kazde radio bedzie mialo inaczej.

Ok, zapytam jeszcze sprzedawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Jednak tak jak pisalem. Myslalem, ze jest ogolna zasada co do tworzenia takiej plytki. Myslalem, ze albo sie wrzuca wszystko do glownego katalogu (czyli jak odpalisz plytke to wsio bedzie odtwarzalo po kolei, albo mozna pokatalogowac sobie, czyli np. wg. wykonawcow i pozniej jakos wybierac. Nie wiem na ile te radia oraz ich wystwietlacze sa do takich rzeczy przystosowane i czy sobie poradza z tym.

Pozostaje sprobowac i wieczorem dam Wam znac.

 

FIRSTaustria model FA-4113 - MP3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odblokowanie watka.

Chcialem tylko poinformowac, ze radio radzi sobie z katalogowanymi mp3 jak i z tymi bez katalogow.

Nie rozgryzlem jeszcze czym sie to rozni poza odtwarzaniem na kompie gdzie sobie po prostu wybieram ktory folder chce sluchac.

W moim radiu gdy wkladam taka nagrana plytke on po prostu domyslnie odtwarza wszystkie pliki (traktuje te pliki jakby nie byly pokatalogowane). Ale za krotko sie tym bawilem, moze cos przeoczylem.

Pewnie w lepszych odtwarzaczach jest spis katalogow i sobie mozna wybrac co ma leciec. U mnie narazie takiej opcji nie zobaczylem. Ale odtwarza genialnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w lepszych odtwarzaczach jest spis katalogow i sobie mozna wybrac co ma leciec. U mnie narazie takiej opcji nie zobaczylem. Ale odtwarza genialnie :)

Zgadza się, w lepszych tak jest.

U Ciebie tak jak pisałeś - odtwarzacz będzie wskakiwał do katalogów po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiedam radyjko na mp3 Pioneer DEH5530

możesz nagrać normalnie mp3 pliki ale możesz również w katalogach , wtedy możęsz sobie przeskakiwać między katalogami ... Myśle że lepiej nagrać pare katalogów i nie szukac w 100 plikach tego którego akurat chcemy odtworzyć ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiedam radyjko na mp3 Pioneer DEH5530

możesz nagrać normalnie mp3 pliki ale możesz również w katalogach , wtedy możęsz sobie przeskakiwać między katalogami ... Myśle że lepiej nagrać pare katalogów i nie szukac w 100 plikach tego którego akurat chcemy odtworzyć ..

Nagralem w katalogach ale niestety moje radio chyba nie obsluguje takiej opcji jak katalogowanie albo po prostu jeszcze nie umiem sie z nim obchodzic.

Wielu jescze rzeczy nie obczailem. Nawet tunera nie rozgryzlem bo nie wiem jak sie stacje programuje. Przychodzi weekend to bede mial czas na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj to jest chyba standart obsługa katalogów , wcześniej kupiłem zwykłą najprostrzą wierzyczke philips na mp3 i też normalnie można było katalogi robić ... U mnie w tym radiu mam dwa przełączniki jeden od utworów a drugi od katalogów ... Pokombinuj może jeszce po prostu do tego nie doszedłęś ... Masz jakąś instrukcje ? Jeśli nie to poszukaj w necie może gdzies będzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, tak jak obiecalem. Mialem czas wiec pokombinowalem i znalazlem ustawienia, ktore pozwalaja na wybieranie katalogow, wykonawcow, numeru utworu, itp.

Jedyne czego nie moge jeszcze znalezc to programowanie stacji radiowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich.

Kupiłem odtwarzacz MP3 firmy FIRST model FA - 4105, i mam mały problem: radio odtwarza wszystko pięknie, ale jest pewien feler, "szumi".

Chodzi mi oto, że słuchając płyty CD lub MP3 słychać delikatny szum, jak podczas słuchania audycji radiowej na żle zestrojonym radiu. Wiem, że to to nie SONY za 3000 zł, ale tak chyba nie powinno być. Czy twoje radyjko

Kaeres gra czyściutko, bo jeśli tak to swoje spróbuje zareklamować u sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi musteka .... trzeszczenie to może bycspowodowane róznymi powodami ... skopiowałem płytkę "MArek Grechuta i Anawa" na wypalarce - wolniutko i dokładnie zeby było cool ... wsadzam kopie do mp3playera przenośnego samsunga trzaski ... mówie co jest wsadzam wiec do playera oryginał - trzasków zero .... mówiesobie kuśwa za szybko nagrałem ... ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku ze to nie to w końcu nagrywałęm z predkościa 4x ... wsadzam wiec kopie do wieży pioonera (starusieńkiej) cycuś odbiór zero trzasków jak na oryginale!!!!!!! myśle coś z playerem mp3 nie tak wiec robiękolejny test ... wsadzam oryginał do playera ... zero trzasków tak ja kna pioneerku ... wniosek:

 

trzaski były tylko na kopii i słychać je było tylko na mp3 playerku

 

na oryginałąch w oby urzadzeniach zero trzasków ...

 

jaki był powód nie wiem .... jeśli mp3player to dlaczego nie ma trzaskó na nim jak odtwarzam oryginał? jeśli źle nagrałem kopieto dlaczego nie trzeszczała na pionerku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...