Skocz do zawartości
topiQ

6300 pkt. w 3D Mark 2001 na FX 5900 XT

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z bardzo niską wydajnością mego FX'a. Karta to GAINWARD z FX 5900 XT. W 3D Marku 2001 ma żenujące 6300 pkt. :cry:

Reinstalowalem system, zainstalowalem nowe patch'e do sys'a i nic. Mój komp to: P4 Northwood 1,8 Ghz, ECS z SIS'em 645, 256 Mb DDR, 400 W zasilacz. Co jest nie tak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek ty albo lecisz w przysłowiowego .... albo cię udar słoneczny złapał i nastąpiło zaćmienie mózgu i jego totalna destrukcja zamień 5900xt na 3ti lub 4ti będzie 100 wydajniejsze to chyba żart bo inaczej lol dnia i kolejny lol nie ma fx5900xt z szyną 64 bit pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, super, niech kupi 2MX - i ta szyna 64-bit ahahaha...

 

Robiłeś format po zmianie karty ? Jak sie karta sprawuje w grach ? Jaki masz zasilacz (ale raczej masz mało prądożerne części) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz 400 W. Po zmianie starej karty zrobilem format im ialem 2003 SERVER EE. Ale się kraczylo w Call of Duty (artefaktopodobne) i 6000 w 3d Mark 2001. Kolejny Format = XP SP1 + patch'e, DX 9.0b, Drivery do SIS'a, Najnowsze detonatory. I dalej niska wydajność (ale artefaktopodobnych rzeczy brak). CO DO GIER: w UT 2004 wszystko na MEDIUM chodzi nieżle; w NFS Underground High det. Blur, Light trails = kiepsko nawet w 800x600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no napisał przecież że 5900xt od gainwarda a 5600xt to zupełnie inna karta. Bartek wyspij się odpocznij. A zasilacz do niskiego wyniku w 3dmarku nie ma nic wspólnego raczej by mu komp restartował. a karta jest bardzo wydajna nie jest to 9800pro ale jest bardzo wydajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKO juz jest dobrze kumam pomyliłem sie a moze nie masz zainstalowanych sterowników do AGP ja tak miałem to mi sie wynik dość dużo obniżał zobacz w sterownkach typ magistrali jaki masz czi AGP(pCI MODE) czy AGP BLE BLE BLE BLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurfa 1100 zeta za 5900xt nie no 9800pro za tysia można kupić. Oddaj ją do sklepu bierz 1100 zeta i kupuj 9800pro 256 bit

tyle kasy a taki Gniot hehe :) :lol: :lol: :lol: moze da sie go wymienic na 9800pro 256bit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz karte do kumpla co ma tez karte nvidi i niech ja wsadzi i bez niczego zapusci demarka zobacz wynik i bedziesz wiedzial wsio... a jak mozesz to moze faktycznie na radzia wymien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja miałem podobny problem z moim prolinkiem 5900xt...w grach bardzo słabe osiagi,ale juz jestem pewnie ze była to win zjedwabiszczonego mobo (via p4x266 jakostak) teraz mam taki sprzet jak w podpisie i cyko wszytsko pięknie,wiec moze to byc kwestia mobo.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...