Skocz do zawartości
moderee

Wlaczanie komputera klawiatura.

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawilem sobi w BIOSie wlaczanie kompa klawiatura.W sensie wpisuje haslo i komp startuje a przynajmniej powinien wystartowac jednakze to nie dziala.Czy ktos z was probowal kiedys podobnej rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem sobi w BIOSie wlaczanie kompa klawiatura.W sensie wpisuje haslo  i komp startuje a przynajmniej powinien wystartowac jednakze to nie dziala.Czy ktos z was probowal kiedys podobnej rzeczy?

to dziala jedynie gdy ustawisz kompa w stan czuwania - wtedy mozesz albo haslem go wlaczyc albo kliknieciem myszka (zalezy co ustawisz w biosie). mam 2 kompa z plyta asusa i tam da sie wlaczyc kompa spacja (bez przestawiania w stan czuwania). u mnie na msi niestety nie ma takiej opcji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam pierdzielicie smuty :) dziala obojetnie od tego cz go wylaczysz przyciskiem czy w stan czuwania dasz, wlaczasz w biose i dziala, problem jest tylko w tym ze nie na wszystkich plytach, na niektorych jest ta opcja w biosie a nie zmusisz do dzialania - sorry hose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko zależy od klawiatury. Jeżeli klawiatura odbiera z płyty głównej sygnał +5V przez złącze PS2 to taka funkcja będzie działać dopóki nie wyłączysz zasilacza przyciskiem z tyłu lub nie odłączysz kabla zasilającego. Spróbuj najpierw ustawić właczanie kompa kombinacją klawiszy na zasadzie "hot key" np spacja albo CTRL+F1. Jeżeli komp się włączy to funkcja "password" też powinna działać. Ostatecznie spróbuj jeżeli masz opcje w biosie odpalanie przez "PS2 mouse". Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze dziala, mialem w domu klawe na ktorej  u mnie dzialalo a u mojej byej nie (wniosekto nie tylko klawa)

A to nie wiem. Możliwe. Osobiście nie spotkałem sie z takim przypadkiem. Może jakieś ustawienia biosu jeszcze. Albo niepełna kompatybilność płyty z klawiaturą. Tak jak w przypadku mojej płyty i myszy pod usb potrzebny jest update biosu. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...